Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Nowy trailer Assassin`s Creed: Revelations ukazuje dalsze losy Desmonda

27 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2011 o 22:03, arborek napisał:

przewiduję... Desmond tak naprawdę też jest wspomnieniem... tak jak w Incepcji sen w
śnie :D:D


W sumie niegłupie ! I na koniec Assassin''s Creed III dowiemy się, że Desmond był wspomnieniem osoby XXX i zacznie się nowa seria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to trochę jak "Incepcja", ale bardzo mi się podoba ten teaser.
Odliczanie do premiery nowej gry z serii AC czas zacząć - jeszcze 160 dni, 2 godziny, 40 minut i 1 sekunda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na to... sprzeciw.
Poza tym cały plot i Desmond o kant koła wtedy rozbić. Desmond jako wspomnienie? Kompletnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No desmond jest wspomnieniem które widzi Altair czy Ezio :D to by nie było głupie ;p To wyjaśnia dlaczego Desmond ma zwidy i widzi ich obu we śnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 22:59, Sanders-sama napisał:

Widzę że się przebrał... tylko ciekawe gdzie :-/


Nie przebrał, to projekcja w wirtualnej rzeczywistości, a więc zmiana ubrania to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 22:49, vegost napisał:

No desmond jest wspomnieniem które widzi Altair czy Ezio :D to by nie było głupie ;p
To wyjaśnia dlaczego Desmond ma zwidy i widzi ich obu we śnie :D


Masło maślane.
Nie mogą widzieć go jako wspomnienie gdyż dla nich on się jeszcze nawet nie urodził. Podejrzewam, że nawet gdyby się dowiedzieli, że taki Desmond się urodzi to gdyby dowiedzieli się kiedy, wtedy mieliby go głęboko w poważaniu.
Jak to powiedział Mario "My na szczęście tych czasów nie dożyjemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleeeeeejny trailer? Nawet nie dotykam, po co sobie psuć zabawę i odkrywanie fabuły i robić nadzieje... Jestem syty po pierwszym, czekam na pre-order i premierę.
(Tak, jestem dość zaślepionym fanem AC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w Ubisofcie jeszcze się nie pogubili w fabule? :) Trzeba będzie sobie odświeżyć serię przed "Rewelacjami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już w dwójce wydawało się że Desmond to też już przeszłość w Brotherhood to odrobine potwierdził teraz natomiast to jest prawie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zauważyłem błąd w nazwie gry - już w wątku o tej grze było wyjaśnione, że ta część nie zawiera dwukropka w nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce dodam:

Mi już w dwójce wydawało się że Desmond to też już przeszłość w Brotherhood to odrobinę potwierdził teraz natomiast to jest prawie pewne.

Szczególnie wskazuje to rozmowa z Subject 16 w Brotherhood:

Spoiler

Subject 16: No time. It is far later than you know. Too late to save them.
Desmond: Who?
Subject 16: She is not who you think she is. Everything you hope to become, everything you hold dear, it''s already gone.
...
Subject 16: I cannot... The sun... Your son... Too weak... Must replenish energy...

Szesnastka mówi że to już wszystko było i w ostatnim przytoczonym fragmencie mówi "twój syn". Jestem przekonany że tak naprawdę gramy synem Desmonda i co dodatkowo mam wyjaśnienie o co chodzi Ubi z tym że będziemy manipulować wspomnieniami Desmonda a ten trailer to potwierdza. Mianowicie jeśli okaże się że gramy synem Desmonda matką może okazać się Lucy. Zapytacie ale jak to przecież Desmont ją zabił (wiem że można założyć że jedynie ranił ale na potrzeby mojej interpretacji pozwolę sobie założyć że zginęła jest to o tyle prawdopodobne że ręka Desmonda była prowadzona przez „tych którzy przybyli przed nami” a oni nie wyglądają na takich co popełniają błędy). No i tu ten trailer splata wszystko widzimy że Animus zwariował i wystąpił błąd systemu prawda? Animus jedynie odczytuje wydarzenia, z perspektywy osoby w nim siedzącej to bardzie jak oglądanie filmu, nic niemożna zmieniać bo to już wszystko było. A co jeśli to nie do końca prawda? Co jeśli „ci którzy przybyli przed nami” stworzyli tą technologie właśnie do manipulacji? Czy nie o tym jest ta gra o zwodzeniu i manipulowaniu słabszymi w celu wykorzystania ich? I teraz skoro tak naprawdę Animus odczytuje DNA syna Desmonda to z jego perspektywy wydarzenia które odczytuje Animus nie są zgodne z tym co wydarzyło się naprawdę co więcej nie mógł by się nawet urodzić. Przez to Animus dostaje sprzeczne dane i ulega awarii.
PS. Nie zdziwił bym się też gdyby okazało się że Animus jest zdolny do zmieniania wydarzeń które już miały miejsce.



Uff wiem że strasznie chaotycznie ale mam nadzieje że ktoś to zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować