Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Siema. Dzisiaj wracając do domu miałem zajebisty humor bo wiedziałem że brat mi przywiezie FIFE 12!!! Kiedy zacząłem instalacje humor już nie był tak dobry. Mając oryginalną grę, muszę ściągnąć GRĘ przez origin!!! Co to ma być?! Dlaczego gry nie ma normalnie na płyci, czemu instalacja nie zaczyna się od razu z płyty... Może mi ktoś pomóc, może jest jakiś magiczny sposób i jednak fife można zainstalować z płyty??? Z góry dzięki, już nerwicy dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa FIFA jest do niczego.
1. Denerwujaca instalacja/ ściąganie patchy.
2. Na kompie, który dźwiga BF''a 3 na średnich (30fps) FIFA strasznie klatkuje na każdych ustawieniach. Do 20minuty jest w porządku, potem zaczyna się festiwal slajdów. Na najsłabszych ustawieniach mam 5-8 klatek, na najlepszych do 20 (!!!) i nie nie jest odwrotnie!
3. Znikające i zmieniające się nazwiska na koszulkach
4. Brak kibiców na trybunach, po prostu zniknęli
Support odpowiedział, że pracują nad patchem. Te błędy powinny być zlikwidowane już wcześniej. JAK można było wypuścić grę z takimi błędami!? Rozumiem przeoczyć jakiś malutki błąd ALE BRAK KIBICÓW?!!!
Mam nadzieję, że EA rzeczywiście pracuje nad patchem i jeszcze w tym miesiacu pogram w FIFĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zwaliło z padem. Nie działa mi strzałka w lewo. Tzn podczas biegu zawodnikiem i w menu nie mogę przesuwać w lewo, ale już do góry i w dół tak. Zrobiło mi się tak podczas meczu, co może być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 21:44, 1096 napisał:

Nowa FIFA jest do niczego.
1. Denerwujaca instalacja/ ściąganie patchy.
2. Na kompie, który dźwiga BF''a 3 na średnich (30fps) FIFA strasznie klatkuje na każdych
ustawieniach. Do 20minuty jest w porządku, potem zaczyna się festiwal slajdów. Na najsłabszych
ustawieniach mam 5-8 klatek, na najlepszych do 20 (!!!) i nie nie jest odwrotnie!
3. Znikające i zmieniające się nazwiska na koszulkach
4. Brak kibiców na trybunach, po prostu zniknęli
Support odpowiedział, że pracują nad patchem. Te błędy powinny być zlikwidowane już wcześniej.
JAK można było wypuścić grę z takimi błędami!? Rozumiem przeoczyć jakiś malutki błąd
ALE BRAK KIBICÓW?!!!
Mam nadzieję, że EA rzeczywiście pracuje nad patchem i jeszcze w tym miesiacu pogram
w FIFĘ.



narzekasz na to, ze masz konfigurację jak buszmen, nie na grę OLO kto łoi w sportówki na pc OLO

FIFA12 uzależnia, jest jak chodzenie po bagnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2011 o 07:26, Cascad napisał:

narzekasz na to, ze masz konfigurację jak buszmen, nie na grę OLO kto łoi w sportówki
na pc OLO



PC - czy konsola, co za różnica.
Starcza 3 letni sprzęt i można na piecu każda konsolową grę odpalić na full w HD.
Do tego pad od MS i nie trzeba łamać paluchów na klawiaturze [nie wyobrażam sobie grania w fife czy nba 2k na klawie.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 07:54, Pietro87 napisał:

PC - czy konsola, co za różnica.
Starcza 3 letni sprzęt i można na piecu każda konsolową grę odpalić na full w HD.
Do tego pad od MS i nie trzeba łamać paluchów na klawiaturze [nie wyobrażam sobie grania
w fife czy nba 2k na klawie.]


własnie widzę jak łamiecie... oridżinsa :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2011 o 08:21, Cascad napisał:

własnie widzę jak łamiecie... oridżinsa :-O



Jeszcze swojej wersji PC nie kupiłem, ale miałem okazję pograć u brata, Origin jest zupełnie nie kłopotliwy po pobraniu pierwszego patcha do gry.
Odpalasz, wisi sobie w tle w trayu i grasz.

Demonizowanie tych programów wynika albo z głupoty wielu userów albo z kiepskiego, zasyfionego sprzętu, podobnie jak większość problemów ze STEAM.
Nie mam uwalanego systemu, nigdy nie miałem zgrzytów ze STEAMem, zapewne z Originem po obcowaniu z nim przez około 3h też raczej problemów mieć nie będę.

W normalnych okolicznościach, gdyby ten DRM był tak usrany jak DRM od Ubisoftu pewnie ludzie by go omijali pirackim obejściem/crackiem [tak jak ja na oryginalnym AC2 używałem obejścia do Ubi Launchera bo mnie szlak trafiał jak mi czyściło zapisy gier z ich serwera], nie mniej tu się tak nie da nawet jak by się chciało, bo automatycznie wyklucza to granie online, czyli chyba najważniejszą cześć gry [SP jest dobre jak się człowiek nudzi i chce sobie pyknąć bezstresowy mecz, prawdziwa gra jednak leci w MP]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 07:27, Iverson7 napisał:

Dzięki wielkie,mi pomogło ;).

Mi jednak też. Sęk w tym, że ten plik wrzucałem do katalogu FIFY w dokumentach, a nie do folderu, gdzie gra jest zainstalowana : D. Tak, jestem świetny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem mój egzemplarz nowej fify na xbox-sa. Po 9 latach grania w każdą część i ogarniania ich na najwyższych poziomach bez problemy, w tej części na razie nie mogę się odnaleźć. Ale to chyba tylko kwestia czasu jak przyzwyczaję się do nowej obrony.

Mam jednak jedno pytanie:
Czy w rankingowych meczach w necie jest włączone czy wyłączone automatyczne dobieranie siły przy podaniu. Pytam się dlatego, że w tej edycji na domyślnych ustawieniach ta opcja mi się wyłączyła, a we wszystkich częściach było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 21:34, MiSiU3112 napisał:

Jeszcze jedno pytanie:
Czy grając w sieci trzeba mieć włączoną obronę taktyczne ?


Do multi nie da się jej wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować