Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skandal: ponad sto nazwisk nie znalazło się na liście płac w L.A Noire!

26 postów w tym temacie

Ciekawe czemu ich nie ma. Jezeli chodzi o Duke''a to nawet Gearbox szukał ludzi którzy pracowali przy nim. A tu odwrotna sytuacja... jakie to do jasnej anielki ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że redaktor zaznaczył mi, że to skandal, bo sam nie byłbym w stanie na to wpaść. Dobrze, że redakcja gram.pl dba o swoich głupich i ograniczonych czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a tak to mamy napisy końcowe z zylionem nazwisk, zawierające ludzi, którzy chyba nawet gry na oczy nie widzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 15:52, TobiAlex napisał:

Ciekawe ilu z nas w ogóle czyta jakiekolwiek listy z nazwiskami...


Ja czytam, między innymi wiem kto występuje w grze i kto ją robił. To ważne gdy się kupuję grę za 200 zł i wychodzi na to że tworzył ją jakiś cwaniak :) To że nie umieścili nazwisk ludzi odpowiedzialnych za grę to czysta bezczelność i widać co się dzieję u Rockstara. Teraz o wiele bardziej będę uważał przy następnym zakupie ich produkcji, skoro tak traktują pracowników to konsumentów mają w ogóle w tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 16:53, Arcling napisał:

Teraz niech wydadzą pełną listę płac w formie taniego DLC.


Hahaha, rozbroiłeś mnie tym ;d.

Bądź co bądź sam bym się nieziemsko w***wił, gdyby mnie tak potraktowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 14:42, Mercuror napisał:

Dziękuję, że redaktor zaznaczył mi, że to skandal, bo sam nie byłbym w stanie na to wpaść.
Dobrze, że redakcja gram.pl dba o swoich głupich i ograniczonych czytelników.


Daj spokoj, to takie samo oznaczenie treści jak "plotka", to już jest marudzenie czyste z Twojej strony.

Zbrukać nie zbruka. O tym wiedzieć będą stali gracze, a nie niedzielni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vegost kto jak kto, ale akurat Rockstar dba o swoich konsumentów (vide świetne DLC za nromalne ceny a nie jakieś crapy za nie wiadomo jaką kasę). Po drugie grę zrobiło Team Bondi a nie Rockstar (Rockstar jest wydawcą gry). Po trzecie, ja jako szef sam bym się zastanawiał czy na liście nazwisk umieścić osobę, która pracowała nad grą 4 lata a pół roku przed premierą studio opuściła (bo jej było źle?) czy co gorsza była zwolniona. Tak naprawdę nikt z nas nie wie, co się tam wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 20:33, TobiAlex napisał:

Po trzecie, ja jako szef sam bym się
zastanawiał czy na liście nazwisk umieścić osobę, która pracowała nad grą 4 lata a pół
roku przed premierą studio opuściła (bo jej było źle?) czy co gorsza była zwolniona.

Chyba żartujesz. Lista płac, to lista osób, które tworzyły grę. Nieważne, czy ktoś został zwolniony w trakcie, czy nie, jeżeli harował kilka lat nad grą, to jego nazwisko na liście płac MA się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 20:33, TobiAlex napisał:

vegost kto jak kto, ale akurat Rockstar dba o swoich konsumentów (vide świetne DLC za
nromalne ceny a nie jakieś crapy za nie wiadomo jaką kasę).

chyba raczej vide świetna konwersja GTA IV na pc.
..oh wait.

Tak samo DLC wydają się fajne dopóki nie uświadomimy sobie, że są one odpowiednikiem Vice City i San Andreas, które też nie były numerowanymi częściami. Na ich tle już tak fajnie te DLC nie wyglądają, zwłaszcza że bez samego GTAIv też działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować