Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

zależy na jakim poziomie... no wiesz, na amatorze to wystarczy trzymać gałkę w 1 stronę i raz na jakiś czas zmieniać kierunek biegu, a potem nacisnać strzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 22:20, 1096 napisał:

zależy na jakim poziomie... no wiesz, na amatorze to wystarczy trzymać gałkę w 1 stronę
i raz na jakiś czas zmieniać kierunek biegu, a potem nacisnać strzał


Raczej chodziło mi o to czy łatwo wejść w pole karne, przejść obrone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 22:34, Ecko09 napisał:

Jak dla mnie na 2 poziomie jest nieco trudniej niż na 4 poziomie w 11.

No mi się na zawodowcu bardzooo ciężko gra, nie to co w 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na zawodowcu ogarnąć nie mogę. Do tej pory byłem niedzielnym graczem w FIFA, teraz zaczynam grać na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 22:34, Ecko09 napisał:

Jak dla mnie na 2 poziomie jest nieco trudniej niż na 4 poziomie w 11.


I dobrze bo na najwyższym sie wygrywało 4:0 lub nawet wiecej aż sie znudziło grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 22:18, karolekx23x napisał:

A bramkę łatwo strzelić ?

Meczyk na zawodowcu Barca vs. Milan, to tylko jedna kontra z sytuacją sam na sam się udała i to po wciągnięciu katalończyków na moją połowę, by tworzyli akcję i z moim ustawieniem super ofensywnym.
Nie jest trudno ale trzeba troszkę pokombinować by bramkę strzelić i akurat ta odsłona daje nam możliwości do kombinowania. Perfekcyjny drybling, czy finezyjne podania w połączeniu z nowymi trickami często otworzyły mi drogę do zdobycia bramki. :) Sądzę, że na wyższych poziomach może być całkiem fajna zabawa z grania, bo na zawodowcu gra obronna jest nadal nudna, bo przeciwnik jakoś słabo się stara by nam strzelić bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:17, karolekx23x napisał:

Cieszy mnie że gra będzie bardziej wymagająca, tego właśnie szukam.

Mnie też, bo poprzednia część była na tyle łatwa... a może nie to, że łatwa co powtarzalna i przewidywalna, że niektóre rzeczy to robiłem już odruchowo, np niektóre zwody z którymi nie radziły sobie boty, czy strzały, które zawsze wpadają. Nawet w multi, rozgrywka wyglądała podobnie. Teraz zmianie rozgrywki to wszystko musi lepiej się prezentować i dawać więcej frajdy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, odpalę filmik i Ci pocisnę, że jakieś głupoty wrzucasz, które nie są fajne... oglądam i co chwila gościu mnie rozwalał. :D Dzięki za link. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję FIFĘ 12, ale to była na tyle spontaniczna decyzja, że nie obserwowałem informacji z nią związanych.
Dlatego mam dwa pytania:
1. Jak to jest z FIFĄ 12 i Origin?
2. Czy FIFA ewentualnie będzie miała jakąś blokadę uruchomienia? Z tego co wiem gram.pl ma rozsyłać w poniedziałek już gry.
Szukałem trochę odpowiedzi na to pierwsze pytanie i nic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 19:24, Hartus napisał:

Rzeczywiście świetny koleś. Pudło Torresa w jego wykonaniu mnie rozwaliło totalnie :D.
Idę oglądać kolejne filmiki.


Niemalże takie samo jak w prawdziwym świecie. Komentarz wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.
Obejrzałem sobie jakiś trailer i mały zawód co do.... stroi. Bayern, Chelsea i bodaj Real Madryt nieaktualne. Dla niektórych może to szczegół, ale zważywszy że strasznie podobają mi się nowe stroj Bayernu zależało mi na tym.

I teraz pytanie. Czy te stroje będą aktualne, wraz z wyjściem gry? Bo w takim trailerze mogą być mało ważne i czy można ściągać jakiś łatki dla ich auktualnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować