Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Siema wszystkim, słuchajcie mam problem z Fifą 12, a mianowicie. Zainstalowałem Origin, pobrałem do niego aktualizację wszystko pięknie ładnie, a tu jak włączam Origin wyskakuje, że "Nie wykryto żadnej gry- z tym kontem nie jest powiązana żadna gra" i tak dalej, żeby pobrać ją z biblioteki gier albo aktywować i podać klucz produktu. Tylko, że jak podaję kod produktu to wyskakuje mi że ten kod został już podany i takie inne fanzolenie. Więc co mam zrobić doradzcie drodzy czytelnicy bo wychodzę z siebie. Powiedzcie gdzie jest ta biblioteka gier albo co i jak zrobić aby Fifa 12 poszła. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
a i jeszcze jedno, ja tą Fifę 12 instaluję już drugi raz za pierwszym razem było wszystko super tylko, że robiłem formata kompa i musiałem od nowa ją zainstalować, a efekt tych działaś opisałem na górze. Proszę odpiszcie coś lub poradzcie!!! ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno, wczoraj zainstalowałem grę na kompie kolegi i normalnie poszła, a mamy takie same wymagania, a ja mam moze nawet trochę lepsze, to ja do jasne anielki nie wiem o co chodzi, odpowiedź proszę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania wszyscy mają takie same :D...
Takie drobne co mi się rzuciło w Twoim poście...

Do meritum:
Co jeśli chcę rozegrać rewanż w sieci (x360)? Oczywiście ligowy, nie przyjacielski, jest taka możliwość w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2012 o 19:45, noobie napisał:

Do meritum:
Co jeśli chcę rozegrać rewanż w sieci (x360)? Oczywiście ligowy, nie przyjacielski, jest
taka możliwość w ogóle?

Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa spoko, ale może by mi ktoś odpowiedział dokładnie na pytanie a nie się śmiejecie albo zadajecie inne pytania, no prosze goście jak wiecie jak rozkminić te origin i całą tą "fajną" FIFE 12 to dajecie wpisa albo coś! a jak na tym forum siedzą same ciemne masy i połowa przeszczepów to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś nie zna odpowiedzi na to pytanie? Szukałeś w google coś na ten temat, albo na stronie EA? Czasami warto sprawdzić.

A tak w ogóle to ja mam pytanie: Czy opłaca się kupić Fifę 12? Pod względem gry online i kariery? Teraz jak chcesz zrobić zespół w centrum tworzenia w Fife 11, to się już nie da i dlatego myślę o zakupię 12. Tam też jest internetowy paszport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem opłaca się kupić nową fife. Gra online i tryb ultimate team mocno wciągają. A gra przy tym to sama przyjemność.
Tak w fifie 12 jest online pass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 10:21, kapitanooo napisał:

taaa spoko, ale może by mi ktoś odpowiedział dokładnie na pytanie a nie się śmiejecie
albo zadajecie inne pytania, no prosze goście jak wiecie jak rozkminić te origin i całą
tą "fajną" FIFE 12 to dajecie wpisa albo coś! a jak na tym forum siedzą same ciemne masy
i połowa przeszczepów to spoko


Ale proszę bez epitetów, może nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie? Jeśli by znał to z pewnością by tobie odpowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno jest trochę "biedniejsza". O jakieś reklamy na koszulkach itd. A jak jest z graniem online? Tak samo jak w Fifie 11, że jak dasz wyjście do dashoboardu to gra nie liczy się jako przegrana? Bo w 11 jest tak, że jak wyjdziesz do dashboardu to jest tak jakbyś nie grał meczu. Poprawili to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 14:17, Skaterka885 napisał:

Ale podobno jest trochę "biedniejsza". O jakieś reklamy na koszulkach itd. A jak jest
z graniem online? Tak samo jak w Fifie 11, że jak dasz wyjście do dashoboardu to gra
nie liczy się jako przegrana? Bo w 11 jest tak, że jak wyjdziesz do dashboardu to jest
tak jakbyś nie grał meczu. Poprawili to?


Kupiłem z tydzień po premierze i wcale nie żałuje, że była taa droga. Jak dla mnie lepsza niż 11 oczywiście wersja X360. Lepsza fizyka w grze choć zdarzają się jakieś dziwne sytuacje, ale rzadko. Co do reklam itp. to bodajże real nie ma sponsora na koszulkach no i oczywiście piękna polska jest w d.pie. Brak licencjonowanej polskiej ligi a stroje reprezentacji wyglądają jak z biedronki. W trybie kariery na plus zasługują kontuzje i humory zawodników. Zawodnicy częściej doznają kontuzji w jakiś starciach często nawet po prostu biegnąc sprintem gdy są wyczerpani. Jeśli chodzi o widzi mi się zawodników to jeśli nie czują się zbyt dobrze w klubie, jeśli chcą więcej grać mówią ci o tym, a jeśli sytuacja się nie zmieni chcą transferu. Oczywiście nie musisz ich sprzedawać jeśli nie chcesz, ale w 12 sprzedając nawet super zawodnika można szybko znaleźć i wykreować kolejnego. Sam sprzedałem po 2/3 sezonach Pastore za 85mln i Piattiego za 55mln, którego kupiłem za 16mln. Jeśli grasz zawodnikiem tak, że często jest w wysokiej formie jego level szybko rośnie.
Według mnie gra warta swojej ceny szczególnie teraz.

PS. Nie próbowałem wychodzić do dashboardu ;p Ale kilku plejerów mi uciekło i zdarza się tak, że nie zalicza wtedy zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś postawiłeś Fifę 12, w bardzo dobrym świetle.Więc nawet się opłaca. Ja z dashboardem kilka razy robiłam, ale tylko wtedy kiedy musiałam przestać grać. Czasami zdarzało mi się dostać wiadomość typu "hahaha", akurat przegrywałam i nie wiedzieć czemu nagle rozłączyło mi połączenie z grą. No ale nic trzeba się przyzwyczaić. Po demku Fify 12, bo miałam przyjemność grać stwierdziłam, że nie warto, ale teraz zmieniam zdanie :D Teraz tylko czekać, aż trochę cena spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 15:49, Bralo napisał:

Witam. Jak dośrodkować piłkę po ziemi ???

Klikasz szybko trzy razy przycisk od dośrodkowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie taki tragiczny dobór kwestii w polskim komentarzu czy to u mnie coś nie działa i powinienem przeinstalować grę?

Przykłady tekstów (z głowy, więc niekoniecznie słowo w słowo, ale z zachowanym sensem):
-po żółtej kartce - sędzia zasłużenie wyrzuca go z boiska
-nieudany w wślizg - znakomity odbiór
-zespół xxx powinien zagrać dziś dobry mecz - wypowiadane w 30 minucie
-bramkarz spokojnie łapie bezpańską piłkę - to jeszcze nie koniec akcji
-bramkarz puszcza bramkę po pierwszym celnym strzale w meczu - nie sądziłem, że można go pokonać, bronił przecież znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 15:19, Luk04229 napisał:

PS. Nie próbowałem wychodzić do dashboardu ;p Ale kilku plejerów mi uciekło i zdarza się tak, że nie zalicza wtedy zwycięstwa.

Jeśli się ucieknie do 5min to mecz jest jakby nierozegrany. Czyli jak są lagi, stadion z badziewną kamerą, albo trafi się na pajaca co gra Hiszpanią albo Barceloną, to można śmiało wychodzić. :)

Kadaj@ Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie fifa zapisuje save chodzi mi o kariery, zawsze były w moich dokumentach, a w 12 chyba tam ich nie ma.
Edit: Sory za posta znalazłem już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować