Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2011 o 12:28, Iverson7 napisał:

Wszystkie triki masz opisane w pomocy w grze.A jak wolisz bardziej obrazowo,to tu można
się sporo nauczyć:
http://www.youtube.com/watch?v=Dzm77IVlNMo&feature=related
A tak w ogóle jeśli dopiero zaczynasz zabawę z trikami to polecam opanować ruletę na
początek.Jest łatwa i bardzo skuteczna.

Dzięki wielkie . Kolega stronę wcześniej napisał , że prawom gałką robi się triki . U mnie jak naciskam prawą gałkę to zawodnik u mnie podaje/strzela/itp. Dlaczego tak jest . Mam to jakoś zmienić w ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawodnik strzela prawą gałkę kiedy mam wyłączoną lampkę od analogów na padzie.Więc sprawdź czy na pewno masz ją włączoną.Zwykle jest na środku pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 13:11, Iverson7 napisał:

U mnie zawodnik strzela prawą gałkę kiedy mam wyłączoną lampkę od analogów na padzie.Więc
sprawdź czy na pewno masz ją włączoną.Zwykle jest na środku pada.

Właśnie chodzi o to , że mam dwie lampeczki z lewej z prawej strony . Gdy mam włączoną lewą lampkę to działa lewa gałka i nią steruje zawodnikiem. A prawa wtedy nie działa :/ . Gdy włączę prawą lampkę to wtedy lewa działa i tak jak powiedziałem biegam nią to prawą tylko mogę podawać/strzelać itp.
Pada jakiego posiadam jest to Tracer Shogun TRJ-208 ( link )
http://www.ceneo.pl/11208622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko o konsolową fifkę...gdzie są rozgrywki rankingowe? W 11 odsłonie wystarczyło kliknąć szybki mecz rankingowy i tyle a tu szukam i szukam i znaleźć nie potrafię a kilka meczyków już się online rozegrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na sezon meczów towarzyskich na xbox live? Jst to jedno z 4 osiągnięc, które mi brakuj więc z chęcią bym się z kimś ustawil:) Jak co to mój gt: lawok88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy osiągnięcie "Wygraj dowolną ligę w trybie kariery" można zrobić jako zawodnik? Czy trzeba wybrać opcję trenera ewntualnie grającego trenera? Bo ukończyłem sezon zawodnikiem ,a nic nie wpadło:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny . Posiadam pada pod pc Tracer : Gamepad TRACER shogun TRJ-208.
Problem polega na tym , że w Fifa triki jak i bronienie karnych wykonuje się prawą gałką.
U mnie prawa gałką nie da się wykonywać trików jak i bronić. Gdy naciskam prawą gałkę wtedy mój zawodnik
podaje/strzela/wrzuca.
Czy mógłby mi ktoś pomóc ?.
A może potrzebuje jakiegoś emulatora do pada pod Xbox/ps3 jak tak to prosiłbym o linka i porady jak to zrobić , żeby działało. Może teraz mi ktoś pomorze/doradzi. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dobra problem z prawą gałką rozwiązany :]. Tylko teraz kieruje do waz kolejne pytanie , problem polega na tym , że gdy biorę prawą gałką w lewą stronę to zawodnik biegnie w dół , a gdy biorę w górę to w lewo itp. Wiecie może na czym problem polega ;]>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Czy w sklepie Xbox live jest Fifa 2012 r. Jeśli tak to czy ktoś kupował i może powiedzieć czy jest po polsku w całości (napisy i komentarze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem mianowicie połaczenia z innym graczem online przez sezon pojedynków kiedy prubóje się połączyć następuje zerwanie połączenia mimo że kiedyś połączył mnie z 3 razy a potem lipa. Dodam że w meniu głównym mam zapore ustawioną na wysoki poziom jak ją wyłączyć/? Co zropbić z tymi rozłączeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 21:23, diabolo20 napisał:

Witam
Mam problem mianowicie połaczenia z innym graczem online przez sezon pojedynków kiedy
prubóje się połączyć następuje zerwanie połączenia mimo że kiedyś połączył mnie z 3 razy
a potem lipa. Dodam że w meniu głównym mam zapore ustawioną na wysoki poziom jak ją wyłączyć/?
Co zropbić z tymi rozłączeniami?

ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zadam takie pytanie może bardziej związane ze wspaniałym Originem od EA. Od kolegi pożyczyłem Fife 12 i jego konto. On wyjeżdża na ponad tydzień, a ja postanowiłem, że sobie potestuje grę. Tyle, że na swoim komputerze korzystam też ze swojego konta Origin i BF''a 3. Czy używanie dwóch kont na zmianę będzie się kłóciło z jakimiś prawami, licencją czy co tam jeszcze jest? Jakoś nie widzi mi się ban na obydwa konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:08, KamyK_84 napisał:

Ja zadam takie pytanie może bardziej związane ze wspaniałym Originem od EA. Od kolegi
pożyczyłem Fife 12 i jego konto. On wyjeżdża na ponad tydzień, a ja postanowiłem, że
sobie potestuje grę. Tyle, że na swoim komputerze korzystam też ze swojego konta Origin
i BF''a 3. Czy używanie dwóch kont na zmianę będzie się kłóciło z jakimiś prawami, licencją
czy co tam jeszcze jest? Jakoś nie widzi mi się ban na obydwa konta.

Ja tak korzystam i na razie nic do mnie EA niema:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 12:11, szaryczlowiek napisał:

Da rade usunac Fife z listy gier z orgina zeby sprzedac gre i ktos inny mogl sobie zalozyc
konto i dodac fife?

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować