Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011 – relacja na żywo z konferencji Microsoftu, bądź z nami o 18:30

33 postów w tym temacie

Rok temu M$ miało słabą konferencje i uważam że w tym roku będzie to samo. Po prostu za bardzo oni nie mają co ujawniać raczej, takie mam przeczucie. Czekam zdecydowanie na Nintendo w tym roku a później Sony. Nintendo może coś pokaże nowego i ciekawego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jedynie tego, co udało im się zrobić z Kinectem przez ostatni rok. Ile z tego, co zapowiadali stało się rzeczywistością. Zobaczymy, jakie rewolucje podbiją nasze serca w tym roku.

Najbardziej interesuje mnie tajemniczy projekt Nintendo, zaraz po tym oczywiście Sony, ale tylko pod względem nowych, niezapowiedzianych tytułów na Move (ciekawe, co oni zrobili przez ostatni rok) i nowych materiałów z U3.

Konferencja ma trwać 4 godziny (!?), pewnie połowa tego czasu to będzie kajanie się za ostatnie włamy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na to, aby ogłosili oficjalnie obniżenie ceny konsoli. Wreszcie może bym się na nią zdecydował, zwłaszcza że ma wyjść na Xboxa 360 Wiedźmin 2 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhm. kinekta będzie masa.... od Microsoftu dowiemy się że jak można grać nie posiadając kinect''a , że w przyszłym roku gier nie używających kinecta nie będzie się wydawać , a za dwa lata wszystkie gry będą wymagały kinecta do uruchomienia :)

A tak już bardziej serio , nie interesuje mnie ani jeden tytuł na liscie do prezentacji Ms na tegorocznym E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się plotka, że CD Projekt Red i MS zawarło umowę na czasową ekskluzywność konsolowego W2. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby MS pokazało Wieska na swojej konferencji. :)

@ Knicz

Jaki jest sens opisywać coś na żywo, skoro będzie streamowa transmisja konferencji? To tak, jakby zachęcać ludzi do słuchania transmisji meczu w radiu, w sytuacji gdy mogą go obejrzeć za jednym naciśnięciem guzika pilota. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 13:55, Vojtas napisał:


Jaki jest sens opisywać coś na żywo, skoro będzie streamowa transmisja konferencji? To
tak, jakby zachęcać ludzi do słuchania transmisji meczu w radiu, w sytuacji gdy mogą
go obejrzeć za jednym naciśnięciem guzika pilota. :)


Jest sens ponieważ nie wszyscy mają dostęp do szerokopasmowego internetu. Ja np. od kilku tygodni korzystam z neta Play''a przez komórkę, ponieważ czekam na instalację UPC po przeprowadzce. A korzystając z takiego internetu trzeba się liczyć z każdym megabajtem.

Poza tym, nie każdy będzie mógł śledzić relację na żywo, a następnego dnia w pracy chętnie przeczytam relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 14:02, KERMIy napisał:

Jest sens ponieważ nie wszyscy mają dostęp do szerokopasmowego internetu.


Ja mam 1 Mbit/s. A więc żadna rewelacja. :)

Dnia 06.06.2011 o 14:02, KERMIy napisał:

Poza tym, nie każdy będzie mógł śledzić relację na żywo,


Mówiłem o przekazie na żywo - nie spodziewam się, by relację tekstową "na żywo" czytali ci, dla których każdy MB jest ważny.

Dnia 06.06.2011 o 14:02, KERMIy napisał:

a następnego dnia w pracy chętnie przeczytam relację.


Sprawozdanie i komentarze to zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 15:15, Vojtas napisał:

Ja mam 1 Mbit/s. A więc żadna rewelacja. :)


A ja mam internet zależny od podmuchu wiatru... tak więc oglądanie na żywo odpada

Dnia 06.06.2011 o 15:15, Vojtas napisał:

Mówiłem o przekazie na żywo - nie spodziewam się, by relację tekstową "na żywo" czytali
ci, dla których każdy MB jest ważny.


Ale jednak dla niektórych jest ważny ^^

A teraz do tematu: czekam co tam panowie z Micro przygotują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 18:07, KrisK91 napisał:

> (...)

Mogłeś dać w spoilery. Konferencja to dla mnie zwykle niezły show pełen niespodzianek
:]

Dla mnie też, szkoda, że dla mnie MS to zepsuł, i sorki, że zepsułem to tobie ;)

I ruszyła relacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW3 było super :3, Tomb Raider - opadła mi szczęka dosłownie :) Miło się oglądało. Czekamy na dalsze prezentację gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 18:58, milanpany napisał:

Chłopaki , kiedy będzie Konferencja Rockstars , Take Two i 2K Games ?

Nie będzie. Z czego co pamiętam to take two wogóle nie ma na e3 ( ale pamięć może mię mylić :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować