Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

No obadaj :).Ja do tego trybu pesymistycznie podchodziłem a teraz mam na xfire naliczone 350 godzin(około 930 zagranych meczów ;d) grania w fife 12 i to wszystkie w ultimate teama :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 09:06, Azazell napisał:

Ja w sumie odkąd mam Fifę, czyli od premiery rozgrywam tylko pojedynki sezonowe. Tzn
te 10 lig co się w nich awansuje. I tylko w to pogrywam :).

Czy coś innego byście polecili? Jakieś inne ciekawe tryby gry? Tę karciankę muszę obadać
:) Bo ponoć warto.


Warto warto ;) Ja dopiero zacząłem, ale niezły tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wydać kupę prawdziwej kasy na paczki i nawet jak nikogo takiego nie trafiasz w paczkach to i tak po pewnym czasie masz tyle monet,że można kupować takich zawodników.Inna sprawa,że mając już taki skład niema po co w ten tryb grać,bo jak dla mnie 90 % uroku ultimate teama to właśnie ulepszanie swojego składu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano racja.

Ja właśnie póbowałem zdobyć zawodnika z drużyny tygodnia.. 120k monet poszło i nic... Eh.. ta gra lubi robić ludzi w uja.. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:18, Iverson7 napisał:

Przez najbliższy tydzień można kupować zdecydowanie tańsze paczki.Np. Złota paczka premium
zamiast 7500 monet kosztuje 5000 :).


A co jest promocja jakaś? Jak tak to musze się śpieszyć z uzbieraniem 5koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj upolować 12 w promocji w sklepie GoL, z 219 zł na 149zł :).
BTW. Czy w pudełku jest 2 dniowy kod do XBL Gold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 18:04, PJ_MW napisał:

Udało mi się wczoraj upolować 12 w promocji w sklepie GoL, z 219 zł na 149zł :).
BTW. Czy w pudełku jest 2 dniowy kod do XBL Gold?


Ja nie miałem. A z ciekawości zapytam ile kosztowała teraz w promocji na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 20:20, Iverson7 napisał:



Wolałbym kogoś na dłużej niż 2-3 sezony (sprzedaje zawodników co mają 30 lub więcej lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 19:07, Ecko09 napisał:

Mógłby ktoś polecić tak z 10 zawodników najlepiej wykonujących rzuty wolne?



Jezeli kasa nie gra roli to bralbym Xabiego Alonso do wrzutek extra sie nadaje albo Sneidera z Interu.Z nizszej polki napewno Sebastian Larsson bardzo dobrze bije wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze prócz mnie ma dzisiaj jakieś problemy z Ultimate Team? W grze mam nieskończone aktualizowanie się Game Face''ów a na stronce FIFY po chwili następuje crash i winę zwala na Adobe Flash Playera.

I tak cały dzień, gdzie dzisiaj jeszcze w okolicach godziny 1:00 w nocy działało wszystko sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No strona dzisiaj praktycznie nie działa(chociaż jeszcze około 8 rano udało mi się zalogować i nawet Lamparda w paczce trafiłem ;d),wczoraj też miałem z nią lekkie problemy,ale za to już w grze nie miałem większych problemów z UT i nawet przed chwilą zagrałem mecz online.Jedyny problem to to,że kiedy chciałem zacząć jakiś turniej czy to online czy offline wyskakiwał błąd i wywalało mnie z UT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka
Mam problem z instalacją FIFY 12. Otóż jak mi sie już ściągnie z płyty te 7 GB, to potem mi sie sciaga aktualizacja(25MB) i automatycznie niby sie instaluje. Jednak potem wciąż wyskakuje tam ikona "instalacja" zamiast graj czy coś w tym stylu. Próbuje pare razy już zainstalować i wciąż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam takie pytanie czy da się pograć w fife 12 na dwóch klawiaturach? Jedną mam na USB a drugą pod normalne wejscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować