Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Pojedynek Battlefielda 3 z Modern Warfare 3 starciem dekady

54 postów w tym temacie

To będzie starcie ostateczne ... a przynajmniej w tym roku ... za rok/dwa znowu będzie kolejne ;-) Tak czy siak, po prezentacji tytułów na E3, wybrałbym na zakupach jednak BF3 - silniczek Frostbite wyglądał po prostu obłędnie. Z drugiej strony jestem zdania, że to jednak rozdmuchana machinka do robienia kasy w postaci CoD''a sprzeda się lepiej (nawet najlepiej, jak co roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak wygra pewnie CoD... bez względu na to czy "prawdziwi gracze" będą wieszać psy na najnowszej odsłonie, a BF3 będzie (już jest) totalnie odpałowy i wywalony w kosmos. Dlatego na mnie liczby nie robią wrażenia... po prostu trzeba w jedno i w drugie zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że wygra CoD przez swoją nazwę. Mimo wszystko twierdząc na podstawie materiałów dostępnych na necie to BF3 po prostu miażdży MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak zarobią mniej :) A jak widzę takie wychwalanie się, to szczerze mówiąc, życzę EA kilku potknięć :)
Pojedynek dekady, taa szczególnie, że to dopiero początek dekady. Eee za 2-3 lata wyjdzie kolejny battlefield z pewnie jeszcze "lepszym" silnikiem, o 3 zapomnimy i tak dalej i tak dalej. I to samo z CoD''em. No może w tym wypadku bez drastycznych zmian w silniku gry. Ale i tak gdy wyjdzie kolejna część o poprzedniej się zapomni.

A no i jak się tak chwalą B3 to może wypuszczą inny gameplay niż ten wałkowany od kilku tygodni-miesięcy tyle, że w różnej formie (krótszy, dłuższy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za seria CoD i tak gram w BF:BC2 ale to co pokazali panowie z DICE (ta bitwa czołgów) była po prostu nudna. To co pokazało MW3 było zdecydowanie ciekawsze, mimo iż nie było w tym nic innowacyjnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki pojedynek? jak wy wogule możecie kupować jeszcze tego coda? jeszcze jak teraz chcą dać abonament to jasne że większość ludzi przejdzie na BF3 . Tak naprawde to cod już dawno mi się znudził to poprostu jest odgrzewany kotlet gameplay z E3 to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki znowu pojedynek ? Jeżeli singiel w BF będzie zrobiony tak jak pokazują go trailery to łącząc go z możliwościami najnowszego silnika od DICE - mamy produkt który miażdży COD pod każdym względem.
Wiem to doskonale - grałem we wszystkie COD i BF. Przy czym Bad Company 2 jest po prostu niepokonane jeżeli chodzi o multiplayer. Gram do dzisiaj. COD był dobry na 5h. W porównaniu z miesiącami jakie spędziłem z BC2 nie ma co porównywać.
Co oferuje COD ? Troszkę oskryptowanych scenerii i taniego strzelania. Co oferuje BF ? Animacje żołnierzy do której użyto podobny silnik jak w Fifie. Animacja jest bardzo naturalna. Zniszczalne środowisko. Piękną grafikę. Miesiące dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD jest ten sam co roku zbyt wielu zmian w nim nie ma odgrzewany kotlet
Przyznam że fajnie się grało w CoD MW1 jakoś następne części aż tak do gustu mi nie przypadły :P
Za to w BF BC2 spędziłem dość sporo czasu pogrywając w multi i single :P
I o wiele bardziej mi pasuje BF niż CoD z ultra szybkim przeładowaniem mojego CKMu :D

BF ma przewagę pod względem większych map możliwości taktycznych pojazdów I dla mnie batalie w nim o wiele lepszą frajdę dają grałem w każdego BF''a co wyszedł na PC ;]

I jestem za BF3 acti niech się postara a nie co roku ten sam kotlet w innym opakowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kornikow, większość nie przejdzie na BF3, bo abonamentu żadnego nie będzie w CoDzie. Nie wiem skąd Ci to do głowy przyszło.

A, że ludzie kupują "ciągle tego samego CoDa", to mnie nie dziwi. Póki "ciągle ten sam CoD" będzie się podobał, to " ciągle ten sam CoD" będzie się sprzedawał. Prosta zależność.

Lubię CoDa i BFa, ale trudno mi porównać te pozycje. BFa lubię za nieco "realistyczniejszą" historię i scenografię, a CoDa za coś wręcz przeciwnego - za przebajerowanie i filmowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi jak dobrze się sprzeda MW3, może i się sprzedać 10x razy lepiej niż BF3 (MW3 będzie działać na Windowsie XP i na przed potopowych komputerach, tak jak Counter Strike), ale dla mnie BF3 będzie 100x lepszą grą niż MW3 wnioskując tylko z tego co nam zaprezentowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co tu zrobić? Komercja wygrywa.

BF3 będzie lepszy pod każdym względem, a jeśli sprzeda się w ilości 1/4 tego co CoD to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 23:36, barth89 napisał:

Komercja wygrywa.

Czyli co?

Ja osobiście bardziej czekam na Batmana. Po CoDzie 4 już mnie "realistyczne" FPSy nie bawią na tyle, bym przejmował się tym starciem wszech czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie macie rację, że wygra (znowu) CoD; osobiście bardzo lubię serię MW, ale trzecia część tego samego...? jak już pisałem na jednym forum, to będzie po prostu odgrzanie czegoś (już) przeszłego, a BF3... Po tym kilkunastominutowym gameplayu mogę się czepiać tylko niektórych mało widocznych elementów związanych z fizyką gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować