Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2012 o 15:54, Albii napisał:

> Witam. Jak dośrodkować piłkę po ziemi ???
Klikasz szybko trzy razy przycisk od dośrodkowania..


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, kupilem sobie 48 h zlotego abonamentu i zamierzam spedzic parenascie godzin ostro grajac w fifa 12. xbl - wiatraczek, challange me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć mam problem od kilku dni jak włączam Fifę a potem tryb strasznie powoli on wchgodzi i muli gdy wejdzie i daje mecz też strasznie to długo wchodzi wie ktoś może o co chodzi bo to od kilku dni tak się dzieje przedtem wszystko szybko chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Spełniam spokojnie wymagania Fify 12, a rozgrywka nie jest przyjemna. Mam zacięcia, częste spowolnienia i nie ma przyjemności z rozgrywki. Nie mia stałego FPS i nie wiem jak temu zaradzić. Wyłączyłem MSAA i ustawiłem na najniższe detale, ale jest to samo. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny problem mam.
Dziś zagrałem ze znajomym online. Obaj mieliśmy bardzo dziwne problemy. W sytuacjach sam na sam trafienie w bramkę graniczyło z cudem (pomimo celowania przed siebie, prosto w bramkarza piłka latała daaaaleko w prawo, albo w lewo). Dokładne podanie było bardzo trudne. Nie chodzi o to, że nie potrafimy grać ^^ W trybie single nie ma takich problemów. Wszystko działa hmmm "normalnie". Nie mam żadnych problemów ze strzeleniem gola. W multi jest to prawie niemożliwe.
Coś muszę zmienić w ustawieniach? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć .
Od razu zaznaczę że posiadam oryginalną wersję tej gry.
Mam pewien problem z rozdzielczością - mianowicie nie chce się zmienić.
Mam Win7 z Dx11 i najnowsze sterowniki do karty graficznej (Gf gts 450 ).
Z góry dzięki za pomoc ;].

Edit : Sprawa rozwiązana. Wszedłem w plik "fifasetup_default" i zmieniłem rozdzielczość ręcznie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch już całkiem zepsuł Fifę. Podanie do zawodnika stojącego obok jest piekielnie trudne. Nieważne, że skieruję piłkę do niego. Piłka i tak nigdy nie leci nawet w tym kierunku. Strzelenie na bramkę, ba! nawet na pusta bramkę graniczy z cudem. Uderzając na bramkę piłka zawsze leci w zupełnie innym kierunku. Na aut lub bardzo w prawo lub w lewo.
Szkoda, że panowie z EA zepsuli tą gre, bo do tej pory grało się naprawdę fajnie.
Gratulacje dla EA!
Ja rozumiem, że chcieli może podnieść poziom trudności, ale bez przesady! Do tej pory grałem bez problemu na zawodowcu. Teraz wygranie na amatorze jest niemożliwe. Przekroczenie linii środkowej jest STRASZNIE TRUDNE. Nie rozumiem tego kroku EA... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w kariere w FIFE12 Lechem Poznań, zrobiłem sobie fajny skład, powypożyczyałem takich graczy jak Lewy, Salomon itp. problem pojawił się jak po pierwszym sezonie chciałem kogoś wykupić, spokojnie by mi na Lewego starczyło tylko nie idzie nikogo sprzedać.. O ile w pierwszym sezonie nie miałem problemu ze sprzedażą staruszków, albo słabych to teraz nawet jak po Murawskiego zgłosi się Bayern z niezłą ofertą ja ją akceptuje to potem nic się nie dzieje, nie to że wyskakuje komunikat ze zawodnik nie doszedł do porozumienia, tylko nic się nie dzieje, patrze potem w historie negocjacji a tam ze zawodnik zerwał negocjacie.. i tak w każdym przypadku próbowałem sprzedać 5 zawodników i każdy mi zrywa negocjacje choć nie wyskakuje ten komunikat ze coś mu kontrakt nie odpowiadał itp. Możliwe ze grając 2 i 3 sezon coś się psuje z transferami? Mam save z początku 2 sezonu i też coś nie mogę sprzedać nikogo.. miał ktoś już taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 12:08, 1096 napisał:

Szkoda, że panowie z EA zepsuli tą gre, bo do tej pory grało się naprawdę fajnie.
Gratulacje dla EA!



Gralo sie fajnie??Jak mozna czerpac przyjemnosc z gry w ktorej 3/4 powodzenia akcji zalezy od zwyklego przypadku i farta.Wiekszosc akcji po jakiej wpada gol to a)podanie i strzal do pustej bramki,b)strzal i dobitka do pustej bramki badz tez dzieki super mega magicznym strzalom technicznym.W wiekszosci akcji guruja przypadki i durne bledy gry a do tego wystarczy ze ruch zawodnika bedzie spuzniony o ulamek sekundy i juz arcy grozna sytuacja nie ma co naprawde inteligentna gra,zwlaszcza ze nieraz ai wyrazie walczy o wejscie do klubu mensy np obronca scigajacy sie z napastnikiem potrafi odpuscic nagle krycie by napastanik wyszedl na sam na sam itp itd(nie wiem moze tworcy chcieli oddac tez inne atuty pilki czyli przekupstwo i wykupywanie meczy^^^^^)Ogolnie nie wiem jak mozna taki badziew wypuscic na rynek jako gotowy produkt,gra powinna spedzic jeszcze ze 2 lata(tak 2 lata) na testach u tak nie udolnych tworcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że wiesz lepiej jak jemu się do tej pory grało w FIFE.
Pewnie jeśli się nie potrafi grać to każda gra będzie frustrująca.Ja w FIFE grałem z olbrzymią przyjemnością,ale ta aktualizacja dużo zepsuła.Nie po to grałem w to pół roku,żeby zaczynać uczyć się od nowa grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 08:50, Iverson7 napisał:

Dobrze,że wiesz lepiej jak jemu się do tej pory grało w FIFE.
Pewnie jeśli się nie potrafi grać to każda gra będzie frustrująca.Ja w FIFE grałem z
olbrzymią przyjemnością,ale ta aktualizacja dużo zepsuła.Nie po to grałem w to pół roku,żeby
zaczynać uczyć się od nowa grać.



Mi tez sie gralo z duza przyjemnoscia dopuki nie zaczolem zauwazac denerwujacych bledow psujacych cala gre.Na pierwszy rzut oka wszystko jest pieknie i fajnie ale jezeli sie przyjrzec grze blizej troche bardziej krytycznym okiem to wychodza nie dociagniecia i bledy ktore tworcom zwyczajnie nie chcialo sie naprawiac(mowie o wersji PC ktorej jestem posiadaczem)Tak naprawde to co wymienilem to tylko wierzcholek gory lodowej bo SI i skrypty jest na naprawde nedznym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego graj na multi,najlepiej w Ultimate team,bo ten tryb jest genialny.
Przeciw komputerowi zagrałem może z 10 meczów i denerwował mnie brak wyważenia poziomu trudności,bo uż na klasie światowej piłkę można odzyskać chyba tylko po niecelnym strzale przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ,chodzi mi o stadion Juventusu.Zauważyłem że jeden mały sektor na stadionie(praktycznie pod samym dachem stadionu) ma czarną teksturę (wogóle siedzienia ,postacie,flagi wszystko czarne).Czy wy też tak macie?Bo ma wersje na Xboxa 360 ,ale widziałem też wersje na PCta i jest tam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zmienić aby nie było tego Kaki w Menu gry ? Już mnie on wkurza, żadnym wybitnym zawodnikiem nie jest , a wolę Iniestę lub Messiego. Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 12:32, Azazell napisał:

Panowie jak zmienić aby nie było tego Kaki w Menu gry ? Już mnie on wkurza, żadnym wybitnym
zawodnikiem nie jest , a wolę Iniestę lub Messiego. Jak to zmienić?

Konfiguracja gry > Opcje Areny > Zawodnik > wybierasz sobie klub i zawodnika.

Ja też mam pytania, idzie gdzieś zmienić ustawienia polskiej ligi, tak bym w karierze miał możliwość brania na ławkę 7 zawodników a nie 5? W innych ligach, czy pucharach europejskich jest ok, tylko u nas musieli coś zepsuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować