Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Panowie wyjaśnijcie mi coś - skąd wy macie tyle kasy? Ja gram, zarabiam, ale kontrakty pochłaniają większość moich zasobów i czasem zostanie coś na piłkarza z rzędu 78-82.
Jakieś złote rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kasy zazwyczaj nie mam wcale ;p,bo kiedy uzbieram 7500 natychmiast kupuje paczke za tyle monet i licze,ze trafie kogos kto mi sie przyda,albo przynajmniej kogos kto mi sie nie przyda a jest drogi.Chociaz z tym drugim jest coraz ciezej po kilku miesiaca ceny strasznie spadly bo rynek juz sie nimi nasycil, np.Antonio Valencie kupowalem za 9000 monet a kilka miesiecy pozniej sprzedalem za chyba 4500 chociaz to i tak nie najgorszy interes bo wiekszosci zawodników nie sprzedasz powyzej ich wartosci szybkiej sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az tak ciezko?
Zeby zarobic 2000 wystarczy wygrac wysoko 2 mecze online,albo z 3 offline.
Chociaz ja mam bardzo dobry sklad i mozliwe,ze mi sie teraz niektore sprawy wydaja latwiesze ;p,bo ze zdobywaniem kasy nie mam problemu,gorzej z jej oszczedzaniem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często muszę kupować kontrakty. Poza tym - za jeden mecz dostaję po 700-parę coinów. A ledwie odrobiłem straę w mnożniku po tym jak gra mnie wywaliła z wygranego meczu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję małej porady: podajcie mi 2-3 obrońców, pomocników i napastników do Chelsea, którzy mogliby spokojnie grać od razu w pierwszej składzie. Dobrze by było, gdyby mieli niezłą szybkość. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 15:50, laki13 napisał:

I tacy i tacy ;)


To ja bym się zastanowił nad nimi: Lahm(może grać też na lewej obronie), Pepe, Pique, Hummels, Di Maria, Hazard, Goetze, Sahin, Joao Moutinho, Pastore, Oezil, Benzema, Higuain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 16:15, Ecko09 napisał:

> I tacy i tacy ;)

To ja bym się zastanowił nad nimi: Lahm(może grać też na lewej obronie), Pepe, Pique,
Hummels, Di Maria, Hazard, Goetze, Sahin, Joao Moutinho, Pastore, Oezil, Benzema, Higuain.


Pastore u mnie świetnie się spisywał. Na prawej obronie kupiłem van der wiela, a na lewej miałem chwile Coentrao ale dość przeciętnie i zostawiał tyły. Teraz mam Santona ale on raczej na początku gry ma niższy poziom choć pod koniec 3 i teraz na początku 4 świetnie mi się nim gra na lewej. Jako ŚPO mam prince boatenga. Dobre uderzenie, szybkość i technika. polecam jego i pastore do pomocy.Jeszcze nasri nawet dobrze się tam spisywał. Podam jeszcze, że gram MU więc ta sama liga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem w fifie, ponieważ jak biegnę sprintem naciskam strzał to nei strzela wbiegne w pole karne puszcze przycisk sprintu to zanim bede mogl strzelic to bramkarz lapie pilke nie wiecie jak to zlikwidowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 17:13, yerko napisał:

Witam. Mam problem w fifie, ponieważ jak biegnę sprintem naciskam strzał to nei strzela
wbiegne w pole karne puszcze przycisk sprintu to zanim bede mogl strzelic to bramkarz
lapie pilke nie wiecie jak to zlikwidowac?


Co do drugiego to taka jest realność gry. Piłka na sprincie wypuszczana jest trochę przed zawodnika i bramkarz zdąrza wyjść i złapać. A jeśli chodzi o to pierwsze, to naciskasz strzał trzymając równocześnie klawisz sprintu, czy puszczasz ułamek sekundy przed wciśnięciem strzału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:54, Iverson7 napisał:

Ej tylko u mnie od jakis 2 godzin serwery sa nieosiagalne i origin wlacza sie na tryb
offline?

Nie tylko u Ciebie... -_- U mnie dodatkowo jest loteria czy włączy się Origin czy nie, bo czasami wyskakuje błąd, że złe hasło podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:39, cubbek napisał:

> ale nawet jak puszcze wczesniej to czasami strzał zalapie ;/
>
Grasz na klawiaturze?


Tak. Mam pada ale jakoś nei trawie gry na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 22:35, yerko napisał:

Tak. Mam pada ale jakoś nei trawie gry na nim

No to masz odpowiedź. Przy niektórych (większości) klawiatur, przy naciśnięciu naraz kilku przycisków, potrafi się "przyblokować", przez co następne naciśnięcie następuje z opóźnieniem.
Przerzuć się na pada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie odkąd mam Fifę, czyli od premiery rozgrywam tylko pojedynki sezonowe. Tzn te 10 lig co się w nich awansuje. I tylko w to pogrywam :).

Czy coś innego byście polecili? Jakieś inne ciekawe tryby gry? Tę karciankę muszę obadać :) Bo ponoć warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować