Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2012 o 15:43, filip1-1 napisał:

Witam, moglibyście mi powiedzieć jak bronić bramkarzem w fifie ? do czego służą przycisk
A,X,Y,B (pad x360) ?

Chodzi ci o przełączanie podczas sytuacji na bramkarza, czy tylko o bronienie? Jeśli tylko o bronienie to bramkarz rzuca się jeśli skierujesz prawy drążek w którąś ze stron. Możesz urzyć też przycisków B i X. Pierwszy z nich bodaże bramkarz rzuca się pod nogi, a drugi instynktowna obrona czy coś w tym stylu. Co do drugiego pytania najlepiej wejdź sobie w ustawienia. Tam możesz zmienić i zobaczyć co czym robisz. Zależy to od sterowania jakie masz ustawione. Np. jeśli to klasyczne to B strzelasz; X dośrodkowujesz, a w alternatywnym ustawieniu te przyciski na odwrót. A w obu przypadkach to podanie ziemią, Y to podanie prostopadłe. Ale najlepiej wejdź z pomoc albo ustawienia tam wszytko dokładnie pisze. To co opisałem to część funkcji. Jeszcze służą do bronienia się, tj. B i X to wślizg i zwykły odbiór, A presing zawodnika; Y wyjście bramkarza. Jeszcze raz pisze najlepiej sprawdź w pomocy. Bo są również kombinacje tych i pozostałych przycisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 22:31, abbott123 napisał:

Odpowie ktoś na post 739?

Się robi. :)

Dnia 25.10.2012 o 22:31, abbott123 napisał:

Stąd pytanie - ile pobiera gigabajtów przy instalacji i czy gra wymaga stałego dostępu do sieci?

Gra wymaga stałego dostępu do neta. Mówiąc krótko - nie włączysz jej, póki nie zalogujesz się w Origin, a nie zalogujesz się tam nie mając neta. Potem, podczas rozgrywki już chyba neta nie trzeba.
Pobiera na starcie dość sporą sumę, ale pewny nie jestem... ze 2 giga chyba? Coś tak mi się kojarzy, ale tu pewności nei mam.

Dnia 25.10.2012 o 22:31, abbott123 napisał:

Więc pytam - czy to wina kiepskiej optymalizacji, czy tak też jest w pełnej wersji?

Myślę, że w pełnej będzie to samo. Przynajmniej ja zaobserwowałem, że to samo mam w demie co i w pełnej (a właśnie na "grzanie" zwracałem uwagę).

Pada nie polecę, bo się nie znam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wszędzie Steam albo Origin, internet, ściąganie, sam nie wiesz czego. Za parę lat - całkowita inwigilacja. Ciężkie czasy nastały :)
Niedługo kończy mi się umowa na mobilny, rozejrzę się za kablowym. Rozważę wtedy Fifę. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 15:53, Szczep_NML napisał:

Czy da się w jakiś sposób wyłączyć przywileje korzyści albo przedłużyć ich "czas działania"?

Nie da się raczej wyłączyć. Czasu na pewno nie da się przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować