Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 41, dzięki któremu wiadomo, że coś się dzieje (w kwestii E3)

37 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2011 o 16:08, Lucas_the_Great napisał:

>
> Traszka, bo to o nią chodzi, siostrą Myszastego raczej nie jest, bo Mysza nie pochodzi

> z Wawy. Siostrą Lucasa pewnie też nie jest, bo jak mężczyzna jest przed czterdziestką,

> to zwykle już jest na swoim. Ergo, Muza jest Kobietą jednego z panów - stawiałbym
na
> Lucasa.
>

Porządnie przeprowadzona dedukcja zawsze prowadzi do prawidłowych wniosków :)


No i wszystko jasne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 16:18, Acik666 napisał:

Z długością Podka to przesadziliście;p oby tak było jak najczęściej;p

Nie ma takiej opcji, nie przestaniemy Was słuchać, przykro Nam:)

Mieć kobietę - gracza,fana RPG i w ogóle w klimacie ech Lucas...jednak jest ktoś szczęśliwy
w tym Naszym Kraju

Szczecin pozdrawia:)


Nawet nie wiesz jak, ja do tej pory nie znalazłem takiej co by na poważnie gry lubiła...
Ale jak mawiał Mr. Jesus:"Look and you shall find"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 17:37, Sanders-sama napisał:

> Z długością Podka to przesadziliście;p oby tak było jak najczęściej;p
>
> Nie ma takiej opcji, nie przestaniemy Was słuchać, przykro Nam:)
>
> Mieć kobietę - gracza,fana RPG i w ogóle w klimacie ech Lucas...jednak jest ktoś
szczęśliwy
> w tym Naszym Kraju
>
> Szczecin pozdrawia:)

Nawet nie wiesz jak, ja do tej pory nie znalazłem takiej co by na poważnie gry lubiła...
Ale jak mawiał Mr. Jesus:"Look and you shall find"...


Moja Kobieta "zaraziła" się swego czasu chorobą na F, zwaną Fallout 3. Przez pewien czas był problem ze zwykłym sprawdzeniem poczty na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Was teraz nie odcięło. Swoją drogą to powiem, że i tak chętnie bym wysłuchał krótkich podcastów podsumowujących każdy dzień E3. Szkoda, że Was tam nie będzie, ale skoro byłoby nałożone piękne słowo na M, czyli embargo, to może lepiej żeby to było wyczytane z mediów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pr0gram jak zwykle przyjemny dla ucha, trzymacie poziom panowie i panie<w liczbie jednej sztuki>. Co do nowego DMC to ja nadal uważam nowego Dante za Emo a jeżeli nowy Dante to Emo to wiedzcie, że coś się dzieje :D.
Teraz tylko czekać na następny podcast.

PS. Ciekawe co wyjdzie z zakładu pod tytułem "Core''owy tytuł na Kinecta w którym będzie coś więcej niż czochranie tygryska".
PS2. Gdzie wy kupujecie mleko które robi "Pssssss" po otwarciu i ma kapsle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 16:43, topyrz napisał:

Lucas dlaczego Myszy nie pozwalasz kląć, a sam po niemiecku rzucasz przymiotnikami?


Jak do liceum łazilem, to moj nauczyciel od anglika kazal mojej klasie przeklinac w obcych jezykach - mała osob przynajmniej rozumie, ze to brzydko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 16:43, topyrz napisał:

Lucas dlaczego Myszy nie pozwalasz kląć, a sam po niemiecku rzucasz przymiotnikami?

Po niemiecku każde słowo brzmi jak mięsista wiązanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pr0gram, ja bym chciał Traszkę (czy może Trashkę?) w każdym podcaście, co Wy na to, Lucas i Mysza?
Są szanse, czy działacie jedynie w duecie, a jedynie okazjonalnie pozwalacie komuś się dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 18:46, geraltzrivi10 napisał:

dlaczego jeszcze niema nowego pr0gramu ??

Bo Myszy brak, podsumowanie E3 dla Was z chłopakami robił i się zarobił lekko... próbuję go zmotywować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:11, Lucas_the_Great napisał:

> dlaczego jeszcze niema nowego pr0gramu ??
Bo Myszy brak, podsumowanie E3 dla Was z chłopakami robił i się zarobił lekko... próbuję
go zmotywować...


No motywuj, motywuj, Lucas, bo brać czeka na Wasze pogaduchy :) Jest szansa jakaś, że dzisiaj będzie w ogóle, czy raczej Mysza na jutro się zmotywuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:41, Tenebrael napisał:


No motywuj, motywuj, Lucas, bo brać czeka na Wasze pogaduchy :) Jest szansa jakaś, że
dzisiaj będzie w ogóle, czy raczej Mysza na jutro się zmotywuje? :)


Za chwilę pakuję się w autobus i jadę do Lucasa, wiec jeśli po moim wyjściu chłopak to wrzuci - będzie dziś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:52, simprez napisał:

Trzymam kciuki za Wasz odpowiednik MPK (MZK się zowie?) ;)

ZTM ogólnie, nie pamiętam jaki operator dostarcza autobusów na linię nas łączącą i czy nie jest to przypadkiem kilku operatorów. :)

Jak widać, najlepiej Myszastego motywują jednak słuchacze, dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować