Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Jagged Alliance: Back in Action z datą premiery

13 postów w tym temacie

Nowa izometryczna turówka... oczom nie wierze... myślałem, że rewelacyjne izometryczne turówki umarły wraz z Silent Stormem...
Trzeba będzie śledzić ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info dla wszystkich napalonych. W najnowszym JA zrezygnowano z systemu tur a to co się kryje za tą szumną nazywą "plan & go" to zwykły Real Time + pauza.

Ja osobiście tego systemu nie cierpię bo w idealny sposób łączy największe wady tur i RT, więc podziękuję za taki "postęp". Na szczęście w GOG.com można dostać prawdziwe JA. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa izometryczna turówka... oczom nie wierze... myślałem, że rewelacyjne izometryczne turówki umarły wraz z Silent Stormem...
Trzeba będzie śledzić ten tytuł.

----------------
Polecam Frozen Synapse [PC] niezależnego producenta. Gra robi furorę na Steamie głownie wspaniałym multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli to bedzie cos na wzor fallout tactics to nie powinno wyjsc zle.. choc do tacticsa musialem sie przekonac i troche to trwalo.. a meczylem sie przez wzglad na to, ze lubie swiat fallouta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 12:43, Pietro87 napisał:

Nowa izometryczna turówka... oczom nie wierze... myślałem, że rewelacyjne izometryczne
turówki umarły wraz z Silent Stormem...
Trzeba będzie śledzić ten tytuł.

Blood Bowl. Co prawda turówka ''sportowa'', ale co z tego, skoro kapitalna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha. Jednak wyszło coś :D. W poprzednie JA grało się pysznie. Trzeba będzie pobrać jakieś demko jak już to wyjdzie i się przekonać czy warte kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnio wydanych polecam Ghost Recon: Shadow Wars. Nie jest moze rewelacyjna (choc nadal bardzo fajna) pozycja z gatunku strategii turowych w izometrycznym widoku...

Jedynym ''minusem'' jest to, ze musisz sobie kupic... Nintendo 3DSa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2011 o 21:27, Piotrek_K napisał:

Jedynym ''minusem'' jest to, ze musisz sobie kupic... Nintendo 3DSa ;)


Jedynym i największym =)
Ale akurat tu problem rozwiązała koleżanka, która posiada zarówno PSP jak i 3DSa i miałem okazje pograć niewiele po premierze.
Fakt gierka fajna, ale nie aż tak, żebym dla niej kupił własny HH [a jak już bym kupił to chyba jednak PSP bo bardziej mnie kreci cholernie uzależniający FF Tactics, w którego nomen omen w wersji z PSX ciągle na emulatorze na piecu tnę niemiłosiernie jak tylko czas pozwala]

Powiem szczerze cholernie brakuje mi turowych gier izometrycznych na pc, ba nawet porty staroci z PS2 jak np Disagea były by mile widziane.
Tudzież jakaś nowa Falloutówka, czekam na Tacticsa 2 licząc, że ktoś kiedyś pomyśli "fajnie by było to zrobić na nowym zajebi**ym enginie z czaderską fizyką!"
Ogółem o FT2 pomyślałem pierwszy raz jak zagrałem w Silent Storma, nawet na jego Enginie było by to coś pięknego.
Marzy mi się też sequel świetnego Ring of Red z PS2, była to jedna z moich pierwszych gier na czarnulę [1szy był The Bouncer, Kolejny DMC i trzeci Ring of Red]
Posucha w tej materii jest gigantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować