Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Journey - wyjątkowo klimatyczny gameplay z gry o niczym

37 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2011 o 20:48, evilemot napisał:

Może jestem zbyt prymitywny i mój umysł tego nie ogarnia, ale powiedzcie mi: co takiego
ma ta gra, że uważacie ją za jakieś cudo? ;)

W newsie jest za mało informacji.
W grze ogólnie chodzi o to, że jest sie podróznikiem przemierzającym świat, na którym rozsypane są szczątki po dawnej, nieznanej cywilizacji. Nic o niej nie wiadomo, ale można odkrywać tajemnice tego świata i tylko nasza wyobraźnia kreuję prawdę o jego przeszłości.
To jest gra sieciowa i w każdej chwili z przypadkowo napotkanym podróżnikiem można zacząć zwiedzać. I to jest moim zdaniem cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież nikt nie powiedział, że to jest tylko bieganie i podziwianie (swoją drogą przepięknych) widoków!
Przystopujcie trochę, bo się napaliliście, że to jest gra z uboższą fabułą niż mario, a tak na prawdę nic nie wiecie. To, że z trailera nic nie wynika, to nic nie znaczy. Równie dobrze można oceniać na podstawie nowego trailera, że deus ex to tylko tępa strzelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 20:54, Ichibanboshi-kun napisał:

W newsie jest za mało informacji. (..)


Zapowiada się intrygująco. Takie gry powinny mieć odgórny zakaz ograniczania się tylko do jednej platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest na tyle abstrakcyjne, że chyba zaczynacie sobie tworzyć jeszcze bardziej abstrakcyjne wyobrażenia o tej grze, a nawet nie wiadomo co ona ma sobą prezentować.

Zabawne jest mówienie o pięknej grafice, kiedy na ekranie mamy 5 kolorów tła + postać. W takim razie w Eufloria też ma piękną grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 20:56, Snake08 napisał:

Ludzie, przecież nikt nie powiedział, że to jest tylko bieganie i podziwianie (swoją
drogą przepięknych) widoków!
Przystopujcie trochę, bo się napaliliście, że to jest gra z uboższą fabułą niż mario,
a tak na prawdę nic nie wiecie. To, że z trailera nic nie wynika, to nic nie znaczy.
Równie dobrze można oceniać na podstawie nowego trailera, że deus ex to tylko tępa strzelanka.


Jak pojawią się jakieś inne materiały to i ocena być może się zmieni. Póki co każdy ma prawo formułować ją na podstawie tego, co wypuścili autorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha i jak tu gra nie może być dziełem artystycznym. To jest epickie. A ten dźwięk w 12 sekundzie, skojarzył mi się z uruchamianiem konsoli Playstation 2. Wygląda to fajnie. Ale chyba jakiś tam cel będzie żeby gdzieś dojść. Szkoda że nie wychodzi to na PC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę grę bodajże na hyper tv i z miejsca chciałem zagrać. Ochłonąłem dopiero jak dowiedziałem się że nie wyjdzie na PC ale i tak bardzo mi się spodobało. Z tego co słyszałem miała być możliwość podłączenia do sieci i grania z kolegą. Pokochałem The Path i spodobało mi się The Graveyard, a Journey wygląda dość podobnie. Kocham takie bieganie "bez celu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 21:42, Snake08 napisał:

A ja mam prawo skrytykować nakręcających się krzykaczy wedle moich poglądów.


Masz, ale nie odmawiaj innym prawa do krytyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 01:06, Reddi napisał:

Masz, ale nie odmawiaj innym prawa do krytyki :)



Dzieeee tam, żeby te moje słowa jeszcze miały jakąś faktyczną moc. A tak to sobie pokrzyczę jako anonimowy internauta i o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 21:18, Vojtas napisał:

> W newsie jest za mało informacji. (..)

Zapowiada się intrygująco. Takie gry powinny mieć odgórny zakaz ograniczania się tylko
do jednej platformy.


Dokładnie tak! Sam ubolewam nad tym faktem, że od tej firmy jedynie Cloud był na PC w wersji pełnej, potem Flow też dużo gorszy od tego co było na PS3, żeby nie wspomnieć o Flower. Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować