Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Gameplaye z Forza Motorsport 4

13 postów w tym temacie

Wygląda świetnie, jestem w stanie uwierzyć, że nawet 10 razy lepiej niż Forza 4, jeśli chodzi o trasy, które są teraz jeszcze bardziej szczegółowe. Widzę, że chyba powrócili do troszkę bardziej symulacyjnych korzeni, bo gość dosyć mocno pracuje, żeby utrzymać auto na torze. Co mi się jeszcze spodobało to świetnie zrobiona podsterowność, auto teraz sunie tak "fajniej" niż w 3. Mi niewiele trzeba, żeby mnie zadowolić Forzą, bo 3 była bardzo dobra. Jeśli na prawdę zwiększyli poziom trudności, a nie kierowca jest słaby, poprawili wygląd tras, kamera ze środka wygląda o niebo lepiej to mi to w zupełności wystarczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, bardzo miło :-) no cóż, poprzednie forzy z chęcią ogrywałem od A do Z, spędzając wiele godzin. Czwóreczka na bank zagości ponownie na Xksie, bo to świetna ścigałka, szczególnie biorąc pod uwagę, że dzisiaj wiele ich nie ma, raptem TDU i Forza, ewentualnie coś starszego czy GT na PS3, ale w porównaniu do ilości FPSów to straaaaszna posucha :D
Mam tylko nadzieję, że wprowadzone zostaną pewne poprawki względem 3 części - np. lepiej wyglądające elementy wnętrz aut. Nie chodzi o same w sobie kokpity bo te były w Forzie 3 fajne, ale w wielu autach baaaaardzo źle było widać zegary. Poza tym jedne żyły w pełni, a inne ledwo co się na nich poruszało/wyświetlało. Chciałbym w czwórce zobaczyć full bajer wypas. Aha i miałem wrażenie, że w trójce mniej rasowo niektóre autka brzmiały niż w dwójce, dźwięk tutaj do podstawa! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć, że staruszek Xbox360 może F4 udźwignąć :D Wygląda świetnie, mam tylko nadzieję, że polski wydawca nie wciśnie polskiego głosu, bo nawet jeżeli będzie to głos Kornackiego, albo Maznasa, nie będzie to samo, co z głosem Clarksona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

multiscreen wygląda kiepsko :(, pod zły kątem pokazuje obraz z prawego monitora :( powinni nad tym ppracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:40, Zak napisał:

multiscreen wygląda kiepsko :(, pod zły kątem pokazuje obraz z prawego monitora :( powinni
nad tym ppracować


W opcjach w 3 można ustawić kąty multiscreena dowolnie do własnych preferencji, więc prawdopodobnie w 4 też będzie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 16:37, Damianuss1 napisał:

Prezentuje się naprawdę obiecująco. Aż dziw, że ta generacja potrafi jeszcze tyle wycisnąć.
Szykuje się król wyścigów :).

Jaki znowu król??? Już nie raz ani nie dwa to pisałem ale powtórzę:
Forza = życie, czyli rodzaj żeński a co za tym idzie ni jak na króla nie pasuje. Forza to królowa koniec kropka :P. A gameplay prezentuje się zacnie, ale się będzie ścigało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 08:59, Damianuss1 napisał:

> Jaki znowu król???
Noo właściwie chyba masz rację. Królowa, od dzisiaj tak będę ją nazywać :).

Gra estetycznie świetna i w ogóle cacy. Wypisz wymaluj kobieta, a jak kobieta to Królowa.
A z tej generacji jednak najwięcej wyciskają ekskluzywne tytułu, robione tylko i wyłącznie pod jedną platformę pokazują pazur owego sprzętu.
Lepszej grafiki to nie potrzebuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować