Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Skyrim przede wszystkim dla konsol, PC dostanie port

240 postów w tym temacie

No to się zdziwiłem... Grałem w obliviona zarówno na PC jak i na Xboksie, ale na PC o wiele lepiej... Oby był chociaż na konsoli dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej są szczerzy. Z drugiej strony może pomyśleli: "Po co się męczyć? Wypuścimy narzędzia i sami se poprawią"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bethesda potraktuje wersję na komputery osobiste po macoszemu,

Obsługa DX11 dostępna w dniu premiery (czego część deweloperów nie jest w stanie zapewnić nawet kiedy gra wychodzi tylko na blaszaki - vide CA i ich Shogun 2), narzędzia moderskie również - także jeśli o mnie chodzi to poproszę więcej takich portów.

Konsole jako "lead platform" ani mnie ziębią ani parzą, widac Obek zszedl na nich lepiej, to i dostają teraz to co się cesarzowi należy ;-) Jak port będzie skiepszczony (mam głownie na mysli optymalizacje i sterowanie), to mogę mięsem rzucać - do tego momentu nie widze powodu żeby wieszac na deweloperze psy.

Chociaż oczywiście (nie ukrywam) spodziewam się w tym wątku flejmu ze strony blacharzy rozdzierających koszule jak Rejtan ;-)))

ps. Pepsi z tą "Areną" to pojechałeś po całości - nie wiem czy ktoś ten zabytek jeszcze pamięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie działać i wyglądać dobrze, to nie mam nic przeciwko. Mam również nadzieję że nie ucierpi mechanika i poziom skomplikowania gry. Już Oblivion został mocno uproszczony względem poprzedniej części. Jeżeli gra zostanie "ukonsolowiona" jeszcze bardziej to może być nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy, by stała się naprawdę przystępna. Wciąż gdzieś tam nadal czai się złożoność, ale pragnęliśmy sprawić, byście mogli chwycić kontroler i grać łatwo i przyjemnie, by przeciętna osoba była w stanie to opanować


Dziękuję, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna seria wywodząca się z PC będzie produkowana z myślą o konsolach (i mało mnie to obchodzi, że "konsole służą do grania). Zaraz jeszcze będą czasy, że każda gra kojarząca się z PC będzie tytułem czysto konsolowym... I że kiedyś to PC''towcy się martwili czy będzie wersja PC gry na konsole, zaraz będziemy się martwić czy coś w ogóle na PC wyjdzie...

P.S: nie jestem fanbojem PC... bo konsole też lubię... tylko jednak nie lubię grać w gry uproszczone, gdy mam duże możliwości na komputerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mimo że mam konsole odpuszczam sobie Obliviona 2.0 w pierwszego grałem na PC i miałem dość, zostaje przy TES Morrowind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz czekajcie na wiadomosc sprostowujaca, ze mieli co innego na mysli, ze wersje na pc tworza tak jak nalezy, ze to nie port, no i ze wersja na pc bedzie wygladac identycznie z konsolowa... zaraz zaraz :D

"chcieliśmy, by stała się naprawdę przystępna. Wciąż gdzieś tam nadal czai się złożoność, ale pragnęliśmy sprawić, byście mogli chwycić kontroler i grać łatwo i przyjemnie, by przeciętna osoba była w stanie to opanować"
LOL, moze niech sie przerzuca na gry typu wii fit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 14:09, piemar18 napisał:

pamiętacie jakieś dobre porty z konsol na PC?


Darksiders
Assassins Creed 1,2,Brotherhood
Mass Effect
Star Wars TFU
np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie TES-y oprócz Areny, jakoś na tego nie czekałem ze szczególnym zapałem, po przeczytaniu tego tekstu raczej upewniam się tylko, że Bethesda przestała już robić gry dla graczy a praktycznie ze wszystkimi swoimi rpgami włączając w to Obliviona (nie taki zły ale spójrzmy prawdzie w oczy, że bez modów co najwyżej średnia gra) stara się wyłudzić jak najwięcej pieniędzy. Jak dla mnie to RPGi które wychodzą na konsole a potem na PC w 80% przypadków nie nadają się do niczego. Żądam powrotu bogactwa świata Morrowinda! Precz z upraszczaniem gier RPG dla dzieci i analfabetów którzy nie chcą i nie potrafią czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować