Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: DiRT 3 - recenzja

17 postów w tym temacie

Moim zdaniem seria zmierza w dobrym kierunku, ale teraz niech odpoczną od DIRT i zabiiorą się za GRID 2. DIRT 4 jak najbardziej, ale za 2,5 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP
GRIDA 2 robią cały czas :P Został zapowiedziany bodajże przy okazji premiery Dragon Rising. Gierka ciekawa, podoba mi się powrót do WRC. Tak trzymać "chopaki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP: Z tego co pamiętam to GRID 2 będzie na silniku EGO2... (poprawcie mnie jeśli się mylę) i ma wyjść w przyszłym roku. ;)

Co do Dirta 3 to podobnie jak autor recenzji lekko się zawiodłem trybem kariery, który moim zdaniem lepszy był w dwójce, no i jest też mało tras... (brakuje mi bardzo malowniczych rajdów Chorwacji!) spodziewałem się że będzie przynajmniej dwukrotnie więcej jak w drugiej części... Mimo to gra się super (w szczególności na multi). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się bowiem, że Mistrzowie Kodu porzucili swój zwyczaj umiejscawiania menu w wyścigowym padoku (Race Driver, DiRT 2, F1 2010) czy garażu (GRiD)

Niezly ''zwyczaj'' gdy rownie proste menu pojawilo sie w PIERWSZEJ odslonie DIRT.


Dla mnie pozycja do zapomnienia. Gralem w dwojke i doskwieral strasznie brak duzej liczby tras. Skoro obecnie jest podobnie, a najwieksza ''innowacyjnoscia'' jest gymkhana to ja pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic nie przebije pierwszego Dirta.
Ilość tras, wyścigów i turniejów po prostu porażała.
Dostępnych pojazdów też nie było mało.
Moim zdaniem co Dirt to coraz gorzej jeśli chodzi o tę główną zawartość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 14:02, Ekonochrist napisał:

Moim zdaniem nic nie przebije pierwszego Dirta.
Ilość tras, wyścigów i turniejów po prostu porażała.
Dostępnych pojazdów też nie było mało.
Moim zdaniem co Dirt to coraz gorzej jeśli chodzi o tę główną zawartość .


Tak a pro po... jest teraz promocja na Steam na Dirta pierwszego (2.25euro). Faktycznie DIRT nie chodzi pod Win7? Orientuje się ktoś? Sprawdzał to ktoś? Bo cena fajna, kupiłbym sobie, ale pisze że nie ma wsparcia pod Win7... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość tras to tragedia, a te dodatkowe tryby to nikomu nie potrzebne, w tryb singel nawet nie grałem bo nie zabardzo interesuje mnie sciganie sie z botami. Ogulem fajna, ale jak za taka cene to oczekiwalem wiecej tras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać na grę (pewnie się nie doczekamy) Colin McRae Rally 2.1 - czyli CMR 2.0 na silniku EGO.

Dirt zmierza w najgorszym z możliwych kierunku, zero przyjemności z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 21:56, Szczena1993 napisał:

Pytanie do recenzenta lub tych, którz grali: ile dokładnie jest odcinków rajdowych i
czy są one tylko w Kenii, Finlandii i Norwegii?

Jest jeszcze Michigan. I chyba wypada 6 odcinków na jeden kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to trasy są ciekawie zaprojektowane, ale te rajdowe są za krótkie. Możliwość jazdy B grupowymi potworami na najwyższym poziomie trudności z wyłączonymi wspomagaczami podczas deszczu w finlandii daje przeogromną frajdę i gra jest o niebo lepiej wyposażona w rajdy niż D2. W grze są tegoroczne wozy klasy WRC oprócz Citroena DS3, są też zeszłoroczne wurce. Autor zapomniał napisać o dyscyplinie RAID, gdzie ścigamy się "dakarówkami". Soundtrack jest bardzo dobry a dźwięki wozów fenomenalne. Kibice reagują na dzwony. I ten dźwięk rajdówki w lesie jest najlepszy jaki słyszałem

Aha. Jeśli ktoś pamięta odcinek Top Gear w którym James May w rajdówce którą prowadził Henning Solberg ścigał się z Hammondem w bobsleju w norwegii to taki sam wyścig znajdzie w grze (tyle że w MINI WRC). Taka mała rzecz a cieszy :D

Muszę się zgodzić z Ekonochrist. Pierwszy DiRT miał idealne wyważenie jeśli chodzi o dyscypliny. To cały czas był stary dobry colin tylko z kilkoma dodatkami, trasy były dłuższe i trudniejsze, były rajdy asfaltowe. Ale za to było mniej wozów wrc (tylko 2), reszta to N - grupowe auta grupa B albo ośki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinków czysto rajdowych mało i przede wszytkim za krótkie :( Na szczęście nieco ograniczono jakies tam hamerykańskie czterokółii, cięzarówki itp.. Jakieś rozbijanie pudełek i esy floresy dla fanów sprzedawcy butów niech sobie w wydech wsadzą ;) Do diaska, nie można zrobić dziś aż(tylko) normalnej, ''czystej'' rajdówki na ładnym silniku (wzór: seria WRC na Ps2) ? Aha, dla osłody - gra jest i tak o wiele lepsza od Dirt2, który był kompletną porażką i jakimiś wyścigami poduszkowców podanych w hamburgerowo-jarmarcznej stylistyce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować