Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2011 o 12:08, PJ_MW napisał:

Jak ktoś gra na X360, to proszę wyślijcie mi zaproszenie, chciałbym porównać statystyki:
wiatraczek.


Podłączam się ;) Luk04229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Accepted.
BTW. Może mi ktoś wytłumaczyć pokrótce mechanizm zliczania punktów do naszego wirtualnego klubu(na moim TV strasznie słabo widać litery, mniej więcej wiem OCB, ale chciałbym, żeby mi ktoś to wytłumaczył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pstattnio zakupiłem sobie Fifkę na X360. Po demie byłem średnio przekonany do gry zwłaszcza że 11 była bardzo fajna. Dowiedziawszy się że da sięwlączyć stary system obrony postanowiłem grę kupić i nie żałuję. Mimo możliwości włączenia starego systemu obrony i tak trzeba byćskupionym w obronie i ciężko tą piłkę odebrać. I to mi sięnaprawdę podoba. Fajnie że poziom trudności również troszkę poszedł w górę i czasem naprawdę trzeba pokombinowaćz rozegraniem piłki żeby strzelić gola. Granie tylko z klepki tak jak w 11-stce nie zawsze przynosi pozytywne skutki. Nowy silnik gry sprawdza się nieźle lecz nie bardzo dobrze. Fajnie że zawodnicy grają w końcu bark w bark. Ale to i tak trzeba dopracować. Bo często widocznego faulu właśnie gdy rywal wpada na mnie nie ma nic. Rzecz biorąc też można pograć kilka meczy nie ujrzywszy żadnego faulu. Ten system Pro Passing bodajże ( w sensie system który miał odgapiać zachowania tych bardziej znanych zawodników ) wg mnie został bardzo poprawiony bynajmniej w moim odczuciu.
Gra dla mnie to 9/10
Aha. Taki mały niuansik. Grałem ostatnio i w przeciwnej drużynie piłkarz złapał kontuzjęleżał na boisku i ja mając piłkę wykopałem ją na aut. Sędzia zarządził rzut sędziowski i rywal oddał mi piłkę. Mały detal ale cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 21:16, Ziggy napisał:

Aha. Taki mały niuansik. Grałem ostatnio i w przeciwnej drużynie piłkarz złapał kontuzjęleżał
na boisku i ja mając piłkę wykopałem ją na aut. Sędzia zarządził rzut sędziowski i rywal
oddał mi piłkę. Mały detal ale cieszy:)


Mało tego,zawodnik z kontuzją potrafi zejść z boiska i po chwili na nie powrócić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne jeszcze było to, że jeśli włączyło się grę(oprócz trybu kariery) w Boże Narodzenie, to komentatorzy składali życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 09:06, PJ_MW napisał:

Fajne jeszcze było to, że jeśli włączyło się grę(oprócz trybu kariery) w Boże Narodzenie,
to komentatorzy składali życzenia.


Tak i podczas gry możesz z nimi rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy(przynajmniej angielscy) w fifie mówią nawet o urodzinach zawodników jeśli akurat grasz w dzien urodzin któregoś z tych którzy są na boisku.Więc jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia i nie wiesz o co chodzi to oszczędź sobie takich tępych postów,bo tylko spamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 09:06, PJ_MW napisał:

Fajne jeszcze było to, że jeśli włączyło się grę(oprócz trybu kariery) w Boże Narodzenie,
to komentatorzy składali życzenia.


Fajnie było ale pierwszy może jeszcze drugi raz, a słyszeć jedno i to samo co mecz już mniej. Brawo za pomysł, lecz nie do końca za wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 09:06, PJ_MW napisał:

Fajne jeszcze było to, że jeśli włączyło się grę(oprócz trybu kariery) w Boże Narodzenie,
to komentatorzy składali życzenia.

Jak włączyłeś 31 października to mówili przed każdym meczem coś o Halloween:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 11:41, Call_me_Kay napisał:

Gałką od sztuczek chyba. Czyli prawą.

A masz jakiś dobry poradnik to trików ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować