Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kotick: Battlefield 3? To gra na PC, a rynek siedzi w konsolach

142 postów w tym temacie

Czyli na zasadzie "mój hamburger jest zajebisty, bo sprzedaje się w milionach sztuk, a wasz homar kiepski, bo jest ograniczony do konkretnej grupy odbiorców w jednej restauracji"

Way to go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotick Ty

Spoiler

[m]

. Ilość a nie jakość - to Twoja dewiza, ostatnio dewiza CoD do którego nic nie mam. Szacunek dla DICE za rozwój technologii, której użyją w innych grach aby nas zachwycić. Kotick
Spoiler

[m]!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:34, Darkstar181 napisał:

Czyli na zasadzie "mój hamburger jest zajebisty, bo sprzedaje się w milionach sztuk,
a wasz homar kiepski, bo jest ograniczony do konkretnej grupy odbiorców w jednej restauracji"

Way to go.


To jest chyba najlepsze porównanie obu marek jakie do tej pory widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina to koncerty "brata pudziana"* przed jego walkami ;)
Oj będzie się działo, smutne natomiast jest to, że COD i tak się sprzeda lepiej, chyba nikt nie ma wątpliwości.
Osobiście stawiam na jakość, nie na ilość.

* taki zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa siedzi w konsolach, nie rynek.

Aż chce się frajerowi je...chać za takie słowa. Pokazuje, co jest dla niego priorytetem $_$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do newsa, Kotick patrzy tylko na pieniądze i mam wrażenie że w każdym jego komentarzu odnośnie BF są tego dowody bo przytacza ciągle wyniki sprzedaży CoD`a. Wątpię żeby ludzie kupowali tylko dla multi :) CoD to głównie bardzo dobra kampania i pod tym względem BF go nie wydyma.

Znacie mnie na gramie po części z tego że bardzo lubię CoD`a. Szczerzę powiem że gdy zobaczyłem zwiastuny czy też dłuższy gameplay na e3, muszę stwierdzić że nie ma w nowym Modern Warfare 3 tego błysku w oczkach jak w drugiej czy pierwszej odsłonie. Nie wiem co się stało, ale jakoś uaktywnił mi się w środku dystans z jakim muszę podejść do nowego CoD`a. Co prawda to mogły by być słabsze urywki gry ,ale wszystko wyjaśni się podczas premiery. Nie wiem czemu na e3 w gameplayu słyszałem gdzieś co jakiś czas Roach lol2 ;d No i pytanie najważniejsze, to jest kontynuacja MW2 ? To gdzie są nasi bohaterowie Price i Soap ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha, nie ma to, jak wejść na forum i czytać komentarze diabelsko oburzonych uzytkowników internetu.

Sam szanuję tego gościa, bo z biznesowego punktu widzenia jest zwycięzcą. "jego" gry sprzedają się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:41, kodi24 napisał:

Dla mnie jak na razie BF3 to najwyzej wykwintny suchar, bo nie widzialem multi;

Powiedz no mi, ile jeszcze widziałeś? Kawałek gry w singla który wygląda całkiem nieźle? Błagam, nie bądź kolejnym tym, co jest fanem CoD i wyzywa BF. ALBO nie bądź tym, wszystkiego nie widział i już kurde ocenia. Litości...

Fakt. Własne zdanie, grę oceniasz po Singlu i tylko kawałkiem filmiku. Brawo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:39, Kessarath napisał:

Kotick Ty

Spoiler

[m]

. Ilość a nie jakość - to Twoja dewiza, ostatnio dewiza
CoD do którego nic nie mam. Szacunek dla DICE za rozwój technologii, której użyją w innych
grach aby nas zachwycić. Kotick
Spoiler

[m]!


Typowy przykład fanboya nakręconego hypem DICE i EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:41, kodi24 napisał:

Dla mnie jak na razie BF3 to najwyzej wykwintny suchar, bo nie widzialem multi;

Ale multi już zostało pokazane. Co prawda jedna minuta, ale jest.
Wpisz sobie na youtube " Bf3 multiplayer metro demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Kotick Kotick... dawno nic nie mówiłeś... :D

I tym sposobem pokazał, że ważniejsza jest kasa niż zadowoleni gracze danej platformy... I tak BF3 jest jak na razie dla mnie lepszy i tyle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 19:46, SarenkaB napisał:

> Kotick Ty

Spoiler

pazerna kurwo

. Ilość a nie jakość - to Twoja dewiza, ostatnio dewiza

> CoD do którego nic nie mam. Szacunek dla DICE za rozwój technologii, której użyją
w innych
> grach aby nas zachwycić. Kotick
Spoiler

PIERDOL SIĘ!


Typowy przykład fanboya nakręconego hypem DICE i EA...


Ja mam uczulenie na konsole, nie potrafię sobie z tym poradzić. Mogę jedynie prosić Cię o zrozumienie... :)_

Na 4CHANie reprezentantka Activision założyła temat i zapytała dlaczego gracze PC tak nie lubią CoDa....
Sporo dobrej zabawy...

http://i.imgur.com/xkvwS.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że kasa jest priorytetem, a co wy myśleliście, że za zakup Battlefielda pieniądze pójdą do Caritas? Dice jest dobre w robieniu ładnego silnika, Infinity i Sledge sa dobrzy w robieniu takich spektakularnych akcji filmowych jaką PRAGNA GRACZE BO W KONCU KTOS KUPUJE CODA W TAKICH ILOSCIACH. Wiec co to znaczy? Ze filozofia pracy Acti jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem obu gier i oceniam je tak jak zwyklem je oceniac od zawsze, zwlaszcza gdy wydawca szantazuje mnie darmowymi dodatkami w preorderze i kiedy zmuszony jestem wybrac "w ciemno". Wiem, ze niektorym ciezko zniesc krytyke wobec BF (zwlaszcza na tym forum), ale tymi samymi schematami operuja ci, ktorzy krytykuja CoD i czuja sie jak najbardziej usprawiedliwieni (o innych smiesznosciach nie wspominajac). Takze blagam Cie, nie blagaj mnie o nic ;) A co do ostatniego zdania: oceniam na bierzaco to co widze, a poki co nie widzialem niczego, co moglo by mnie wyrwac z butow i na dzien dzisiejszy zdanie mam jakie mam. Nie zgadzasz sie z nim- masz prawo. I nie zamierzam debatowac czy rzeczywiscie je masz po obejzeniu "kawalka filmiku" czy nie, jest mi to obojetne;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować