Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Jak ten origin się prezentuje ?
Bo obecnie szarpię w nową Fife na xie kolegi i coraz bardziej jestem przekonany do zakupu wersji PC na własny użytek, tylko ciekawi mnie jak ten nowy udziwniacz EA się sprawuje...
Analogicznie do STEAMa ? Jeśli tak, to mi nie wadzi [STEAM rzekł bym ostatnimi laty bardzo polubiłem i uważam obecnie za najmniej upierdliwy "DRM"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 13:46, alves2 napisał:

a to jakie mam ustawienia zmienić żeby mi to się zrobiło ja mam windows xp piter masz
gg


Problem jest nadal taki, że ja też nie próbowałem dziś jeszcze na kompie tamtym, tam też jest xp... ale to chyba bez znaczenia. Pewnie jakbyśmy zrobili format kompa to by poszło ale to przecież ostateczność. Myślę że chodzi o porty, ale nie mam pewności. Trzeba je otworzyć, ale nie próbowałem jeszcze. Jak grałem w pesa na laptopie to nie było problemów ale na stacjonarnym z xp były i pisało o portach że nie są dostępne. Tak jak teraz z fifą, bo nie działa na stacjonarnym a na lapku tak ;) Dlatego myślę że przyczyna tego kłopotu z łaczeniem z originem to porty źle skonfigurowane albo niedostępne, nie wiem. Natomiast jak na lapku włączyłem grę to zainstalowałem origina jak na stacjonarnym a potem sam pobrał aktualizacje czego na stacjonarnym nie zrobił ! Zalogowałem się na konto które utworzyłem tak jak Ty na pierwszym kompie gdzie nie chciŁo ZALOGOWAĆ. A tu już bez problemu potem podajesz klucz z tej kartki z pidełka no i instalacja fify.... A więc spróbuję po instalacji tu z powrotem na tym kompie z xp ale jak nie zaloguje czego się spodziewam to nie wiem, może reinstalka systemu ?

moje gg; 26613659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już z kolegą nie mamy sił. Od dwóch walczymy aby razem zagrać między sobą. Ja zapraszam kolege do gry to połączenie zostaje zerwane.. Co jest grane? Obydwoje możemy rozgrywać mecze z innymi zawodnikami ale między sobą nie. Co robić w tej sprawie? Jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Steamem nie można tego porównać. Według mnie na chwilę obecną to jest tylko takie coś, żeby zwolnić jeszcze bardziej system... Wygląd jest biedny, opcji mało, a jedyny plus to to, że płytki nie trzeba wkładać. Nie podoba mi się...
Jednak ogólnie gra na razie słabo się prezentuje, więc wstrzymaj się tydzień, dwa, żeby zobaczyć czy EA olało błędy, czy może naprawią. Taka moja rada. Z Originem będę musiał żyć jak z 20 innymi programami tego typu za 5 lat. Głupota, ale kasa leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowej FIF-ie pojawiła się możliwość całkiem zgrabnego rozpisania turnieju sieciowego (ligi znajomych). Tak orientacyjnie póki co: czy ktoś z Was byłby zainteresowany wzięciem udziału w takich rozgrywkach na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 19:49, PinKee napisał:

Czy te dziwne napisy zamiast nazwisk to problem obecny również w wersji na konsole, czy
tylko na PC? Interesuje mnie głównie PS3.


Na PS3 nie zauważyłem niczego niepokojącego. Poza brakiem możliwości usunięcia mordki wstawionej za pośrednictwem systemu Game Face.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej czego zainstalowałem fife i chwile w nią grałem potem skopiowałem z 11 klawiature i wkleiłem do 12 i sięę wyłączył komp potem fifa już nie wchodzi jak klikam pisze to origin logowanie usunąłem ten plik z klawiatóry i dalej nie działa i co fifa nie działas przez ten plik czy może przz to że się komp wyłączył i trzeba się logować
czy w tej fifie jest tak że jak się wyłancza kompa to potem trzeba się logować żeby grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że 89% tekstu nie rozumiem. Na przyszłość korzystaj z dóbr języka polskiego takich jak: przecinek, kropka, bo to pomaga w komunikacji.
Jeśli coś bajerowałeś w plikach to najprawdopodobniej musisz zrobić reinstall. Powtarzam to już kilka razy- gra jest pełna błędów (rozdzielmy tu PC i konsole, ja piszę o tym pierwszym, bo zapewne konsolowa wersja jest odstrzelona w kosmos i nie ma mowy o nawet małym błędziku) i już mnie nic nie zdziwi. Gra się nie uruchamia? Nie ma co się przejmować- norma. Gra z niewyjaśnionych przyczyn znajduje błąd w 89min. meczu? EA zapewne nie widzi problemu.
Sorry, ale jestem nieco rozgoryczony, bo liczyłem, że w te dwa dni wolne w tygodniu będę mógł zagrać i miło spędzić czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 wszystko śmiga. Na początku małe problemy były, a że to przy graniu online plik ze składami nie pasował, a to UT nie działał, teraz wszystko śmiga. Nawet paczki do UT dostałem już. ;)

I znowu miało być to samo na PC, a tylko same problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym pisałem- podejrzewam, że a konsolach problemów nie ma, a jeśli były to zaraz naprawili...
Paczki też już mam- złota drużyna jest, tylko bramkarz srebrny :p Wczoraj przegrałem ćwierćfinał pucharu 4:3... Ostatnia bramka w 90 min. Mogę się tłumaczyć tym, że rozdzielczość 800x600 i gram pikselami, ale zawaliłem mocno... Zbytnio się ucieszyłem jak w 86min. zdobyłem bramkę na 3:3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ustawiłem sobie w mojej ulubionej drużynie wszystkim fajne buty a gdy włączam tryb kariery butów tych juz nie ma maja domyślne da sie to skorygować? I czy wy tez nie macie polskiej ekstraklasy? Tylko jakieś badziewne herby klubów i takie same stroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to że jak się loguje przed grą 100 razy pisze login i hasło i pisze że jest zły a jak potem pisze jeszcze raz ten sam login i hasło to i się włancza fifa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aLE mACIE DZIWNE PROBLEMY.. Ja zainstalowałem gre i normalnei mi smiga na PC! Nie ma problemow z grafika, z originem z niczym. Jedyne co mnie denerwuje to ustawienie sterowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do butów to nie wiem. Jeśli chodzi o brak licencji Ekstraklasy, to nasza władze Ekstraklasy nie przedłużyły umowy z EA Sports i z tego względu nie ma oryginalnych herbów, znaczków i stroi. Wszyscy się dziwią, że Ekstraklasa odrzuciła ofertę na promocję i reklamę rodzimej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz farta i tyle...
Zapewne miałeś konto administratora bez polskich znaków. Ja miałem ''Właściciel" i są błędy. Jednak nie uważam, że to moja wina... Chory pomysł, żeby nazwa konta na komputerze robiła jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować