Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

No i niestety dzisiaj w nocy skonczyla sie "wyprzedaz" paczek,no,ale jestem z niej bardzo zadowolony,bo przez ten czas kiedy trwała do mojego składu dołaczyli tacy zawodnicy jak:Eto''o,Lampard,Reyes,Hazard,Julio Cesar i Sahin.Trafiłem też wielu innych dobrych zawodników,ale,że się w składzie nie mieścili to ich sprzedałem np.Ricardo Carvalho,2x Akinfeev,2x Lassana Diarra,Khedeira,Luis Suarez i paru innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 13:55, maziiii napisał:

Jest ktos chetny popykać na xbox live w fifke?;D

Ja chętnie niestety nie w tej chwili bo nie jestem w domu:) Mój gt: lawok88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trybu Ultimate team. Czy karty dotyczące poszczególnych trenerów np Foot+10, Fitness+10 automatycznie zwiększają atrybuty piłkarzy mojej drużyny gdy wyślę je do klubu, czy trzeba jakoś specjalnie je użyć? Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod pytanie i plus:
EA rozdaje Mini-Gold packi z okazji świąt :) Zalogujcie się na stronkę i życzę szczęścia w kartach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ czy trzeba jakoś specjalnie je użyć?
Trenerzy zwiększają bonus do poszczególnych umiejętności przy użyciu konkretnych kart.
Przykład: Masz trenera Shooting +10%, dajesz jakiemuś zawodnikowi kartę Shooting +10 -> umiejętność shooting zwiększa mu się o 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi napisać jak dostać te packi? Zalogowałem się na EA i coś tam trzeba zrobić? W FIFĘ dawno nie grałem, ale warto dostać jakbym kiedyś wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 19:08, 97NEO22 napisał:

Siemka
Mam problem z instalacją FIFY 12. Otóż jak mi sie już ściągnie z płyty te 7 GB, to potem
mi sie sciaga aktualizacja(25MB) i automatycznie niby sie instaluje. Jednak potem wciąż
wyskakuje tam ikona "instalacja" zamiast graj czy coś w tym stylu. Próbuje pare razy
już zainstalować i wciąż nic.


mam taki sam problem i nie mam zielonego pojęcia jak go rozwiązać, proszę pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 11:17, Radekl2 napisał:

Możesz mi napisać jak dostać te packi? Zalogowałem się na EA i coś tam trzeba zrobić?
W FIFĘ dawno nie grałem, ale warto dostać jakbym kiedyś wrócił :)


Wejdź w Ultimate Team. Dostaniesz GOLD, Silver albo Bronze Packa Promo.
Mi się przykładowo trafił Ballack ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no może głupi jestem, ale nic takiego nie widzę :)
Yhm... Miałem 3 złote packi w grze, ale to powinno być chyba przez ten kod z gram.pl- ile to ich miało być? No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 08:40, Radekl2 napisał:

Nie no może głupi jestem, ale nic takiego nie widzę :)
Yhm... Miałem 3 złote packi w grze, ale to powinno być chyba przez ten kod z gram.pl-
ile to ich miało być? No nie wiem...


Wielu moich znajomych i ja dostaliśmy własnie paczki podpisane (Ultimate Team) jako Christmas packs. Więc nie wiem, może tylko wybrani coś dostają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 11:04, cubbek napisał:

Trenerzy zwiększają bonus do poszczególnych umiejętności przy użyciu konkretnych kart.
Przykład: Masz trenera Shooting +10%, dajesz jakiemuś zawodnikowi kartę Shooting
+10 -> umiejętność shooting zwiększa mu się o 11.

No właśnie tak myślałem z tym, że ja tych kart nie mogę użyć. Jak np. trafią się paczce to nie można ich wysłać do jednorazowych tylko do klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 10:49, Dark_elves napisał:

No właśnie tak myślałem z tym, że ja tych kart nie mogę użyć. Jak np. trafią się paczce
to nie można ich wysłać do jednorazowych tylko do klubu.

Karty trenerów się "stackują". ;-) Możesz mieć bonus do bodajże 50% dla danej umiejętności od trenerów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, chodzi o pełną wersję FIFY 12
A więc tak: mam problem ze sprintem w momencie gdy wyprowadzam atak. W obronie działa wszystko jak powinno ale gdy mam piłkę sprint jakby się wyłącza. Nie wiem co z tym zrobic proszę o pomoc, próbowałem wszystkiego co umiem ale nic nie pomogło:(

Jak coś to chodzi o PS3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować