Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Skyrim przede wszystkim dla konsol, PC dostanie port

240 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2011 o 18:29, Growin napisał:

UUU... A mogli nic nie mówić i fani byliby zadowoleni jak w przypadku Wiedźmina 2. Wystarczyło
siedzieć cicho.


Przynajmniej nie owijają w bawełnę jak CDP, który utwierdzał wszystkich w przekonaniu, że W2 to czysta PCtowa gra, przystosowana do specyfiki tej platformy.

Hines (czy kto tam to powiedział) jest szczery i chwała mu za to. Lepszy hate teraz niż po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wydadzą narzędzia modderskie to i grafika i złożoność będą takie jakie będziemy chcieli mieć, więc spokojnie...

Zobaczcie/pograjcie w zmodowanego Morrowinda albo Obliviona, jeżeli ze Skyrimem będzie podobnie to nie ma co się spinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy, by stała się naprawdę przystępna. Wciąż gdzieś tam nadal czai się złożoność, ale pragnęliśmy sprawić, byście mogli chwycić kontroler i grać łatwo i przyjemnie, by przeciętna osoba była w stanie to opanować

20110608190557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Bethesda! Dzieki niej z listy "must buy" skyrim wyladowal do "don''t bother".

Po kilku tytulach mam ogromna awersje do portow konsolowych.

Do kolegi co pisal ze TFU bylo dobrym portem, QTE na kompie i klawie bylo straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:05, Krzycho napisał:

Chcieliśmy, by stała się naprawdę przystępna. Wciąż gdzieś tam nadal czai się złożoność,
ale pragnęliśmy sprawić, byście mogli chwycić kontroler i grać łatwo i przyjemnie, by
przeciętna osoba była w stanie to opanować



Taa, a w VI będą umiały grać chomiki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 14:13, lis_23 napisał:

Star Wars TFU


Sypiący się dźwięk, absurdalna sprzętożerność. Poza tym to taka sobie gra była. :)

Niby szkoda, że hardkorowa seria skomplikowanych gier zostanie uproszczona, jak to wynika z tych słów. Ale ja będę narzekał dopiero, jak zobaczę grę, bo ta "przystępność" to może być albo okrutne uproszczenie i ukażualowienie gry, albo wydanie gry bez ton bugów, z ogarniętym sterowaniem, dobrym systemem walki itd.

Zresztą i tak nigdy nie lubiłem TES-ów. Morrowind był nawet-nawet, ale za wielki dla mnie - wolę gry z widocznym celem i intensywne. A Obliviona kupiłem, pograłem 2 godziny i sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no najlepiej zawezic grono potencjalnych odbiorcow do osob, ktorym gierki o wyzszym poziomie skomplikowania czegokolwiek dodaja nieco IQ ;) Nie wiem skad wynikaja takie potrzeby u graczy, ale potrzeby rynku sa jakie sa i najwyzsza pora dopuscic do zabawy osoby o szerszych zainteresowaniach, co by sprawiedliwosci dziejowej za dosc sie stalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej gameplaya:
http://www.ps3site.pl/e3-2011-hot-jeszcze-wiecej-gameplayu-ze-skyrim/75180

" ale za wielki dla mnie - wolę gry z widocznym celem i intensywne "

też lubię gry z widocznym celem,może nawet liniowe i oskryptowane - ale gier RPG w klimacie fantasy z otwartym światem i z widokiem z pierwszej osoby nie ma zbyt wiele ... więc TESV jest jedynym wyborem ;)
obawiam się tylko że świat gry ponownie będzie pusty ... chętnie zagrałbym w grę będącą mieszanką Gothica,TES,Two Worlds i Dark Messiah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 08.06.2011 o 17:52, TobiAlex napisał:

Jeżeli gram.pl wysyła mi grę kurierem i gra nie do chodzi na czas, bo kurier jej nie
dowiózł w ciągu powiedzmy 48h - to wina gram.pl czy firmy kurierskiej? I tu się zdziwisz
- jest to zarówno wina gram.pl (iż wybrał tak beznadziejną firmę kurierską) jak i samej
firmy kurierskiej.
A co do tworzenia gier na różnym sprzęcie - nie pisałeś tego poważnie prawda? 12 lat
temu można było tak robić, bo były dwie karty graficzne i jedna dźwiękowa, ale nie teraz,
gdzie masz miliony kombinacji sprzętu, do tego kilka systemów operacyjnych. To, co chodzi
na jednym sprzęcie pod WinXP, wcale nie musi działać pod Win7. I to na pewno nie jest
wina devsa.


Gadanie :). Jeżeli gram.pl wysyła mi grę (element umowy kupna -sprzedaży) i nie dojdzie ona na czas (termin określony w zawartej umowie) to wyłączną winę za powyższe zdarzenie ponosi gram.pl. Dlatego bo ja-klient zawarłem umowę kupna-sprzedaży z firmą gram.pl a nie z firmą kurierską. Stosunki zobowiązaniowe (umowy) jakie wiążą gram.pl z firmą kurierską w świetle zawartej ze mną umowy kupna – sprzedaży są bez znaczenia. Roszczenie w przedmiocie nie wykonania umowy (termin) kieruję do gram.pl i otrzymuję odszkodowanie lub zadośćuczynienie jeśli wykażę szkodę lub straty moralne ( kolega już gra w grę a ja nie i bardzo się zdołowałem ;) ) Mogę również od umowy odstąpić.
Oczywiście gram.pl przysługuje roszczenie w stosunku do firmy kurierskiej o nienależyte lub nawet o nie wykonanie umowy. Najprościej mówią bo sytuacja może być bardziej rozbudowana.

Za wadliwe działanie gry zawsze odpowiada jej producent ale często ta odpowiedzialność spada na jej sprzedawcę ( nie działającą grę można zwrócić) i tak naprawdę kwestią czasu są pierwsze pozwy ( w Polsce of course bo w USA już takie były) w przedmiocie sprzedaży produktu obciążonego wadami uniemożliwiającymi jego korzystaniem a warunki korzystania z gry (licencja) w przekonaniu wielu ekspertów wprost naruszają prawa konsumentów. Dlatego producenci gier odchodzą od sprzedaży gier (nośnik fizyczy i możliwość korzystania z gry bez nadzoru) na rzecz czasowego i ograniczonego prawa do ich używania ( wszystkie DRM i konsole bo konsola to taki wielki DRM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 18:18, lis_23 napisał:

>
Czy Batman AA chodzi w rozdzielczości FHD / 1920X1080 / 16:9?
grałem wcześniej na 4;3 a myślę o ponownym przejściu gry przed premierą BAC.

pójdzie spokojnie problem polega na tym czy sprzęt pociągnie.
muszę sobie jeszcze raz przejść bo muszę mieć przerwę po tym zjeb*nym porcie jakim jest RE5 PC

20110608194702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:47, Numenpl napisał:

> >
pójdzie spokojnie problem polega na tym czy sprzęt pociągnie.


Wieśka 2 ciągnie,Mafię II też,to i dwu letniego Batmana uciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:04, Blasting_Power napisał:

Jeżeli wydadzą narzędzia modderskie to i grafika i złożoność będą takie jakie będziemy
chcieli mieć, więc spokojnie...

"jeżeli"

Dnia 08.06.2011 o 19:04, Blasting_Power napisał:

Zobaczcie/pograjcie w zmodowanego Morrowinda albo Obliviona, jeżeli ze Skyrimem będzie
podobnie to nie ma co się spinać.

niby ta, ale nie po to kupuję grę, by na starcie instalować do niej 15 modów by w ogóle sprawiało to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:51, dark_master napisał:

> Jeżeli wydadzą narzędzia modderskie to i grafika i złożoność będą takie jakie będziemy

> chcieli mieć, więc spokojnie...
"jeżeli"

>
Mają być dostępne,ponoć w dniu premiery - ponoć obsługa DX11 też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
czekamy na zarzut forumowych ekspertów, że ty/twórca obrazka jest zakompleksionym dzieckiem z pecetem którego nie stać na konsolę (względnie podstarzałym nerdem), bo na załączonej grafice tylko negatywnie przedstawione oblivion oraz skyrim mają okładki z xboxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:54, lis_23 napisał:

Mają być dostępne,ponoć w dniu premiery - ponoć obsługa DX11 też.

no oby, oby, z tego raczej nie powinni wykastrować gry bo to właśnie CS buduje im community (w sumie to bardziej na niego czekam niż na samą grę), ale kto ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować