Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Jezeli juz to radzilbym 12 gdyz 11 na PC to wlasciwie tak naprawde FIFA''10 z konsol.12 jest juz ta sama gra na kazdej platformie.A jezeli o platnosci chodzi to do zwyczajnej gry i meczow wystarczy zakup samej gry,natomiast istnieje cos takiego jak ultimate team(specjalny tryb gry) gdzie o ile sie nie myle jezeli chcesz mozesz dokupywac sobie jakies "dopalacze" za realna kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra fifa 12 zakupiona ;) Trochę było problemu żeby na apdzie od ps2 zadziałał prawy analog, ale po ściągnięciu ustawień z fify 11 wreszcie coś ruszyło. Strasznie słabo idzi mi w obronie, nie mam pojęcia jak najlepiej odbierać piłki itd. Swoją drogą dwa pytania: Jaki tryb najbardziej polecacie do zabawy? Widzę, że jest kilka internetowych trybów, można też grać bramkarzem. Drugie pytanie: Jaki tryb polecacie dla dwóch osób przy jednym kompie? Da się grać zostań gwiazdą na dwóch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 11:11, Nightdew napisał:

Dobra fifa 12 zakupiona ;) Trochę było problemu żeby na apdzie od ps2 zadziałał prawy
analog, ale po ściągnięciu ustawień z fify 11 wreszcie coś ruszyło. Strasznie słabo idzi
mi w obronie, nie mam pojęcia jak najlepiej odbierać piłki itd. Swoją drogą dwa pytania:
Jaki tryb najbardziej polecacie do zabawy? Widzę, że jest kilka internetowych trybów,
można też grać bramkarzem. Drugie pytanie: Jaki tryb polecacie dla dwóch osób przy jednym
kompie? Da się grać zostań gwiazdą na dwóch?

Nie kombinuj. Z kumplem to graj po prostu szybki mecz, czy jak to tam się zwie i tyle. Przez net niby dobre jest UT - kumpel sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej grać przeciwko kumplowi ;D Można też grać razem całą drużyną, to na pewno. Chyba da się też grać po 1 wybranym zawodniku bo tak w którejś się dało. Z internetowych trybów polecam UT i Sezony pojedynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mnie coraz bardziej multi wkurza. Połowa meczy na jakimś horendalnym lagu, z czego w 3 przypadkach lagi tylko wtedy jak ja przy piłce. Do tego gole ze spalonego, przeciłwnicy którzy mnie perfidnie faulują, oczywiście bez interwencji sędziego. Sprinterzy, których nie można dogonić, a robiąc to samo, łapią mnie obrońcami, ech, albo czegoś się jeszcze nie nauczyłem, albo ktoś tu dziur w grze nadużywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle działa tryb kariery dla pojedynczego gracza? Wydaje mi się, że jest mało rozbudowany. Zrobiłem sobie swojego piłkarza i zamiast w pierwszych meczach grać ławkę w realu to odrazu gram w pierwszym. Nigdzie też nie widzę żadnych treningów czy przydzielana nowych punktów umiejętności dla piłkarza. I na co jest te całe zbierane doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 01:02, Adamantium napisał:

Czy granie klawiaturą jest w miarę wygodne ?

IMO to masochizm. Sensowny pad wcale nie jest drogi, a ułatwi zabawę także w wielu innych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, tryb kariery dla pojedynczego stworzonego zawodnika jest WIELKĄ porażką... Gram sobie stworzonym zawodnikiem jako ŚPO w Realu. Mam zawsze najwięcej udanych dryblingów, najwięcej podań, wywalczam rzuty karne, rożne a i tak jak nie strzele gola to mam najniższą ocenę z całej drużyny. Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 03:39, Kadaj napisał:

> Czy granie klawiaturą jest w miarę wygodne ?
IMO to masochizm. Sensowny pad wcale nie jest drogi, a ułatwi zabawę także w wielu innych
grach.


A mi się bardzo dobrze gra na klawiaturze, przyzwyczaiłem się w Fifie 11, gdy pad był zepsuty, potem jak już go miałem nie mogłem się przestawić i zostałem przy klawiaturze.

@up ano, tym trybem nie warto sobie zawracać głowy, pozostaje kariera menedżerem. Oby w 13 poprawili ten tryb, i to mocno. Przecież w 11 był super, nie wiem co oni z nim zrobili w 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ogromny problem z FIFA. na 15 rozegranych meczy to tylko 4 rozegrałem.. Bo przy reszcie wyskakiwał błąd z synchronizacją jakiś danych. Mam zaktualizowaną grę i to mnie już dobija :( Co robić?

Pisze tak error has occurred and you are no longer synced with the online match.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w grę od grudnia zeszłego roku, wszystko było OK do wczoraj, kiedy najprawdopodobniej podczas gry wyłączył się prąd... Oto komunikat który widzę po odpaleniu gry na Xboxie
Zapis FIFA 12 Ustawienia jest uszkodzony i nie może zostać użyty. Utworzenie zapisu Ustawienia spowoduje usunięcie uszkodzonego.
Mogę albo ponowić, bądź utworzyć nowe, albo kontynuować bez zapisywania.
Co robić? W grę grałem ponad 300h, odblokowałem cały obrazek na Euro, mnóstwo czasu rozegrałem WG i online. Czy to znaczy, że straciłem tyle godzin bez powrotu? Co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chce sie dowiedziec jak sprawdzic swoje osiagniecia w grze fifa 12 w origin posiadam ja PC i jak zaaktualizowac sklady w fifie 12 na oryginale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 10:50, Piechu213 napisał:

Witam chce sie dowiedziec jak sprawdzic swoje osiagniecia w grze fifa 12 w origin posiadam
ja PC i jak zaaktualizowac sklady w fifie 12 na oryginale ?


Aktualizacja składów:
Konfiguracja gry->Edytuj zespoły->Zmień składy->Pobierz aktualizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 09:00, matis9988 napisał:

Jak zarobić w Ultimate Team? Próbuję sprzedawać piłkarzy brązowych po 200, ale nikt nie
kupuje.

Piłkarzy się nie sprzedaje, a kontrakty, kontrakty, kontrakty!
Brązowi zawodnicy, najczęściej świecący, jedynie z Pace ponad 85 są coś warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować