Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Skyrim przede wszystkim dla konsol, PC dostanie port

240 postów w tym temacie

Nie dziwie im się, skoro 90% zysków czerpią z konsol(to słowa producenta)

A w wątku jak zawsze ubaw po pachy, w końcu gra na konsole oznacza uproszczenia, debilizm i w ogóle do pupci. Nie to co prawdziwe gry PC-towe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 15:17, dark_master napisał:

a to po oblivionie i F3 były w tym względzie jakieś wątpliwości?


Wiesz, Ob wcale taki fatalny nie był. Zatopiłem się w nim na długo i naprawdę miło mi się eksplorowało tamten świat. Ok, fabuła nie dorastała do Morra, ale wątki poboczne były bardzo ciekawe.

F3 było podobnie. Tam też świat dużo ratował, falloutowe realia są jednak genialne. Był o przecież taki drugi Ob więc nie można powiedzieć, że gra była całkowicie do d. Oczywiście Beth nie wykorzystała potencjału tego uniwersum ale mimo wszystko gra była całkiem ok.

Ale jeśli tamte tytuły były "za trudne" i trzeba zrobić grę dla totalnych niemot to coś jest nie tak.
Wydawało mi się, że jednak bardziej "przystępne" ich gry być nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 15:30, Kreek napisał:

A w wątku jak zawsze ubaw po pachy, w końcu gra na konsole oznacza uproszczenia, debilizm
i w ogóle do pupci. Nie to co prawdziwe gry PC-towe:D


Ja tam konsumuje popcorn, wlewam chłodny napój i czekam na kolejne ataki :] Zabawnie jest, jak zawsze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 14:55, EjPii napisał:

"ale pragnęliśmy sprawić, byście mogli chwycić kontroler i grać łatwo i przyjemnie, by
przeciętna osoba była w stanie to opanować "
Wystarczyło powiedzieć "robimy grę dla debili" xD


Nie wiedziałem, że każda osoba, która na luźno podchodzi do grania jest debilem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 15:33, absmak napisał:

> A w wątku jak zawsze ubaw po pachy, w końcu gra na konsole oznacza uproszczenia,
debilizm
> i w ogóle do pupci. Nie to co prawdziwe gry PC-towe:D

Ja tam konsumuje popcorn, wlewam chłodny napój i czekam na kolejne ataki :] Zabawnie
jest, jak zawsze :]


No nie mogłem się powstrzymać ;]

http://i35.tinypic.com/293vxwj.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 15:30, Phobos_s napisał:


w zasadzie to nie chodziło mi o fabułę czy coś, tylko właśnie o mechanikę która już bardziej prosta być nie może (lvl scalling plx). Tutaj też się zapowiada na ładny świat i fajnie zrobione walki ze smokami, ale cała reszta.. cóż, wielka niewiadoma, może tylko straszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w moim rankingu najbardziej oczekiwanych gier tego roku ta gra nagle spadła na drugie miejsce. Wolę czekać na BF3 - pełnoprawną grę PC-tową niż na głupi, uproszczony i (najprawdopodobniej) niedopracowany port z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 15:35, kodi24 napisał:

> "ale pragnęliśmy sprawić, byście mogli chwycić kontroler i grać łatwo i przyjemnie,
by
> przeciętna osoba była w stanie to opanować "
> Wystarczyło powiedzieć "robimy grę dla debili" xD

Nie wiedziałem, że każda osoba, która na luźno podchodzi do grania jest debilem;

Nie, ale w tym wypadku akurat o to im chodziło-by osoba mająca gry za dzieło szatana mogła z mostu przejść Skyrim.

Ja osobiście z takiego stanu rzeczy nie jestem zbyt zadowolony, ale... w sumie bez upgrade''u sprzętu i tak bym w to to nie zagrał, więc równie dobrze mogę zamiast podzespołów do PC dokupić konsolę i zamiast w RPG grać w slashera... FAIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do premiery, ale już domyślam się, że drugi Morrowind to nie będzie, raczej prosta ładna gierka z mnóstwem walki i prosta jak budowa cepa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już rzucacie mięsem, a można się było tego spodziewać. Oblivion też był portem, zresztą nie ma co się burzyć, jeśli skyrim będzie dobrze zportowany to ja nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 15:49, sinir napisał:

No to w moim rankingu najbardziej oczekiwanych gier tego roku ta gra nagle spadła na
drugie miejsce. Wolę czekać na BF3 - pełnoprawną grę PC-tową niż na głupi, uproszczony
i (najprawdopodobniej) niedopracowany port z konsol.


A ja nadal nie rozumiem tego " spudszczania się " nad BF3 - wszak będzie to kolejna sieciowa " młucka " ala Call of Duty
" naparzanie się '' przez internet - nie,to na pewno nie będzie " uproszczone i i głupie "
może marudzę ale po prostu uważam ze to nie konsole zabijają gry a multiplayer - to przez multi gry single playrer są coraz krótsze i coraz prostsze,nie przez konsole,ukonsolowienie gier tylko ową prostotę wspiera
wyobrażam sobie taki czas,gdy nowe gry / strzelanki /,np. CoD 20 składać się będą z samego kodu do multi za 150 zł,który to multi nie różni się prawie niczym od poprzedniego / CoD 19 /,a gracze i tak to kupią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam - ważne, że PCtowcy dostaną narzędzia moderskie (i to w dniu premiery!) a oni już dostosują grę dla nas (vide Oblivion).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować