Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Wii U - Zelda w akcji. Jest bosko!

25 postów w tym temacie

Przedmówca ma rację, to jest demko, Nintendo samo powiedziało że to tylko demonstracja, a nie projekt nowej Zeldy. Więc wypadałoby to sprostować. :)

Niemniej jednak widać że nowa konsola Nintendo ma duuuuuuży zapas mocy. Nie żeby mnie to specjalnie obchodziło, ale może teraz co niektórzy przestaną narzekać na sprzęt od "białych". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ludzie narzekali na sprzęt od białych tylko Nintendo twierdziło że grafika to nie wszystko :)

Ale to się teraz zmieniło....., ja podczas relacji z konferencji Nintendo na E3 powiedziałem raz Nintendo pozamiatało i wszystko w temacie. Teraz należy czekać na oficjalne prezentacje tytułów i gamplaye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta konferencja od Nintendo to jedna wielka porażka! Najgorsza konferencja na E3.

Przecież oni NIC nie pokazali poza kilkoma sequelami starych serii na 3ds oraz tym padem. Pokazali kilka gier z EA które nawet nie chodziły na ich sprzęcie. To jest jakaś kpina skoro najpierw pokazują gry, potem pada a nie pokazali najnowszej rzeczy czyli nowej konsoli. Najśmieszniejsze jest to ze widać ją na filmikach jak stoi obok telewizora a żadnych danych technicznych nie pokazali. To ja się pytam kiedy to przedstawią?
Chyba E3 to najlepszy moment na ujawnienie szczegółów nowej konsoli prawda? A nie tylko pokazywanie jakiegoś pado-tableta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 12:30, garot22 napisał:

Chyba E3 to najlepszy moment na ujawnienie szczegółów nowej konsoli prawda? A nie tylko
pokazywanie jakiegoś pado-tableta.


Z tego co pamiętam to Wii U ma mieć premierę dopiero za rok. Więc będą mieli jeszcze dużo czasu żeby podać Ci specyfikację techniczną.
Teraz chcieli pokazać nowy kontroler/mini-konsolę.
Co jest ważniejsze? Jak wygląda to co stoi koło telewizora czy to jak się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale po co mi specyfikacja konsoli? Jak gra sie przyjemnie, grafika jest ładna i gry nie zwalniaja to mam gdzieś czy działa to na 1, 3, czy 150 procesorach. To nie PC i nie będę w tym grzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym że to nawet nie jest kontroler/minikonsola tylko integralna czesc nowej konsoli ... więc nie rozumiem czepiania się Pana którego cytowałeś, a to że nie pokazali samego "pudła" kogo to interesuje ? , nie podali specyfikacji technicznej ? też mało interesujące ( pomijając fakt że może zrobili to celowo nie będąc do konca pewnym co do wszystkich detali )

Dla mnie jako posiadacza PS3-ki i do tej pory wręcz antyfana N , WiiU może się okazać nowym sprzetem ( możliwe że sprzedam PS3 i przesiade się na konsolę od N ) Według mnie najlepsza konferencja i sprzęt prezentuje sie wyśmienicie , pod wzgledem uzytecznosci i najwazniejsze mozliwosci czy to technicznych czy tez od strony użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest bomba na którą czekałem od lat. Mam taka głupią przypadłość, że gdy czeszę w gierkę, która mnie jakos strasznie wkręci, to szkoda mi nawet czasu, zeby skoczyc na chwilę do toalety. Wtedy siedzę "w kucki", zeby nie zsiusiac sie w majtki;) Ale czasem zdaza mi się, że mam np. sraczke i dostaje szału, gdy muszę co chwile biegac do toalety, odrywając się od rozgrywki. Miałem nawet plan, zeby kupic sobie nocnik na takie sytuacje, ale skoro bedzie Wii U...:) Ja tam w kazdym razie jestem zachwycony tym kontrolerem, który umozliwi mi granie nawet na kibelku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 12:30, garot22 napisał:

To jest jakaś kpina
skoro najpierw pokazują gry, potem pada a nie pokazali najnowszej rzeczy czyli nowej
konsoli.

Ale po co pokazywać konsolę, pudło jak pudło. Kontroler to coś nowego i to jego pokazywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości to jest The Legend of Zelda : Twilight Princess ( z tym, że w wersji przystosowanej do nowej konsoli), a filmik ma na celu jedynie ukazanie możliwości nowej konsoli ;p Szczerze powiedziawszy fajnie wygląda cały ten system z ekranem dotykowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 14:59, Krzycho napisał:

> To jest jakaś kpina
> skoro najpierw pokazują gry, potem pada a nie pokazali najnowszej rzeczy czyli nowej

> konsoli.
Ale po co pokazywać konsolę, pudło jak pudło. Kontroler to coś nowego i to jego pokazywali.

Dokładnie. Przykładanie wagi do tego jakie w środku siedzą bebechy czy jak wygląda konsola jest słabe. Przecież chodzi o gry i zabawę prawda? Jak widać Nina nie zmienia swojej polityki gdy odwrócą się karty, bo mimo, że bebechy nowego sprzętu będą zapewne znacznie mocniejsze niż PS3 i Xbox360 to nie chwali się tym na lewo i prawo, a nadal powtarza "najważniejsza jest zabawa a nie zawartość puszki pod telewizorem". Zupełnie inaczej niż pozostali producenci, którzy najpierw wyśmiewali Ninę za sterowanie ruchem, a jak zobaczyli ile można zarobić to sami się rzucili i ogłosili "rewolucyjne" kontrolery;) Żeby jeszcze tylko to Nintendo na poważnie weszło do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się mała rewolucja. Podoba mi się kontroler, który mogę zabrać do szkoły i używać jak konsoli przenośnej, albo tabletu graficznego.

No i w końcu Wii porządnie stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@queertin przeciez juz bylo mowione ze kontroler to tylko kontroler a nie mini konsola ktora mozna wziac do skzoly....

PS. A mnie bardzo interesuje specyfikacja konsoli i jej rzeczywiste mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować