Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Assassin`s Creed Revelations - zobacz najnowszy zwiastun; poznaj zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

27 postów w tym temacie

Biedna ta kolektorka, szczególnie w porównaniu z Brotherhoodem. Do tego cena 110 USD (wg UbiShopu USA) - ja podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna muzyka

Woodkid - Iron
Jakby ktoś chciał.

A grę kupię tak, jak wszystkie poprzednie części! Moja wyobraźnia dostaje orgazmu przy tej serii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun taki sobie :) Ezio strasznie wygląda i wydaję mi się a nawet wiem że głos już nie pasuję do dziadka Ezio. Tutaj chyba Ubisoft zapomniało że Ezio juz jest stary capem :) EK rzeczywiście słabiutka i nie warta 100 $ :) Chociaż w USA i tak jest bardzo tanio :) Gry za 15 $ na xboxa haha :) żal Polsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ehh filmy renderowane na serio posły ostro do przodu. Trailer jest genialny. Ujrzeć jakiś pełnometrażowy film taki co najmniej z 2 godziny w takiej grafice w takich klimatach to by było coś pięknego. Trzeba by było jeszcze wymyślić jakąś dobrą fabułę. Ubisoft widzę że ostro szarżuje. Tyle premier z jego udziałem nas czeka. No i Heroes VI ofc ;)

Pozdrawiamm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszyscy nad trailerem się rozpływam, dawno się tak nie napaliłem;p Co do EK, miejmy nadzieje ze słaba zawartość idzie w parze z niska ceną. Jeszcze małe nawiązanie do Gameplay, kolejny raz przeciwnicy czekają na swoja kolej do ataku. Proszę, w tej części mogło by być już to poprawione, w końcu to gra akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że Ezio nie będzie cwaniaczkiem który zawsze ma racje, jest super i zawsze mu się udaje (tak jak w filmach ze Stephenem Segalem :D) ale będzie spoko gościem tak jak poprzednio.
No i na jednym filmie ma ten sam głos jaki miał w wieku 30 lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, w tej części

Dnia 07.06.2011 o 08:04, Daronn_Darker napisał:

mogło by być już to poprawione, w końcu to gra akcji.

To by dziwnie wyglądało :p 5 gości stoi i sieka jednego. Nie wyjął byś nawet miecza. Poza tym gdyby wszyscy na raz ciebie atakowali to nawzajem by się tam usiekli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kolei jak jeden z drugim zsynchronizują atak to mogliby dość łatwo zabić Ezio. Co z atakiem w plecy? W kark? Pchnąć go z boku, rozproszyć? Odwrócić uwagę by ktoś inny mógł go załatwić? A tak to tylko ciuciubabka z mieczem.
Trailer genialny. Tembr głosy Ezio nie powinien się zmieniać.
I mam nadzieję, że w grze padnie tekst "Masz 50 lat i jeszcze się trzymasz!"

Ezio spoko gościem...? Ahaaaa...

PS. Gameplay przedstawia, że ta gra nie ma prawa nosić miana "Assassin"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 11:38, MarQiwaN napisał:

Poza tym gdyby wszyscy na raz ciebie atakowali to nawzajem by się tam usiekli :p


Hm, a w Wiedźminie 2 jakoś można prowadzić walkę z większą liczbą przeciwników, uważać na ciosy w plecy (dwa takie i można wczytywać save). Niby gatunek nie ten sam, ale kamera i walka dość podobne.
Pomijając już fakt, że jak dla mnie zabójca w kapturze, którego głównym atutem jest schowane ostrze. powinien unikać otwartej walki.

A sam trailer...genialny? My to samo oglądaliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować