Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2011 o 22:34, Memorr napisał:


No no no niezłe brameczki w mordę, grasz na konsoli pewnie? ja grałem trochę w Fifa 12 na PC i powiem że nawet mi się podoba.. tylko muszę chyba raczej pada sobie kupić na USB bo o niebo lepiej się gra w tedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry filmik tylko ta muzyka fatalna, nie znoszę piosenek Shakiry. Wiem dźwięk można wyłączyć, ale mimo wszystko.
Co do szczegółów tego video , to świetny strzał Krystyny z wolnego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem i przydałaby mi się Wasza pomoc :)

Usunąłem z Dokumenty -> Fifa 12 -> Instance0 plik o nazwie "replay0". Myślałem, że chodzi o powtórkę, którą zapisałem kiedyś. Okazało się, że to nie było to, a teraz za każdym razem przy uruchomieniu gra pyta się, czy powiązać jakieś tam ustawienia z grą czy z serwerem (mam do wyboru Tak i Nie). Problem w tym, że w menu wyboru nie ma żadnych opcji czy profilu. "replay0" po uruchomieniu gry stworzył się znów, ale gra i tak pyta cały czas o to wybranie danych przy uruchomieniu.

Da się to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy grając zawodnikiem w trybie kariery można zmienić klub w okresie zimowego okna transferowego ? Po 7 meczach mam już ochotę odejść z celtiku i tej całej ligi szkockiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zmienić ustawienia kontrolera, kiedy nie ma się zainstalowanej FIFy 11?

Znam sposób z podmianą plików z jednej gry do drugiej, a jak kiedy nie ma poprzedniej wersji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z grą fifa 12. Mianowicie - wszystko sie włącza ok , gdy proboje stworzyc profil i praktycznie gdy juz jestem przy koncu tworzenia pokazuje mi się ,,Nie można zapisać Ustawienia osobiste 1"
Co może być tego przyczyną i jak to naprawić??
Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 12 to jakaś katastrofa.
Jak można tak zoptymalizować grę, że w pierwszej połowie gram na 40fps, a w drugiej mam 10, czasem mniej.
Nie wiem czy to jakiś zart twórców, że każdy zawodnik ma na koszulce nazwisko Szczesny, a na stadionie nie ma kibiców.
Kiedy gra się nie tnie to na zawodowcu spokojnie do przerwy 3 bramki. Potem na 5-10fps tracę 5 bramek i przegrywam :/
Pan z pomocy technicznej był łaskaw mi powiedzieć, że mam czekać na patcha, bo niektórzy takie błędy mają.
Były patche i nic nie pomogły. Napisałem po raz drugi. Dowiedziałem się, że to wina słabego kompa. Co z tego, że BF3 chodzi mi ładnie, wiedźmin 2 też chodzi na średnich. FIFA to w końcu tak wymagająca gra... pewnie DX11 i inne mega ZASOBOŻERNE cuda ma domyślnie powłączane. Sorry, ale EA niepoważnie traktuje graczy, tyle w temacie.
Inną sprawą jest, że przy odrobinie szczęścia udaje mi się włączyć ten "Origin", czasem trzeba restartować kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który tryb meczy online jest tym co był w 11 gdzie po prostu wyszukiwało nam przeciwnika potem graliśmy mecz i na koniec zdobywaliśmy lub traciliśmy pkt doświadczenia w zależności od wyniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 18:01, Zagul napisał:

Który tryb meczy online jest tym co był w 11 gdzie po prostu wyszukiwało nam przeciwnika
potem graliśmy mecz i na koniec zdobywaliśmy lub traciliśmy pkt doświadczenia w zależności
od wyniku ?

Nie ma takiego. W 12 są tylko sezony pojedynków i mecze ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować