Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kotick: Battlefield 3? To gra na PC, a rynek siedzi w konsolach

142 postów w tym temacie

Tu się z nim zgodze co jak co rynek gier PC jest dość słaby i gdyby nie konsole część spora część gier by nie powstała.. i tu EA musi uważać bo trzymam za nich kciuki.. jak BF3 bedzie o niego lepszy na PC to gracze konsolowi przy następnym tytule już tacy wierni mogą nie być. Wystarczy jeden error i przegrana EA będzie spora.. bo to w końcu wojna EA vs Activision-Blizzard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:35, Zak napisał:

podobno Kotick już pracuje nad przemyceniem dinozaurów do MW3, BF3 ma jednego MW3 będzie
miał ich dużo więcej :D


przekonałeś mnie, kupuje MW3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię gada!. Niech się nie wcina. Już jeden tytuł zepsuł i wystarczy!!! Mam nadzieję że chłopaki z DICE nigdy nie pójdą w ślady tego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy cos jest normalne czy nie (albo inaczej: to czy cos jest warte zainwestowania czy nie) decyduja ludzkie gusta. Skoro Acti ma swoich wiernych fanow mimo polityki, ktora antyfanom zdecydowanie nie odpowiada, to byc moze nie widzi potrzeby drastycznych zmian i z ekonomicznego punktu widzenia nie strzela sobie w stope. A granie w CoD nie jest jakims wielkim, zyciowym przewinieniem, wiec rozpatrywanie tego w kategoriach zlych decyzji i watpliwej inteligencji jest tak samo trafne jak ocenianie sprawnosci seksualnej buhajow inseminacyjnych na podstawie kwadratowosci wiejskiej zagrody- niech sobie kazdy robi to jak chce i z kim chce, nie nazywajmy ludzi decyzyjnymi imbecylami z tak blachego powodu, bo to jest obrazanie na sile i bez naprawde mocnych (czyt. powaznych) argumentow (a na takie cos tez istnieja odpowiednie okreslenia) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio było coś cicho o Bobku, masowa nienawiść do Bobka zaczęła więc stygnąć, ale menda znowu musiała otworzyć paszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czemu wasi klienci są tacy zapluci z nienawiści?"

Rozwaliłeś mnie tym... Naprawdę. Na prawo i lewo rzucasz chamskie teksty o graczach pecetowych, a potem piszesz o byciu zaplutym z nienawiści. Przypomina mi to ten rysunek: http://traler.blox.pl/resource/1280840355_by_estrella_500.jpg

A jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, czemu gracze pecetowi nie lubią Acti i Koticka, to akurat na to odpowiedź jest bardzo prosta - bo chyba jako jedyni dostrzegają bezczelność tego człowieka i jego podejście do graczy, którzy dla niego są jedynie maszynką do robienia pieniędzy. No, chyba, że dla ciebie zupełnie normalnym jest otwarte mówienie, że cenę gry podniesiono, bo gracze i tak to kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 21:39, Ring5 napisał:

A jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, czemu gracze pecetowi nie lubią Acti i Koticka, to
akurat na to odpowiedź jest bardzo prosta - bo chyba jako jedyni dostrzegają bezczelność
tego człowieka i jego podejście do graczy, którzy dla niego są jedynie maszynką do robienia
pieniędzy. No, chyba, że dla ciebie zupełnie normalnym jest otwarte mówienie, że cenę
gry podniesiono, bo gracze i tak to kupią.

Tak to bywa we współczesnym świecie, że niektórzy uznają prawdę za bezczelną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 21:25, kodi24 napisał:

To czy cos jest normalne czy nie (albo inaczej: to czy cos jest warte zainwestowania
czy nie) decyduja ludzkie gusta. Skoro Acti ma swoich wiernych fanow mimo polityki, ktora
antyfanom zdecydowanie nie odpowiada, to byc moze nie widzi potrzeby drastycznych zmian
i z ekonomicznego punktu widzenia nie strzela sobie w stope.


Hmm w sumie, tak, ale tez papka marketingowa. Jak ktos sie obzera hamburgerami/pali jak smok/chleje na umor i potem ma problemy z serduchem/plucami/watroba itd To jego czysty wybór :)
"Leczenie", wzrostem kasy raczej madre nie jest. Widomo jak sie konczy :) Nie mniej po czesci, jest to błędna i "głupia" decyzja.
Jednak spotykam sie z opiniami CoD do dupy i tak kupie itd. Nie mniej nie chodzi mi, oto.
Tak kupujemy, bo mamy taki gust. Ale są rzeczy lepsze i gorsze. Gramy w CoDa, bo on mam pasuje itd.
Jednak jest armia ludzi co sie ładuje w tą papke, a sami chcemy zmian. Jak mamy to osiagnać?
Najlepsze i tak jest kopiowanie CoDa, bo kazdy kase chce... jakby go malo bylo...

Dnia 08.06.2011 o 21:25, kodi24 napisał:

A granie w CoD nie jest
jakims wielkim, zyciowym przewinieniem, wiec rozpatrywanie tego w kategoriach zlych decyzji
i watpliwej inteligencji jest tak samo trafne jak ocenianie sprawnosci seksualnej buhajow
inseminacyjnych na podstawie kwadratowosci wiejskiej zagrody- niech sobie kazdy robi
to jak chce i z kim chce, nie nazywajmy ludzi decyzyjnymi imbecylami z tak blachego powodu.


Nie napisałem: idiotą, imbecylem itd. Ci ktorzy ładuja sie do CoDa bo jest "super", nie musza być idiotami.
Tylko slepakami, ktorzy niedostrzegaja, ze ktos z nich zdziera ile wlezie i do tego jeszcze szuka caly czas nowych mozliwosci, aby robic to jeszcze bardziej wydajnie. przy okazji, nic nie dajac od siebie.
A jak chcesz zmienic polityke, acti to co zrobisz?
Sam przeciez zrobisz wielkie g, trzeba mieć ludzi do tego, a najlepiej tych co kupuja CoDa ;)

Dnia 08.06.2011 o 21:25, kodi24 napisał:

bo to jest obrazanie na sile i bez naprawde mocnych (czyt. powaznych) argumentow (a na
takie cos tez istnieja odpowiednie okreslenia) ;)


Dobra napisałem "ślepi głupcy". Ale to i tak jest lekkie okreslenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plucie jadem, fanbojstwo, wojenki, ah, to jest to co tygrysy lubią najbardziej co nie?

Kotick miał na myśli tylko i wyłącznie sprzedaż, i pod tym względem ma rację, B3 może sie schować. Niestety czytanie ze zrozumieniem to u większości polskich forumowiczów rzadko spotykana umiejętność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 21:39, Ring5 napisał:

A jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, czemu gracze pecetowi nie lubią Acti i Koticka, to
akurat na to odpowiedź jest bardzo prosta - bo chyba jako jedyni dostrzegają bezczelność
tego człowieka i jego podejście do graczy, którzy dla niego są jedynie maszynką do robienia
pieniędzy.


To czemu wow ma tyle abonentów, jeżeli pctowi gracze to takie bystrzaki? Coś tu się nie trzyma kupy.
Abonamencik, mount za 8 dyszek z blizzard store....Bobby strzyże was jednakowo dobrze:-)

P.S. Dla mnie najlepszym shooterem multi na PC jest Red Orchestra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skad mozesz wiedziec, ze nie dostrzegaja schematow jakimi posluguje sie Acti? Moze dostrzegaja, ale maja to w dupie bo stac ich na to- tak jak ci, ktorzy wcinaja czarny kawior, obrzydliwy, a drogi jak nieszczescie. Albo ci, ktorzy montuja lampy LED w 30 letnich golfach, bo na pudelku pisza cos o poprawianiu wygladu- przyklady mozna mnozyc w nieskonczonosc, sam nie wiesz ile % zmielonych kopyt i petow zjadles w swoich ulubionych kielbaskach, na nieswiadomce co prawda ale producent Cie wydymal. A jak wmawiasz sobie ze w tych kielbaskach akurat nic nie bylo bo na zmianie byla pani Gienia, ktora nie byla w stanie przecisnac dupy przez barierke i naszczac do mieszlnika to sie grubo mylisz, tez dajesz sie dymac ;) Ale cholernie lubisz te kielbaski wiec nie myslisz o tym i zajadasz sie ze smakiem, za kazdym razem myslac o wieprzowinie po studiach w Oxfordzie pedzonej na bialych truflach. I jestes w 100% zadowolony. Tak samo jest z CoD, wiec zamiast o tym gadac- albo grasz, albo bierzesz te drugie kielbaski i tyle;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem już kiedyś: fani shooterów to fenomen, ciekawy fenomen...
A EA z Acti mogą się zatłuc na śmierć. Jestem za fuzją Infinity + DICE.

PS. Nie żebym komuś ubliżał ale fani shooterów są trochę bardziej...zapalczywi i agresywni jeśli chodzi o argumentację. I można rzec, że niektórzy są wręcz... zaślepieni. (Wprost nic nie powiem, niektórzy powinni umieć czytać między wierszami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mozna zostac wegetarianinem :)

Tak na powaznie, nie biore. Brać nie zamierzam. Moze komus sie odwidzi branie CoDa. Bede sie cieszyć.
Watpie, aby te miliony graczy CoDa to byli akurat ci ktorzy kawiorem sie obrzerają. A raczej hamburgerami :)
tudziez schabowym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 22:21, Zgreed66 napisał:

>Jestem za fuzją Infinity + DICE.

Infinity jest tylko z nazwy. Ci co odeszli, są juz... w EA :)


Tfu, tfu, na psa urok. Sledgehammer+DICE. Pomyłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:36, naczelnyk napisał:

Były prawie idealnymi. Gdybyś kupił konsolę, porządną wersję CoDa (nie port na PC) i
zaczął grać wygodnym padem zrozumiałbyś dlaczego :-)


Akurat z tego co wiem to przy Black Ops jedynie wersja na X0 była taka jak powinna, na PS3 też już szwankowała.

Zabawne, że przecież BF 3 będzie multiplatformowy. A że pokazują wersję na PC? Chyba logiczne, prezentują wersję najładniejszą, w końcu do premiery stosunkowo niedaleko, trzeba ostro promować.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować