Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NGP nie powtórzy błędów PSP

14 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Shuhei Yoshida, szef studiów Sony Computer Entertainment bije się w piersi i zapewnia, że jego firma wyciągnęła wiele wniosków z błędów popełnionych przy tworzeniu PlayStation Portable. Dzięki temu NGP ma imponować nie tylko grafiką, ale przede wszystkim unikatowymi wrażeniami z rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "NGP nie powtórzy błędów PSP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planowałem, w końcu, kupić PSP, ale coś mi mówi, że chyba warto poczekać. Najbardziej ciekawi mnie i zarazem rozbudza nadzieję oraz wyobraźnie graczowską(sic!) ten dotykowy tylny panel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP nie było takie złe jak na swoje czasy. Tylko porządnych gier trochę brakowało. Były perełki w rodzaju GTA, God of War, czy Patapona, ale poza tym posucha i tytuły raczej przeciętne. Bardzo mało prawdziwych exclusive''ów. Nie to co na konkurencyjnego DS-a.
NGP ma gigantyczne możliwości, dlatego dobrze by było, jakby Sony znowu ich nie zmarnowało. Samą konsolkę z chęcią kupię o ile cena nie przekroczy 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa,a tylny panel dotykowy będzie wykorzystywany tylko przy QTE w grach... :\

Ja bym chciał,żeby wprowadzili jakieś gierki w pudełku z grą lub w samej konsoli (vide.Face Riders i AR z 3DSa) bo jak nie wprowadzą,to już powtórzą błąd znany z PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PSP nie jest takie złe... po prostu jest trochę ubogie. NGP na pewno będzie miało więcej bajerów i innych, bo po prostu tak być musi... przecież nie wydawaliby tego samego tylko z lepszą grafiką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I by otwarte toto na wszelakie homebrew było, bo jak nie to kolejny błąd Sony by popełniło. Ale skoro ma nie powtórzyć błędów PSP, to możliwe, że i tego ^^

Patrząc na zdjęcie - jeden błąd na pewno powtórzy - piano black (połysk) , zamiast velvet black (matowy), argh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubelek. To może jeszcze dodam - z zapałem oczekuję na NGP, bo jak nie będzie fajny (wątpię), to o 3DSie myśleć zacznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jedynie słaby lineup tej konsoli był jej najpoważniejszym problemem.
Po prostu za mało tytułów wyszło na nią. Nie wiem dlaczego Sony tak olało ten sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 12:16, PinKee napisał:

MATE - popracuj mocno nad interpunkcją, bo sporo błędów w tak krótkim newsie się znalazło
:/


Dzięki za uwagę, choć nie jest chyba aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NGP/PS Vita bardzo mi się podoba ale jedyny będą jaki widzie w wyglądzie to wystające drążki analogowe...nic do nich nie mam ale po prostu nie wygodnie będzie się nosiło konsole, bo i tak większość zapewne bierze konsole do kieszeni...ja bym zrobił że można wciskać ta drążki, że wchodzą wewnątrz konsolki, tak jak na wygląd PSP.
Ogółem czekam z niecierpliwością na NGP i mam nadzieję że wyją porządne gry i hakerzy nie złamią konsoli tak szybko. bo to po części przez nich firmom nie chce się robić porządnych gier na psp, bo im się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam nadzieję że przy okazji tych innowacji nie będą one na siłę wrzucane do gier. W niektórych grach fajnie by było pobawić się dotykowym ekranem, ale w takim Tekkenie wolałbym pozostać przy tradycyjnym rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 13:20, MATEmasagrator napisał:

Dzięki za uwagę, choć nie jest chyba aż tak źle.

Tragedii nie ma, szczególnie na tle umiejętności interpunkcyjnych naszej kochanej młodzieży, ale od dziennikarzy wymagamy więcej :P Perfekcja mile widziana :)
Ja jestem cięty na interpunkcję, bo z polskiego w szkole byłem dobry głównie ze względu na to, że gramatykę miałem w małym paluszku - efekt mojej olimpijskiej kariery jeszcze z podstawówki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować