Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Wprowadzenie do Battlefield 3 Battlelogu było naszą "misją numer 1"

9 postów w tym temacie

Warto przypomnieć, że Battlelog będzie zupełnie darmowy, choć nie wykluczone, że w przyszłości pojawią się dodatkowe opcje, za korzystanie z których uiścimy opłatę.

A potem wszyscy będą chwalić jak to DICE wraz EA dbają o graczy, a Activison (które przecież wprowadzi ten system w CoD Elite) chce wyłudzić od nich kasę.
Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 09:04, Henrar napisał:

A potem wszyscy będą chwalić jak to DICE wraz EA dbają o graczy, a Activison (które przecież
wprowadzi ten system w CoD Elite) chce wyłudzić od nich kasę.

Ale przynajmniej DICE pcha technologię do przodu, którą możesz się zachwycać i nie stoją w miejscu. Wiadomo, że kasa się liczy głównie, jednak DICE się stara zrobić coś więcej niż odgrzać nam kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej traktuje CoDa i BF jako 2 różne gry. Jednak trzeba przyznać że w Kolejnych BF coś się zmienia, zawsze jest coś nowego dodawane. CoD natomiast od 3 pokoleń praktycznie stoi w miejscu. Jest tym samym, zero innowacji. Jak pierwszy raz grałem w Battlefield Bad Company 2 po prostu powaliła mnie ilość efektów, wybuchów, po prostu na początku nie wiedziałem co się dzieje. Do CoD wchodzimy i gramy, nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto przypomnieć, że Battlelog będzie zupełnie darmowy, choć nie wykluczone, że w przyszłości pojawią się dodatkowe opcje, za korzystanie z których uiścimy opłatę.

Przecież to jest opinia autora tekstu, a nie słowa szefów EA. Nie cykajcie się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar

ROTFL ! Twój pogrubiony tekst to domysł autora newsa xD

Ja Sam przewiduję mniej opcji w tym całym Battlelogu niż w Elicie, ale skoro EA ma zamiar kopać Act ( marketingowo i jakościowo )i, to na opłaty nie ma miejsca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 09:35, Kessarath napisał:

> A co mi po technologii, jak gameplay może być słaby?

To już jest kwestią gustu. Sam przyznasz.


Kwestia gustu to raz, a poza tym naprawdę musieliby się postać, żeby skopać gameplay. Nie jestem żadnym wyznawcą DICE i EA, ale trochę gram już w gry z serii BF i chyba ani razu nie miałem nic do zarzucenia gameplay''owi. Optymalizacja to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować