Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Journey - wyjątkowo klimatyczny gameplay z gry o niczym

37 postów w tym temacie

ZAPŁACĘ ZA TO KAŻDĄ CENĘ!
Coś pięknego!
Mam nadzieję, że szybko podadzą datę premiery, a i ta będzie nieodległa. Bardzo nieodległa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha i kto powiedział, że w świecie elektronicznej rozrywki nie da się odejść od schematów :)
Swoja droga widzę tu równie duży potencjał co kiedyś w Okami [w dniu primery ta gra była czymś zupełnie innym, nomen omen rewelacyjny tytuł]

Powiem szczerze - przy tej muzyce i tych animacjach mógł bym i godzinę sobie biegać po tej pustyni bez celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 17:13, Pietro87 napisał:

Ha i kto powiedział, że w świecie elektronicznej rozrywki nie da się odejść od schematów
:)
Swoja droga widzę tu równie duży potencjał co kiedyś w Okami [w dniu primery ta gra była
czymś zupełnie innym, nomen omen rewelacyjny tytuł]

Powiem szczerze - przy tej muzyce i tych animacjach mógł bym i godzinę sobie biegać po
tej pustyni bez celu.

A po godzinie gra ląduje na półce po wsze czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest jakaś totalna miazga...

Nie ująłbym tego lepiej! Totalna miazga z mózgu, z wyobraźni, ze zmysłu ogarniania. To wygląda tak świetnie, że już teraz mógłbym bić pokłony przed autorami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2011 o 17:21, Reddi napisał:

A po godzinie gra ląduje na półce po wsze czasy...


Może u ciebie tak...
Dla niektórych Torment czy BG to gr na 5 min, pograją chwile i więcej nie zdzierżą i gra tez lądują na półce.. tak można napisać o każdym tytule, tylko czy to czegoś dowodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur''s gate 2 wymiata właśnie sobie w niego pogrywam. Wyszło kilka ciekawych modów więc zachęcam do ponownego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza reakcja po obejrzeniu tego na CDA: "wtf co do do ch*ja ma być? Gra o łażeniu po pustyni?". Ale po gruntownym namyśle stwierdzam, że to ma swój mały urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 17:21, Reddi napisał:

A po godzinie gra ląduje na półce po wsze czasy...


I jednocześnie z miejsca zostaje uznana za klasyk i grę roku, a tysiące graczy po dwudziestu latach będzie wspominać szczęśliwe chwile z Journey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 17:40, Pietro87 napisał:


> A po godzinie gra ląduje na półce po wsze czasy...

Może u ciebie tak...
Dla niektórych Torment czy BG to gr na 5 min, pograją chwile i więcej nie zdzierżą i
gra tez lądują na półce.. tak można napisać o każdym tytule, tylko czy to czegoś dowodzi
?


Sam przecież napisałeś, że mógłbyś tak biegać nawet i godzinę :P

Torment i BG mają fabułę, tu jest tylko - dosłownie - sandbox. Owszem, wygląda ładnie, ale krajobrazy, animacje i muzyka skończą się szybciej niż myślisz, a nic więcej tu nie ma. Gra bez gry, bardziej wygląda jak demo silnika graficznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 17:59, Henrar napisał:

> A po godzinie gra ląduje na półce po wsze czasy...

I jednocześnie z miejsca zostaje uznana za klasyk i grę roku, a tysiące graczy po dwudziestu
latach będzie wspominać szczęśliwe chwile z Journey.


E, wątpię. Najwyżej zostaną co ładniejsze widoczki jako tapety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy, że bieganie bez celu nie daje funu, ile osób w takim GTA zwyczajnie jeździ bez celu godzinami ?
No i tak napisałem, że mógł bym bez celu biegać tam i godzinę, co nie znaczy, że gra by po tym wylądowała na stałe na półce.
A czy w tym tytule akurat będzie jakiś cel czy nie - tego nie wiemy, gram tylko zasugerował, że wstępną zajawka to "bieganie bez celu", co wyjdzie finalnie to się zobaczy [nie mniej już samo bieganie po piaskownicy wygląda smakowicie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 18:04, Pietro87 napisał:

Co nie znaczy, że bieganie bez celu nie daje funu, ile osób w takim GTA zwyczajnie jeździ
bez celu godzinami ?
No i tak napisałem, że mógł bym bez celu biegać tam i godzinę, co nie znaczy, że gra
by po tym wylądowała na stałe na półce.
A czy w tym tytule akurat będzie jakiś cel czy nie - tego nie wiemy, gram tylko zasugerował,
że wstępną zajawka to "bieganie bez celu", co wyjdzie finalnie to się zobaczy [nie mniej
już samo bieganie po piaskownicy wygląda smakowicie]


No jasne - ja sądzę, że wyląduje, ale to kto ma rację okaże się po premierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może i pomysł ciekawy, ale obawiam się, ze gra może się nudzić strasznie szybko. Chyba, że będzie trwała jakąś godzinę.
No nic, ale może ten eksperyment akurat się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że trailer nie mówi wszystkiego i gra BĘDZIE miała cel. Przypomina mi to trochę Another World i nie zdziwię się jeśli będzie to coś w tym stylu (czyt. sam będziesz musiał nauczyć się zasad, bo trafiasz w końcu do innego świata). Na swój sposób jest też podobne do Tension (surrealizm FTW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować