Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2012 o 16:08, Darnok_Rukia napisał:

Macie jakieś wskazówki dotyczące odbioru piłki ? Nie mogę tego totalnie połapać ...


Ja grałem na najwyższym poziomie trudności i jeśli chodzi o odbiór piłki, to jeśli piłkarz przeciwnika biegł w stronę mojej bramki to podchodziłem moim zawodnikiem i trzymałem przycisk pressingu, wtedy albo przeciwnik podaje piłkę, albo czasami bezskutecznie ją holuje. Jest wtedy taki moment kiedy naciskasz przycisk odbioru i obrońca wykopuje piłkę przeciwnikowi. Największe efekty w mojej grze obronnej robiło trzymanie przyciski "pressing".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 16:16, SongoX napisał:

Ja grałem na najwyższym poziomie trudności i jeśli chodzi o odbiór piłki, to jeśli piłkarz
przeciwnika biegł w stronę mojej bramki to podchodziłem moim zawodnikiem i trzymałem
przycisk pressingu, wtedy albo przeciwnik podaje piłkę, albo czasami bezskutecznie ją
holuje. Jest wtedy taki moment kiedy naciskasz przycisk odbioru i obrońca wykopuje piłkę
przeciwnikowi. Największe efekty w mojej grze obronnej robiło trzymanie przyciski "pressing".


Dzięki spróbuje bo na wyższych poziomach mijają mnie jak tyczki co jest frustrujące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęłem sobie dzisiaj tryb UT. Gram mecze na kompa i nagle przy 3 k punktów (chcę dobić do 5k na złotą paczkę) skończyły się kontrakty połowie zawodników. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kup kilka brazowych paczek po 400,skoro zaczełeś dopiero to i tak ci zawodnicy ktorych masz dlugo u ciebie nie zabawia,a w tych brazowych paczkach zazwyczaj masz 3 zawodników i 3 karty kontraktow(raz wiecej raz mniej,ale najczesciej po 3),czyli i wymienisz zawodnikow na takich z 7 meczowym kontraktem i zyskasz kilka kart kontraktow.
Polecam tez na poczatek jesli masz wolny stos kart na wymiane kupowac te brazowe paczki po 400 lub 1500 bez problemu sie zwracaja i zyskujesz kilkaset monet,bo zawsze sprzedaż karty kontraktow i kondycji po 150-200 monet,a jesli trafisz swiecaca karte kondycji to i okolo 1000 monet za nia dostaniesz,a za swiecacy kontrakt zawodnika okolo 400.Mozesz tez trafic na jakiegos zawodnika za kilka,a nawet kilkanascie tysiecy(polecam sprawdzac wartosc kazdego zawodnika ktory ma wysoka statystyke tępa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam handel zawodnikami. Nie wiem czy teraz jeszcze wystarczająco osób gra ten tryb, jeszcze w grudniu można było fajnie zarobić. Trzeba troche posiedzieć, popatrzeć po ile chodzą dani zawodnicy. Za ile można nam ich potencjalnie sprzedać. Kiedyś w granicach 2500 można było kupić np. Davida Luiza a potem dało się go sprzedać za 5000, nawet zdażali się tacy co za więcej kupowali. Popatrz ceny, kup tanio sprzedaj drożej. Może w 13 zaczne jeszcze raz UT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem złotą kartę kontraktu i wysłałem ją do jednorazowych. Chciałem ją po 2 min użyć, ale nie mam jej w puli. Punkty straciłem. Pisać do supportu czy chwilę zaczekać? Jak pisać to ma ktoś może mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:
1) Mam problem ze znikającymi teksturami. Ładuje mi się mecz, przebiegnę parę kroków nim wczytywanie się skończy i bach - wszystko jest szare. Zawodników, sędziów itp widać, ale znika stadion, murawa, wszystko dookola. Jeden mecz tak przemęczyłem, ale to nie ma sensu. Co z tym zrobić?
2) Jak odbierać piłkę? Próbuję skracać dystans gałką, ale za cholerę nie mogę, zawodnik zawsze trzyma się 2-3 metry od przeciwnika. Kwestia wyczucia, czy coś robię źle? W samouczku było to banalnie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś działają turnieje w trybie ltimate Team? Jak próbuję zagrać jakikolwiek to wywala do pulpitu i tyle. Wszystko inne w grze działa... Znalazłem jakieś oficjalne porady typu "skasuj plik UCG i ściągnij od nowa" tylko ja nie mam pliku UCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 13:08, Lukasz924 napisał:

mam orginalna fife 12 i nie moge zagrac kariery czy turnieju, wywala mnie do pulpitu.
Co poradzicie?


Ściągnąć najnowsze drivery, sprawdzić czy gra obsługuje twój sprzęt i skontaktować się z pomocą techniczną.

PS. I kupić oryginała :p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 01:02, MKRaven napisał:

> mam orginalna fife 12 i nie moge zagrac kariery czy turnieju, wywala mnie do pulpitu.

> Co poradzicie?

Ściągnąć najnowsze drivery, sprawdzić czy gra obsługuje twój sprzęt i skontaktować się
z pomocą techniczną.

PS. I kupić oryginała :p .



ha, właśnie o to chodzi ze orginał i problem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, od paru dni gram w Fifę 12 DEMO i chciałbym kupić pełną wersję. Dlatego też mam kilka pytań:

1. Wiem, że gra wymaga konta na Originie. Stąd pytanie - ile pobiera gigabajtów przy instalacji i czy gra wymaga stałego dostępu do sieci? Jeśli nie wymaga, to jakie tryby są niedostępne w trybie offline?

2. Demo chodzi mi bez zarzutu, bardzo płynnie, ale niesamowicie grzeje kompa. Mam ponad 65 stopni na GPU, a procek wszystkie rdzenie około 50-55 stopni. Wspomnę, że komp w miarę dobrze chłodzony, Crysis grzał maksymalnie do 67 stopni inne gry jak Far Cry 2, czy też Stalker 40-55 max. Więc pytam - czy to wina kiepskiej optymalizacji, czy tak też jest w pełnej wersji?

3. Czy możecie polecić mi jakiś model pada do 50 złotych, który wspiera Fifę 12?

Dziękuję serdecznie, to już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, od paru dni gram w Fifę 12 DEMO i chciałbym kupić pełną wersję. Dlatego też mam kilka pytań:

1. Wiem, że gra wymaga konta na Originie. Stąd pytanie - ile pobiera gigabajtów przy instalacji i czy gra wymaga stałego dostępu do sieci? Jeśli nie wymaga, to jakie tryby są niedostępne w trybie offline?

2. Demo chodzi mi bez zarzutu, bardzo płynnie, ale niesamowicie grzeje kompa. Mam ponad 65 stopni na GPU, a procek wszystkie rdzenie około 50-55 stopni. Wspomnę, że komp w miarę dobrze chłodzony, Crysis grzał maksymalnie do 67 stopni inne gry jak Far Cry 2, czy też Stalker 40-55 max. Więc pytam - czy to wina kiepskiej optymalizacji, czy tak też jest w pełnej wersji?

3. Czy możecie polecić mi jakiś model pada do 50 złotych, który wspiera Fifę 12?

Dziękuję serdecznie, to już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować