Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Nowy trailer Assassin`s Creed: Revelations ukazuje dalsze losy Desmonda

27 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2011 o 18:21, Henrar napisał:

LOST przy tym wymięka. To jest bardziej pokręcone niż piąty i szósty sezon tego serialu
:)


Aż tak źle chyba nie jest... Ja po obejrzeniu finału 6 sezonu to po prostu położyłem się i rozmyślałem żeby to wszystko uporządkować XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:17, Sanders-sama napisał:

Aż tak źle chyba nie jest... Ja po obejrzeniu finału 6 sezonu to po prostu położyłem
się i rozmyślałem żeby to wszystko uporządkować XD


A co dam było do porządkowania skoro wszystko było na zasadzie "Wizard did this"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 21:00, Nagaroth napisał:

> Aż tak źle chyba nie jest... Ja po obejrzeniu finału 6 sezonu to po prostu położyłem

> się i rozmyślałem żeby to wszystko uporządkować XD

A co dam było do porządkowania skoro wszystko było na zasadzie "Wizard did this"? :)


Że niby Jacob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 18:21, Henrar napisał:

LOST przy tym wymięka. To jest bardziej pokręcone niż piąty i szósty sezon tego serialu
:)


Bardzo mocno przesadzasz. Do tej pory Ubisoft nie zrobił żadnego fabularnego faila, po prostu jest dużo pytań bez odpowiedzi. No, ale jak się woli narzekać, zamiast zapoznać na poważnie z historią z tej serii gier to o czym my tu mamy rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 08:50, Henrar napisał:

Nie wiem, czy wiesz, ale to był komplement :) Im bardziej zakręcona historia (ale trzymająca
się kupy) tym lepiej.


No to porównanie do Lost było dość niefortunne, bo tam nic nie trzymało się kupy na dłuższą metę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest

Spoiler

OUR SUN, A NIE YOUR SON >.<



@A nie sorry, pomyłka. Wcześniej oglądałem angielską wersje bez polskich napisów i tak jakoś mi się zapamietało ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować