Zaloguj się, aby obserwować  
BoboRasta

Hakerzy? POMOCY!

122 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 17:06, Lukas813 napisał:

Mam sprawę do jakiegoś dobrego hakera, niech do mnie napisze na gg bo mam ciekawe zlecenie,
będę wdzięczny jak jakiś znajdzie...Bo kolezanka kompa zmieniła i nie pamięta hasła
i mam jej pomóc ale nie wiem jak numer odzyskać i nie może na maila wiadomośc z przypomnieniem
wysłac
Moje gg 2565390

no to jak nie znasz numeru gg to tom bardziej hasła nie odzyskasz, zawsze można wysłać maila do gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:08, kindziukxxx napisał:

> Mam sprawę do jakiegoś dobrego hakera, niech do mnie napisze na gg bo mam ciekawe
zlecenie,
> będę wdzięczny jak jakiś znajdzie...Bo kolezanka kompa zmieniła i nie pamięta hasła

> i mam jej pomóc ale nie wiem jak numer odzyskać i nie może na maila wiadomośc z
przypomnieniem
> wysłac
> Moje gg 2565390
no to jak nie znasz numeru gg to tom bardziej hasła nie odzyskasz, zawsze można wysłać
maila do gg

Numer jej mam nawet na gg tylko hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 18:35, Fafidek napisał:

Czy jest jakiś program do ochrony przed hakerami ?

wiesz dokładniej to hakerów to się bać się musisz tylko crakerów, ale to z formalności, tak jest jeden program który pomoże ci zabezpieczyć się przed tymi co się włamują, a mianowicie ty sam, nie ściągaj jakiś gówien na kompa , nie chodź po wszelakich złych stronach, zmień IE i GG, a nikt nie powinien nawet próbować włamać się tobie na konto, a no i nie otwieraj nawet spamów :), do tego dobry firewall, i możesz być bezpieczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 18:45, Fafidek napisał:

Antywirus avast ? np dobry jest

Osobiście polecam Norton. Miałem go od kilku lat i nigdy na niego nie narzekałem.

Używaj opcji ODPOWIEDZ. Nakieruj kursorem na któryś z postów, a przycisk wyświetli się z prawej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odradzam avasta, ja zapłaciłem za roczną licencję Kaspersky-ego ale jestem z niego bardzo zadowolony.
Radzę zmienić antywirusa na AVG/Avira i dobrać jakiegoś firewalla np Zone Alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 18:35, Fafidek napisał:

Czy jest jakiś program do ochrony przed hakerami ?

Owszem, a imię jego firewall... dodatkowo nie korzystaj z ie/oe. różnicę między crackerem i hackerem już ci widzę wyjaśniono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem i liczę na mnogość informacji jak go rozwiązać. Otóż, pewna osoba może sobie bezkarnie czytać moje rozmowy na gg. Nie wiem jak to się stało a tym bardziej nie wiem jak temu zaradzić. Wolałbym nie dzielić się ze światem moją korespondencją toteż jeżeli ktokolwiek wie, jak przywrócić mi moją prywatność, będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które gadu gadu? szyfrowanie wprowadzono dopiero w wersji 10, jak masz wcześniejsze to dane idą "otwartym tekstem", dzięki czemu każdy kto może przechwycić komunikację twojego komputera z światem (np jeśli korzystasz z sieci bezprzewodowej a on też w niej jest, albo przejmie kontrolę nad switch-em/routerem) może łatwo czytać twoje rozmowy. Więc albo zaktualizuj GG do wersji 10 albo lepiej zmień komunikator na jabbera/XMPP, dzięki temu że tam są adresy na wzór mailowych a nie numery pozbędziesz się spamu oraz debili którym wydaje się że łączenie się z losowymi osobami i próba ich "wkręcenia" to dobra zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ma po prostu Twoje haslo? Jesli ta osoba ma/miala dostep do komputera, gdzie logowales sie na gg czy maila to zmien hasla.
Znam tez jeden dzialajacy program do lamania hasel gg brute force''em (co prawda troche wolny, ale dziala), mozliwe ze ta osoba takowym sie posluzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki wielkie. Zaktualizowałem gadu do najnowszej wersji i zmieniłem hasło. Liczę, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Ktoś chyba siedzi ze mną na moim koncie na fejsie. Aktywna sesja pokazuje, ze zalogowano z Warszawy i podaje mi nawet IP. + nie mogę zakończyć aktywnej sesji. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z jakimś "zabawnym" kumplem który znał moje hasło i zmienił je na wszystkich portalach skrzynkach itp oczerniając mnie. Po odzyskaniu od Gmaila hasła uzyskałem dostęp do "informacji o działaniu" znam jego stałe IP z Ronusa , czy byłby ktoś w stanie albo czy jest taka możliwa żeby dostać informację po adresie kim on jest, albo otrzymać jego lokalizację?
Bardzo mi na tym zależy z góry dzięki za każdą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego to w zasadzie tylko sąd albo prokuratura, bo w innym przypadku było by to naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Jeżeli naprawdę przeszkadza ci to jak cię oczernił to nie wstydź się iść na policje. Pewnie nie zajęli by się zwykłym włamaniem na konto pocztowe; ale podszywanie się pod ciebie jest już karalne. Sam go po IP nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc!!!
Chciałabym prosić jakiegoś hakera o odzyskanie mojego konta na howrse. Nie pamiętam hasła, choć założyłam to konto parę dni temu ale już je rozwinęłam. PROOOSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować