Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2011 o 14:48, kamyk092 napisał:

Witam, mam zamiar wyposażyć się w pada do Fify, chodzi o Razer Onza i chciałem zapytać
czy jest on kompatybilny z Fifą ?


Powinien być kompatybilny, ale mam inne - tańsze i zdaje się lepsze - rozwiązanie, nad którym mógłbyś pomyśleć: Sixaxis, ew. DualShock3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 14:48, kamyk092 napisał:

Witam, mam zamiar wyposażyć się w pada do Fify, chodzi o Razer Onza i chciałem zapytać
czy jest on kompatybilny z Fifą ?


jest na 100% i gra się na nim świetnie, chociaż pierwszy egzemplarz tego pada oddałem do reklamacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja mam problem. W fifie 12 nie działa mi prawy analog (nie mogę robić tricków). Pad to Logitech chillstream PS3. Ma ktoś podobny problem? A może coś w ustawieniach przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 19:05, Czarek188 napisał:

Hmm, a ja mam problem. W fifie 12 nie działa mi prawy analog (nie mogę robić tricków).
Pad to Logitech chillstream PS3. Ma ktoś podobny problem? A może coś w ustawieniach przeoczyłem?

To raczej problem twojego pada, sprawdź pierw czy analog działa w innej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 19:18, kamyk092 napisał:

Dzięki za odpowiedzi.
Mam jeszcze jedno pytanie: czy każdy DualShock3 jest kompatybilny z PC ?

Każdy, a tak naprawdę to żaden, bo sam bez zainstalowania dodatkowych sterowników nie zadziała. Ale wystarczy ściągnąć programik MotioninJoy i DS3 oraz Sixaxis zadziała bez problemu. Jest nawet opcja ustawienia go jako pada od X360 więc żadna gra (czyli m. in. Fifa) nie będzie miała problemu z wykryciem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 22:11, karolekx23x napisał:

Czy Fifa jest warta kupienia na PC ? Jak z błedami, czy da sie grać w single jak iw
multi ?

Co to za pytanie? Jeżeli ktoś lubi gry sportowe to nową Fife trzeba mieć. Single jest fajne, ulepszono tryb menadżera. Ale ta gra swoją moc pokazuje dopiero na multi. Tryb Wirtualnego Zawodnika, Ultimate team i sezony pojedynków zapewniają pełno godzin zabawy. Ja mam jakieś 50-60 godz w multi i ani trochę mi się nie znudziło. Błędów wielu nie ma i nie przeszkadzają one w grze zbytnio. Gra jest identyczna jak wersja konsolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupilem fifke,wszystko sie poinstalowalo bez problemowo ale do cholery nie chce sie wlaczyc.Ustawilem swoje opcje klikam graj pokazuje sie klepsydra i nic sie nie dzieje,a w folderach pokazuje sie blad "FIFACrashDump_(...)".Jakies rozwiazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:28, szaryczlowiek napisał:

Dzisiaj zakupilem fifke,wszystko sie poinstalowalo bez problemowo ale do cholery nie
chce sie wlaczyc.Ustawilem swoje opcje klikam graj pokazuje sie klepsydra i nic sie nie
dzieje,a w folderach pokazuje sie blad "FIFACrashDump_(...)".Jakies rozwiazania?

Z tego co znalazłem w necie problem może wynikać z 2 rzeczy. 1. Gra ma problemy z niektórym padami. Odepnij pada i spróbuj wtedy. 2. Polskie znaki w nazwie użytkownika. Zrób nowego użytkownika bez polskich znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz ale naszczescie problem juz rozwiazalem.Trzeba bylo podmienic plik z ustawieniami gry w moich dokumentach na ten z folderu z gra.

Teraz pytanie z innej bajki troche:D.Gralem online troche i nie wiem dlaczego jak gram mecze niestandardowe to mi w ogole nie zapisuje wynikow,do rankingu licza sie tylko te w zakladkach liga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się odzyskać uszkodzony plik zapisu? Cokolwiek żeby się wczytał? Czy pozostaje mi usunąć grę? Bo od nowa nie zamierzam grać, miałem za sobą już 3 sezony i nie chce mi sie od nowa zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupujcie Eriksena z Ajaxu póki tani jest. Chłopak w 1 sezonie miał 82 ogółem, teraz jestem w 3 sezonie i ma 88, a Ajax woła za niego 80 milionów euro -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam zainstalowaną Fife 11 ale gdy chcę wypróbować demo fify 12 wyświetla mi się komunikat że program jest już zainstalowany. Mogę coś zrobić oprócz usuwania jedenastki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna sprawdzic albo wybrac sobie przeciwnika na mecz ligowy??Mam juz dosc ludzi ktorzy graja tylko barca a ja np akurat wziolem athletico madryt.Musze przyznac ze ten system dobierania druzyn jest do dupy,najlepiej chyba tylko grac czyms na 5 gwiazdek bo wezmiesz cos na 4 albo 4.5 i Ci wylosuje kogos z lepsza druzyna i dupa,nie mowie ze nie da sie wygrac ale gosciu juz na starcie ma przewage:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 11:42, szaryczlowiek napisał:

Czy mozna sprawdzic albo wybrac sobie przeciwnika na mecz ligowy??Mam juz dosc ludzi
ktorzy graja tylko barca a ja np akurat wziolem athletico madryt.Musze przyznac ze ten
system dobierania druzyn jest do dupy,najlepiej chyba tylko grac czyms na 5 gwiazdek
bo wezmiesz cos na 4 albo 4.5 i Ci wylosuje kogos z lepsza druzyna i dupa,nie mowie ze
nie da sie wygrac ale gosciu juz na starcie ma przewage:/

Nie da rady, najlepiej grać 5 gwiazdkowymi drużynami bo o ile na początku przeciwnicy słabi to w wyższych ligach przewaga przeciwnika będzie za duża a że nikt prawie nie gra słabszymi drużynami to zawsze będzie znajdować ci tych co grają lepszymi drużynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile w 11 uwielbiałem Ulitmate Team o tyle w 12 spadł na psy. Masa oszustów, którzy wychodzą z gry zaraz po rozpoczęciu meczów albo uciekinierów, którzy po stracie pierwszej bramki biorą nogi za pas. A ja tracę na tym kontrakty, coinsy i czas. Powinno banować się takich idiotów.

BTW. Wie ktoś czy może FIFA points da się wymienić na jakieś inne? Np. Microsoft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 19:00, Leos8 napisał:

Masa oszustów, którzy
wychodzą z gry zaraz po rozpoczęciu meczów


Hmm, masz pojęcie o co z tym chodzi? Z UT mam styczność dopiero teraz, na PC.
Mam dosyć mocny złoty skład i gram często złote turnieje, ale w pierwszej lub nawet czasami drugiej rundzie trafiam na typków którzy wystawiają cały brązowy "byle jaki" skład (czyli CDM na bramce, CB na napadzie itp) i podczas wczytywania wychodzą. O co z tym chodzi? Tak oni zarabiają kasę czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować