Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Tak wygląda Wiedźmin 2 w wersji na Xboksa 360

58 postów w tym temacie

Nie rozumiem ludzi ktorzy pisza ze byliscmy beta testerami na wersje PC, przeciez gre da sie spokojnie cieszyc i ukonczyc, nie jest az tak nie dopracowana, irytuje czasami owszem, ale bez przesady, czego tu konsolowca zazdroscic? Tego ze musza czekac kilka miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 02:18, Gosu napisał:

Nie rozumiem ludzi ktorzy pisza ze byliscmy beta testerami na wersje PC, przeciez gre
da sie spokojnie cieszyc i ukonczyc, nie jest az tak nie dopracowana, irytuje czasami
owszem, ale bez przesady, czego tu konsolowca zazdroscic? Tego ze musza czekac kilka
miesiecy?


Nic dodać nic ująć. Sam niestety posiadam tylko laptopa, na którym ledwo W1 śmiga (właśnie ostatnio zacząłem w niego grać, wiem wstyd, że dopiero teraz :P) i mimo to żałuję, że muszę czekać aż do grudnia żeby sobie w W2 zagrać. Dlatego powiem, że zazdroszczę tym wszystkim "beta-testerom" bo sam takowym chciałbym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 18:23, Smuga napisał:

Wiedźmin 2 na PC jest świetny - przeszedłem bez problemów zanim wyszły patche. Bardzo
dobrze odwzorowany świat z powieści Sapka - brutalny, prawdziwy, świetne dialogi (...)


A propos tych dialogów, bo grałem tylko w jedynkę: dalej co lepsze teksty są zerżnięte z książek, bo scenarzystom brakuje polotu by wymyślić coś na równym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to kara boska dla wszystkich "farciarzy" którzy ją kupili...nigdy więcej żadnej gry od cd red...wiedźmin dwa kieski port z konsoli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 09:03, Reddi napisał:

A propos tych dialogów, bo grałem tylko w jedynkę: dalej co lepsze teksty są zerżnięte
z książek, bo scenarzystom brakuje polotu by wymyślić coś na równym poziomie?


Kup grę i przekonaj się sam. :) Moim zdaniem dialogi są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2011 o 09:03, Reddi napisał:

A propos tych dialogów, bo grałem tylko w jedynkę: dalej co lepsze teksty są zerżnięte
z książek, bo scenarzystom brakuje polotu by wymyślić coś na równym poziomie?

tym razem wysilili się na własne, co prawda na początku ma się wrażenie że chciano w każde zdanie wsadzić co najmniej jeden bluzg, ale im dalej tym lepiej. No i że nie są prosto z ksiązki, to i lepiej się ich słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 13:31, Vojtas napisał:

> A propos tych dialogów, bo grałem tylko w jedynkę: dalej co lepsze teksty są zerżnięte

> z książek, bo scenarzystom brakuje polotu by wymyślić coś na równym poziomie?

Kup grę i przekonaj się sam. :) Moim zdaniem dialogi są świetne.


A co jeśli kupię i przekonam się, że ssą? Wolę się najpierw zapytać na forum a dark_masterowi akurat wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2011 o 09:03, Reddi napisał:

A propos tych dialogów, bo grałem tylko w jedynkę: dalej co lepsze teksty są zerżnięte
z książek, bo scenarzystom brakuje polotu by wymyślić coś na równym poziomie?

W jedynce to było dno totalne (wg mnie). W dwójce dialogi mnie się bardziej podobały. Niektóre wywołują delikatny uśmiech nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Kup grę i przekonaj się sam. :) Moim zdaniem dialogi są świetne.

Dnia 11.06.2011 o 00:20, Reddi napisał:

A co jeśli kupię i przekonam się, że ssą?


Wówczas będziesz miał pewność.

Dnia 11.06.2011 o 00:20, Reddi napisał:

Wolę się najpierw zapytać na forum a dark_masterowi
akurat wierzę :P


Uważam, że zawsze lepiej samemu się przekonać niż bazować na opinii kogoś innego - oczywiście nie zawsze jest możliwość. Akurat jakość dialogów jest również kwestią gustu. Dla jednych Sapkowski jest mistrzem dialogów, dla innych po prostu chamskim pajacem - Redzi starali się utrzymać styl AS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 00:20, Reddi napisał:

A co jeśli kupię i przekonam się, że ssą?

Poszukaj sobie jakiegokolwiek polskiego lets''s play na Youtube, będziesz widział jak to wygląda bez ewentualnego tracenia pieniędzy na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 14:43, Vojtas napisał:

>> Kup grę i przekonaj się sam. :) Moim zdaniem dialogi są świetne.
> A co jeśli kupię i przekonam się, że ssą?

Wówczas będziesz miał pewność.

Za droga ta pewność ;)

Dnia 11.06.2011 o 14:43, Vojtas napisał:

Uważam, że zawsze lepiej samemu się przekonać niż bazować na opinii kogoś innego - oczywiście
nie zawsze jest możliwość. Akurat jakość dialogów jest również kwestią gustu. Dla jednych
Sapkowski jest mistrzem dialogów, dla innych po prostu chamskim pajacem - Redzi starali
się utrzymać styl AS-a.

Akurat nie o styl chodzi - po prostu jak pamiętałem jakiś cytat z książek a potem pojawiał się w grze, dokładnie tak samo, wywoływało to u mnie uśmiech zażenowania. Raz, że to zrzynka, a dwa, że psuje klimat, bo dwie różne postacie rzucają tym samym zdaniem. Że nie wspomnę już o którymśtam DLC, gdzie - jak czytałem - cała przygoda została zerżnięta z jednego z opowiadań w "Ostatnim Życzeniu". Rozumiem inspirowanie się, ale to już na kilometr zalatuje amatorszczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 15:13, Reddi napisał:


powiem tak - jeśli już miałbym odradzać zakup, to nie z powodu dialogów. Jak mówi growin, ze śmiechu się przy nich raczej nie przekręcisz, ale też nie będziesz co chwila się zastanawiał z którego tomu to kojarzysz. No a przynajmniej ja nie kojarzę by było takie bezczelne zwalanie jak w jedynce, choć trzeba wziąć poprawkę na to, że sagę czytałem raczej dawno.
Czy kupić czy nie, musisz rozstrzygnąc sam - 120 zł to jak dla mnie trochę za dużo jak za ten tytuł (głównie dlatego że krótka, a nie każdy ma zdrowie przechodzić ją ileś razy gdy już wie jak cała przygoda się kończy), ale z drugiej zanim cena spadnie do tych bardziej odpowiednich 80-70 zł (aka do Platynowej Kolekcji) to upłynie co najmniej rok-dwa, jak z jedynką. No chyba że te 40 zł potraktujesz jako dopłatę za gadżety typu moneta, wtedy warto brać już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 15:13, Reddi napisał:

Akurat nie o styl chodzi - po prostu jak pamiętałem jakiś cytat z książek a potem pojawiał
się w grze, dokładnie tak samo, wywoływało to u mnie uśmiech zażenowania.


To też jest zależne od punktu widzenia, bo ja akurat uważam to za fajne odniesienie do sagi, mrugnięcie okiem do czytelnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 11:27, paulen23 napisał:

> Wiedźmin zaczyna ssać. Twórcom nie wystarczy kasa ze sprzedaży na PC ? (i nie mogę
się
> doczekać kiedy podczas gry na shit xob''ie wyskoczy PIERŚCIEŃ ŚMIERCI (przegrzanie
się
> konsoli :P)

Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś człowiekiem niezwykle prymitywnym.



Taa, bo PCty mają tak dużo gier exclusive. Jeżeli 1 była na PC tylko, więc naturalne jest iż chcę aby 2 też na niej była. Twoje słowa "niezwykle prymitywnym" piekne, bo przecież konsloa xbox nie ma tej wady, uzytwkonicy którzy "uroili" sobie ten problem są "pokręceni". (Sorry, że tak późno odpowiedziałem, ale zapomniałem o tym temacie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 11:33, The_Hammerburst napisał:

> Wiedźmin zaczyna ssać. Twórcom nie wystarczy kasa ze sprzedaży na PC ? (i nie mogę
się
> doczekać kiedy podczas gry na shit xob''ie wyskoczy PIERŚCIEŃ ŚMIERCI (przegrzanie
się
> konsoli :P)

Bardzo współczuję ci niskiego poziomu życia, który unemożliwia ci nabycie konsoli, ale
to nie powód dla którego warto pisać takie rzeczy.

Są różne fundusze pomocy rodzinie, osobą niepełnosprawnym/upośledzonym, etc. Może warto
abyś wykorzystał czas bardziej konstruktywnie i skorzystał z ich pomocy, zamiast siedział


Dla Twojej wiadomości mam PSP i PS3. A jeżeli Ci samotnie w organizacjach do których się zwracasz o pomoc, mogę ci pomóc słowem. Ale nie mów o innych, których nie znasz szczególnie w internecie. Dopowiem jeszcze, że rozbawiłeś mnie swoja wypowiedzią. :P

Dnia 09.06.2011 o 11:33, The_Hammerburst napisał:

na forum?
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować