Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kotick: Battlefield 3? To gra na PC, a rynek siedzi w konsolach

142 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2011 o 00:05, Blasting_Power napisał:

a widzieliście najnowsze Spyro? Tak zeszmacić jedną z najlepszych serii platformówek
na PS1?

Myślisz, że to zasługa Koticka? Wszystkie Spyro po trójce to crapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 09:42, Lordpilot napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=8pNOxynC1Dc
Tylko to wersja bez podpisow co z jakiej platformy.

wersja z podpisami jest na machinimie ( na screenie pisalo):
http://www.youtube.com/watch?v=KksAB31DG3U

dziwne, ze pokazuja glownie pc, a tylko 3 sekundy ps3, 0 xboxa, crytek robil odwrotnie przy crysis2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 12:09, mronoth napisał:


> dziwne, ze pokazuja glownie pc, a tylko 3 sekundy ps3, 0 xboxa,

Raczej nie dziwne - PC to "lead platform" w tym wypadku, zresztą ta wersja będzie najładniejsza. Z X360 nieprędko pokażą cokolwiek - EA ma od jakiegoś czasu "deal" z Sony, stąd wersje PS3 gier od elektroników dostają różne dodatki, w wypadku BF3 będzie to dołączone gratisowo BF1943 (w postaciu kodu do pobrania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musi byc fatalnym managerem skoro tak mowi. Kasa jesli jest do wyciagniecia to nie ma znaczenia czy konsole czy PC tylko sie ciagnie z obu. Kotick naiwniak chyba tez zapomnial, ze WoW jest na PC i wiekszosc MMO takze.

COD zszedl na psy 1 2 i 4 bylo ok, reszta taka sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 22:59, naczelnyk napisał:

Celownik w multi będzie sam kleił się do wrogów, no bo przyjaciele konsolowcy mają dildo
zamiast myszki.

Chłopcze idź do lekarza. Mama ci zakładała nocą pierścienie na członka, żebyś się nie
masturbował? Skąd ten uraz? Twój post to jedna wielka fala rzygowin. Powinieneś być wdzięczny
demokracji, że możesz tu pisać takie bzdury zamiast zapierdalać w fabryce albo na plantacji
bawełny, gdzie wszyscy mieliby w dupie co masz do powiedzenia. Na konsolach w multi celownik
nie klei się do wrogów. A najlepsza myszka do zabawy to ta, którą ma dziewczyna, w strzelankach
pad jest o wiele wygodniejszy. Pielęgniarz, proszę odprowadzić zaplutego...następny!


Słuchaj, chłopcze to możesz mówić do kolegów, nie do mnie. Ja nie zacząłem Cię obrażać, wyraziłem swoje zdanie na temat konsol. Nie wiem ile masz lat, patrząc na twój post wynoszę wrażenie że jestem starszy tym bardziej nie będę wyrażał zgody na pisanie takich idiotyzmów.
>Skąd ten uraz?
Przepraszam, ty zacząłeś temat zakładania czegokolwiek na narzędzia rozrodcze (dyplomatycznie mówiąc) więc może to Ty powinieneś się leczyć z tego urazu? Nie mam pojęcia co twój post wnosi do tematu, typowe trollowanie czy może próba przekonania innych tekstem "w strzelankach pad jest o wiele wygodniejszy". Jeśli już dajesz jakąś opinię podeprzyj ją argumentem. Anonimowo na forum każdy chojrak, ciekaw jestem czy poza komputerem też tacy cwani. Wyjdź z takim tekstem do obcego człowieka, dostaniesz w ryj od pierwszego którego spotkasz i nauczy cie to trochę życia. 0 społeczne. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smiesznie sie czyta niektore komentarze.... Gdyby CoD był takim syfem to jego kolejne odslony nie bily by rekordow sprzedazy - i nie mowcie ze to tylko marketing bo gowno w zlotku da sie sprzedac tylko raz. Najwyrazniej to jest typ gry ktory podoba sie masowemu odbiorcy - i tyle. A widze ze niektorzy maja poczucie misji ratowania swiata od coda - nie podoba wam sie to nie grajcie/nie kupujcie :D Ja przygode z ta seria skonczylem na MW1 i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 00:47, Blasting_Power napisał:

Zamiast platformówki zrobili z tego tępą siekankę.

Jeśli zrobili siekankę, to nie licz na mój obiektywizm:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż widać po typie i jego wypowiedziach jak pazernym jest draniem, to jednak nie ma wątpliwości że ma rację. Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo każdy i tak to wie.
Chociaż nie wiem jak dobry by był B3 (jakoś mnie nie wciągła ta seria) to i tak nie da rady przebić tego przepalonego, pozbawionego wszelkich soków mięcha, który z roku na rok przyprawia o jeszcze większe wzdęcia.
MW1 było bardzo dobre (jeszcze tą skandalicznie krótką kampanię można przeboleć) MW2 oferowało na tym polu znacznie więcej, ale co z tego skoro fabuła była infantylna aż do bólu. Multi miało dużo fajnych elementów, ale też co z tego skoro panują tam teraz "hordy" aimbotów, wallhacków czy innych opóźnionych w rozwoju, którzy jak zginą z shotguna, to mówią ci "SPAS noob" Matchmaking+Migracja Hosta = Life is beautiful. Gdzie ten w ogóle cały VAC? Czy on działa w którejkolwiek grze? Tak samo platforma steam, której na dobrą sprawę mogłoby nie być bo więcej przynosi problemów niż udogodnień.

Totalna stagnacja... a nawet zacofanie.

Nie jestem fanem ani jeden, ani drugiej serii a do tych którzy tak zawzięcie bronią/krytykują te tytuły, mogę powiedzieć jedno:
Dopóki będziecie żyć w obłudzie że wszystko jest ok (a nie jest) tak do usranej śmierci dostawać będziecie to samo i nawet nie będzie głosu sprzeciwu dlaczego w którejś tam z kolei gry z serii za 1 shella do shotguna trzeba płacić 1$, bo inaczej sobie nie postrzelasz, a za pobyt na każdej mapce - 1s-0.1$

Śmiejecie się czy szydzicie czy też besztacie prezesa Activi$ion... i nie dziwię się.
Ale On cały czas z wami wygrywa.

Wiadomo, większość z nas jest zawistna jak cholera (i nie brońcie się bo to jest w krwi każdego z nas)
ale trzeba też chyba wiedzieć kiedy za daną kasą dostajesz to co ci się należy a kiedy jesteś "F..#@..d in the ass"

Nie będę oceniał Mw3 bo jeszcze gry nie ma, ale i tak jej nie ocenię bo nie jest warta żadnej uwagi. Seria straciła już wszystko co sprawiało że kiedyś fajnie się w to grało. Obecnie są to tylko nudne flaki z olejem z irytującym multi, rządzonym przez nieład i singlem z fabułą z kiepskiego SF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Słuchaj, chłopcze to możesz mówić do kolegów, nie do mnie. Ja nie zacząłem Cię obrażać,

Dnia 09.06.2011 o 17:58, Rogalik88 napisał:

wyraziłem swoje zdanie na temat konsol. Nie wiem ile masz lat, patrząc na twój post wynoszę
wrażenie że jestem starszy tym bardziej nie będę wyrażał zgody na pisanie takich idiotyzmów.


Jeżeli jesteś 24 letnim emo to raczej nie ma na to szans. Drugim razem zanim naciśniesz ''wyślij'' falę nienawiści to zastanów się, bo może ona do ciebie wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamstwa na tym forum nie bedziemy tolerowac. Jeszcze jedna wycieczka osobista i post w podobnych klimatach to sie pozegnamy, a na razie degrad -2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 12:50, Wojman napisał:

Chamstwa na tym forum nie bedziemy tolerowac. Jeszcze jedna wycieczka osobista i post
w podobnych klimatach to sie pozegnamy, a na razie degrad -2


Panie Wojman Moderator, dlaczego dostałem degrady od dwóch moderatorów za jednego posta?????
Nawet przestępców nie skazuje się dwa razy za to samo. I dlaczego za ultrachamski post, którym zostałem sprowaokowany użytkownik nie dostał kary? Co, pisanie, że 'konsolowcy maja dildo zamiast myszki' jest ok, odpowiedź na to już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mówił EPIC przy okazji UT3. Gra wyszła fajna a le postawili na konsole i umarła szybko. Kompletnie olali PC''owców.

Tak samo skończy COD. Konsole się po prostu nie nadają do FPS''ów co najwyżej do takich niby fps''iaków z czego raczej gra arcade wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie olali PC''owców.
Tak samo skończy COD. Konsole się po prostu nie nadają do FPS''ów.

------------------
O....następny konstruktywny post w tej dyskusji jaką Pan Pepsi pobudził. Tytani gram.pl nawiedzają wątek w pełnej chwale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do KODI24 i innych graczy którzy nie widzieli MULTI w BF3 http://www.battlefield.pl/news-3215-Prezentacja_FB_2_i_Operacja_Metro_w_trybie_MP_-_nowe_filmiki_i_data_premiery

tylko troche ponad minuta ale zawsze cos, tak na marginesie to Pan Kotick pokazuje na czym zalezy mu najbardziej rozumiem ze to biznes jak kazdy inny ale chyba obok kasy powinien też byc zadowolony klient a prawda jest taka ze MW2 w sumie niczym mnie zaskoczyl nie chce tutaj zachwalac ktorejs z tych gier (MW2,3 , BF3 czy BC2) ale po prawdzie to kazdy kupujac FPS-a liczy na super rozwalke w Multi a pod tym wzgledem np BC2 rozjezdza MW2.Pozdrawiam wszystkich graczy obu serii do zobaczenia na polu walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 22:59, naczelnyk napisał:

A najlepsza myszka do zabawy to ta, którą ma dziewczyna, w strzelankach
pad jest o wiele wygodniejszy.

W jakim sposób grzybek może być wygodniejszy od myszki, jeśli chodzi o celowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie obcowania może być, choć nie o sam "grzybek" chodzi tylko o kanapowy styl grania, który niweluje wszystkie niedogodności. Dla mnie to teraz tak naturalne, że nawet nie mam zamiaru zmieniać tego systemu na klasyczne k+m;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić. Activision leci na ilość i kasę, nie na jakość. Dlatego zdecydowanie bardziej czekam na nowe Battlefield, niż kolejną, identyczną i na dłuższą metę nudzącą część CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 15:52, kodi24 napisał:

Po długim czasie obcowania może być, choć nie o sam "grzybek" chodzi tylko o kanapowy
styl grania, który niweluje wszystkie niedogodności. Dla mnie to teraz tak naturalne,
że nawet nie mam zamiaru zmieniać tego systemu na klasyczne k+m;

Ale kolega pisał, że pad jest wygodniejszy od myszki, a nie kanapa od fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować