Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo Wii U - prawdy, domysły i mity

11 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Nintendo pokazało na dzisiejszej konferencji na targach E3 swoją nową komnsolę, Wii U. Zaraz. Nie konsolę, a jedynie kontroler do niej, co zrodziło masę domysłów i błędnych interpretacji. Czym więc tak naprawdę jest Wii U?

Przeczytaj cały tekst "Nintendo Wii U - prawdy, domysły i mity" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie cena samego kontrolera. Będziesz chciał dokupić kolejny kontroler czy też po gwarancji zakupić nowy to będziesz się zastanawiał - kupić kontroler czy może XBOX 360 albo PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu będzie, taki np. Batman będzie identyczny jak na x360/ps3/pc, czy to będzie jakaś "specjalna" wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO dobry ruch ze strony Niny ... casuali i tak już mają, teraz czas powalczyć o resztę i o tych, którzy nie chcą mieć kilku konsol, ale taką na której pograją całą rodziną w mini gierki a po nocach mogą zwiedzać Gotham w nowym Batmanie. Jeśli to cudeńko będzie przyzwoite cenowo + zaoferuje faktycznie pełną obsługę kompletnej biblioteki gier na Wii + dojdą fajne gry core''owe i nowości od będą wychodzić tak samo jak wychodzą równolegle na Xksa i PS3 - to sukces powinien być ;-)

Sam wtedy bym się zastanowił, ale na daną chwilę to co interesuje mnie najbardziej to wnętrze tej konsolki i procek intela.

Ciekawe czy Nintendo zrobi z tej konsolki next-gena, czy raczej coś co wpasowuje się w current-geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile Niny zażyczy sobie za konsolę’? Boję się, że zrobią tak jak w przypadku 3DS-a – cena będzie wysoka bo hype osiągnie ogromny poziom. Ergonomia tego tableto-pada (nPAD? ;p) nie prezentuje się zbyt ciekawie.
A poza tym, jestem skłonny Wii U kupić, o ile a) nie będzie mieć region locka i b) Nintendo zaszaleje z jakimiś mega tytułami startowymi (najlepiej ekskluzywnymi, bo multiplatformy mam na sprzęcie Sony i PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się poprawiliście bo na transmisji z konferencji wasze przekonanie, że jest to kontroler do Wii + Handheld było zabawne ;P a wszystkie linki do zdjęć konsoli i artykułów były tłumaczone jako plotki (już po zakończeniu konferencji). Szkoda, że tak późno, ale dobrze, że np. nie za tydzień.

Co do konsoli to : current gen –xbox 2005, ps 2006 WiiU 2012. Kontroler ciekawy, ale konsola nie wiadomo dla kogo. Za słaba na nextgen dla hardcorów (ci maja ps/xbox), a casuale maja wii i dobrze im z tym :P ale GL, może ożywi to trochę konkurencję. Czekać trzeba na ciekawe exclusivy, bo tytuły zapowiedziane w większości są multiplatformowe


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepsze były nasze pierwsze komentarze gdy zaczęła się prezentacja :)
Nintendo po kiepskim i nudnym wprowadzeniu na konferencji zaskoczyło wszystkich.
Ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze: nadal nie wiem o co z tym chodzi... może po prostu jakoś nigdy szczególnie nie podchodziły do mnie konsole od Nintendo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 09:57, Feanor napisał:

Skąd wam się ten Intel wziął? Jesteście jedynym źródłem, które podaje takie rewelacje
:]
Wszędzie indziej (np. tu: http://www.eetimes.com/design/industrial-control/4004631/Under-the-Hood-Inside-the-Nintendo-Wii)
piszą, że custom procek zaprojektował IBM.


Nie pytaj, bo sam nie mam pojęcia. Widziałem IBM, wydawało mi się, że wpisałem IBM, a jest Intel. Mało snu i kilkadziesiąt godzin przed monitorem z odpalonym multitaskingiem robi widać swoje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować