Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kotick: Battlefield 3? To gra na PC, a rynek siedzi w konsolach

142 postów w tym temacie

Czyli na zasadzie "mój hamburger jest zajebisty, bo sprzedaje się w milionach sztuk, a wasz homar kiepski, bo jest ograniczony do konkretnej grupy odbiorców w jednej restauracji"

Way to go.

-------------
Raczej, mój homar jest zajebisty, sprzedaje się w milionach sztuk, a wasz hamburger kiepski i ograniczony do konkretnej grupy odbiorców w jednym barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie Kotick twierdzi , że BF3 nie podoła, bo nie zarobi tyle kasy co MW3 (to akurat jest pewne, choćby nie wiem co się działo, i tak miliony kupią.)

Myśląc w ten sposób, ostatnie CoDy były właściwie grami idealnymi, tyle kasy nazbierały przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I JEDNI I DRUDZY DOSTANĄ TO, CO IM SIĘ PODOBA!
Każda gra jest nastawiona na coś innego.
BF rozwija technologie i podnosi poprzeczkę, a CoD zarabia miliony. Kto wie, może z taką kasą Acti wyda jakąś perełkę w przyszłości.

Cieszę się, że CoD się dobrze sprzedaje - to oznacza, że daje frajdę wielu ludziom.
Cieszę się, że BF wygląda tak, jak wygląda - kupię go.


Edit.
To nie miała być odpowiedź na posta rtyrtyrty, ale świetnie sypiący się system komentów na Gram.pl nie pozwolił mi usunąć posta nawet 5 sekund po opublikowaniu go. GDZIE SĄ WASI ADMINI, PYTAM SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Kotick Kotick.Widać zazdrość zżera.Wszyscy tera się jarają bf a na coda wszyscy plują nie zaliczając bardzo małą ilość fanboyów.Podbisuję sie pod komentarzem zgreeda66.Pan kotick znacznie lepiej zarabia na takim wowie i starcrafcie niż na codzie a obie gry sa tylko na pc.Abonament miesięczny wynosi ponad 50zl w wowie a za starcrafta trzeba bulić 179zl.Co on pier.... za głupoty.Widać że chce dogryzc EA swoimi dennymi komentarzami.Activision jest jak taki kościół,kotick jak taki rydzyk a cod jak radio maryja.Pasuje to wszystko do siebie jak ulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:03, naczelnyk napisał:

Raczej, mój homar jest zajebisty, sprzedaje się w milionach sztuk, a wasz hamburger kiepski
i ograniczony do konkretnej grupy odbiorców w jednym barze.


Homarem bym Call of Duty(znaczy ostatniej części) nie nazwał.

Moim zdaniem Pan Kotick z każdą wypowiedzią pokazuje swoją pazerność i głupotę. Co z tego, że produkt Activi$ion sprzedaje się lepiej? Nie będę się odwoływać do cytatu z hamburgerem i homarem, bo chyba każdy kto tutaj się wypowiada przeczytał ten jakże trafny cytat.
Oczywiście nie pochwalam fanboystwa i ze strony wielbicieli Battlefieldów jak i CoD''ów, dlatego proszę nie bluzgać na inne marki ;)

Mi tylko szkoda DICE, które oczywiście robi grę dla kasy, ale nie pokazuje tego aż tak, stawia na jakość, zadowolenie graczy. Kochany Bobby, życzę Ci jak najmniejszej sprzedaży. Oby nie udało Ci się przebić rekordu Black Opsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DICE (EA) stara się zrobić dobrą grę, a Activision liczy tylko aby zarobić, i nie zamierza dokonywać żadnych zmian ;p
Moim zdaniem pojedynek należy do BF3, bo studio robi coś z pasją, a nie znowu odgrzewają kotleta.
Dodam tylko że zawsze wolałem CoD, ale po BO mam powoli dosyć serii, otwieram furtkę dla nowego BF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"DICE, które oczywiście robi grę dla kasy, ale nie pokazuje tego aż tak, stawia na jakość, zadowolenie graczy."
---------
Nie specjalnie zadowalają mnie gry multi z cyklu ''wskakuj do mojego czołgu''. BC 2 nie zadowoliło mnie bo wiało w multi nudą, singiel jest tak samo denny w obydwu konkurencyjnych grach. Więc z tym ''zadowoleniem'' ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź tego kolesia to dla mnie kolejny powód, żeby nie kupować jego ukochanej gierki.
Dotychczasowe gameplaye nie pokazały absolutnie niczego nowego i niczym mnie nie zachwyciły. Mało tego: misja ''Black Tuesday'' pokazana w necie nudzi mnie po 3-4 minutach. NARA COD i Bobbyvision

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno Kotick już pracuje nad przemyceniem dinozaurów do MW3, BF3 ma jednego MW3 będzie miał ich dużo więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Myśląc w ten sposób, ostatnie CoDy były właściwie grami idealnymi, tyle kasy nazbierały przecież."

-----------
Były prawie idealnymi. Gdybyś kupił konsolę, porządną wersję CoDa (nie port na PC) i zaczął grać wygodnym padem zrozumiałbyś dlaczego :-) Uwielbiam PCtowy beton jak zaczyna się zapluwać. Kottick jest jak pasterz, karmi owce,a potem je strzyże. CoD jest zły, miliony graczy się mylą, ale WoW jest super, bo jak tylu graczy może się mylić? Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:36, naczelnyk napisał:

"Myśląc w ten sposób, ostatnie CoDy były właściwie grami idealnymi, tyle kasy nazbierały
przecież."

-----------
Były prawie idealnymi. Gdybyś kupił konsolę, porządną wersję CoDa (nie port na PC) i
zaczął grać wygodnym padem zrozumiałbyś dlaczego :-) Uwielbiam PCtowy beton jak zaczyna
się zapluwać. Kottick jest jak pasterz, karmi owce,a potem je strzyże. CoD jest zły,
miliony graczy się mylą, ale WoW jest super, bo jak tylu graczy może się mylić? Ręce
opadają.

Tak, bo przecież każda gra musi być maksymalnie uproszczona, a wygodnie grać można jedynie na konsoli, jedynie na padzie i jedynie w CoDa.

Nie wspomniałem ani słowem o WoWie. Mi też ręce opadają.

A pasterzem to on jest, pieniędzy. Opiekuje się nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:03, Piotr13PL napisał:

No oczywiście że kasa jest priorytetem, a co wy myśleliście, że za zakup Battlefielda
pieniądze pójdą do Caritas?


Czesc kasy którą wpieprzasz w projekt idzie na jego rozwoj, a nie stagnacje i jeszcze wieksze wyciaganie kasy.
Jezeli mam za cos bulic, to wole placic za cos, co sie zmieni na lepsze, a nie na jeszcze wieksza wycinke pieniedzy.
Jezeli polityka acti ma sie zmienić. To ludzie musza przestac kupowac ten crap.

Dnia 08.06.2011 o 20:03, Piotr13PL napisał:

Dice jest dobre w robieniu ładnego silnika, Infinity i Sledge
sa dobrzy w robieniu takich spektakularnych akcji filmowych jaką PRAGNA GRACZE BO W KONCU
KTOS KUPUJE CODA W TAKICH ILOSCIACH. Wiec co to znaczy? Ze filozofia pracy Acti jest
lepsza.


Bullshit. Ludzie kupują jakieś pierdoły które są im niepotrzebne. Wpieprzają niezdrowe hamburgery i kupują kupe innych niepotrzebnych śmieci tylko dlatego, ze sa fajnie wyreklamowane. Kupiła ten syf juz cała armia. To co ja zrobie? Tez kupie! Moi znajomi grają w Farmville, tez zagram. Ta sama zasada. Gram bo inni grają. Ale w koncu sie to znudzi i zejdzie. Wiec co to znaczy? Ze znaczna czesc ludzi, to slepi głupcy. Którzy bardzo fajnie łykają co im się rzuci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do konsoli nic, nie mam. Mam uczulenie na wyciaganie kazdego pieniadza, bo to ona winna takiemu obrotowi spraw.

Dnia 08.06.2011 o 19:50, Kessarath napisał:

Na 4CHANie reprezentantka Activision założyła temat i zapytała dlaczego gracze PC
tak nie lubią CoDa....

Sporo dobrej zabawy...

http://i.imgur.com/xkvwS.png


Niemniej, padłem jak to zobaczyłem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:03, naczelnyk napisał:

Czyli na zasadzie "mój hamburger jest zajebisty, bo sprzedaje się w milionach sztuk,
a wasz homar kiepski, bo jest ograniczony do konkretnej grupy odbiorców w jednej restauracji"


Raczej : "My robimy jedzenie które smakuje milionom, wy robicie po prostu smaczne jedzenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uj

Dnia 08.06.2011 o 20:45, arborek napisał:

Raczej : "My robimy jedzenie które smake milionom, wy robicie po prostu smaczne jedzenie"



Oj, jeżeli już kompromis , to: ""My robimy jedzenie które smake milionom, wy robicie po prostu smaczne jedzenie. Tylko czemu każecie przynosić klientom własne widelce i czemu wasi klienci są tacy zapluci z nienawiści?"

-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos kupuje gre, ktora mu sie podoba taka, jaka jest to chyba nie robi nic glupiego? :) Nie widze zwiazku pomiedzy byciem idiota a wydawaniem wlasnych pieniedzy na przyjemnosci, to chyba rzecz normalna (?) A to, ze CoD nie dla wszystkich znaczy to samo to chyba tez normalne (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:52, kodi24 napisał:

Jesli ktos kupuje gre, ktora mu sie podoba taka, jaka jest to chyba nie robi nic glupiego?
:) Nie widze zwiazku pomiedzy byciem idiota a wydawaniem wlasnych pieniedzy na przyjemnosci,
to chyba rzecz normalna (?)


Hmm, to jest jak kupowanie kiełbasy w jednym sklepie i kupowanie w drugim :)
Niby to samo, ale w jednym, nie dosc, ze gorsza, to wyciagaja jeszcze wiecej kasy.
Ale nie dowiesz sie dopoki tam nie pojdziesz. Hmm?
Nie, to nie jest dobre porownanie, ale pewnie znalazloby sie cos lepszego xD

Dnia 08.06.2011 o 20:52, kodi24 napisał:

A to, ze CoD nie dla wszystkich znaczy to samo to chyba tez normalne (?)


Pytanie, kiedy coś jest normalne. Za bandą ślepakow (dla ktorych to jest normalne), co dają się tak ciskać i kupować dalej to samo. Raczej biegac nie zamierzam :))

Chcesz kupować, kupuj. Chcesz zmian. To do czasu, az nie przestaniesz kupwać. Zmian nie bedzie :))
ale wiem, tak sa osoby co taka gra sie najzwyczajniej podoba i dla przykladu nie kupuja DLC. ALe mam swiadomosc tego, ze jest cała armia slepcow. Co kupuje to na zasadzie gry w Farmville :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:18, Snake08 napisał:

Kto wie, może z taką kasą Acti wyda jakąś perełkę w przyszłości.


No chyba zmysły postradałeś !! Wydawać pieniądze na coś co nie sprzeda się w conajmniej 15 milionach egzemplarzy , najlepiej tworzone przez 10 chińskich robotników z płaca na poziomie dolara/godzine ?
Mówisz o facecie który przy okazji pytania o nowy engine dla MW3 powiedział że to nieopłacalne....
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować