Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Kampania Gears of War 3 "spokojnie" na 10 godzin

20 postów w tym temacie

Dla mnie Gearsy to wyłącznie rozgrywka dla pojedynczego gracza zatem multi mogło by nawet nie być. A co do intensywności to oczekuje co najmniej tego co było w dwójce, tak jak po dwójce oczekiwałem tego co w jedynce. Oczekuję co najmniej tyle co w poprzedniczce ale ja po prostu lubię być zaskakiwany w pozytywny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 14:43, Rayearth napisał:

CoD to wychodzi na 3 platformy, w tym PC największa a GoW3 tylko na X''a, więc może nie
porównuj dupy do głowy.

PC największa? LOL? Nie wiesz że na PC sprzedało się nie więcej niż 15% egzemplarzy CoDa, a około 50% na X360, co oznacza że na X360 sprzedaję się lepiej od GoWa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 14:43, Rayearth napisał:

CoD to wychodzi na 3 platformy, w tym PC największa a GoW3 tylko na X''a, więc może nie
porównuj dupy do głowy.


W jakim świecie Ty żyjesz? Najwięcej Codów schodzi na X360, potem PS3 a na szarym końcu pozostaje PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 14:49, Steelshadow napisał:

PC największa? LOL?

Przecież on ma rację, PeCet jest większy niż jakakolwiek konsola. Taka jednostka centralna ma wielkość czasami nawet trzech konsol stacjonarnych. Zatem stwierdzenie iż PC to największa platforma jest prawdziwe.

Co nie zmienia faktu iż porównywanie Gearsów do CoDów jest bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie każda gra idzie na masy bo każde studio chciałoby sprzedawać 20mln kopii, wiadomo. Cliffiemu akurat odnośnie GoW wierzę i to mnie cieszy. W drugiej części bardzo duże wrażenie robiła na mnie część lokacji, kapitalna sprawa, mój klimat, więc jak dostarczą więcej świetnej nawalanki i lokacji to tylko na plus IMO!

A co do multi - akurat mnie multi tak do końca nie interesuje, ale obie części GoW przeszedłem zarówno samodzielnie jak i na podzielonym ekranie (który to tryb uwielbiam, gdy jest z kim pograć, czy to FPS czy ścigałka, w wielu grach mi tego trybu brakuje) - oby utrzymali to w GoW3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższa i najintensywniejsza? Najintensywniejsza - być może, ale najdłuższa? Unreal 1 starczał pewnie na 50 godzin (z czego połowa to szukanie dróg w labiryntach, ale 13 lat temu nie było to wadą ale oznaką złożoności).

Dziwi mnie ta cholerna moda na podawanie w godzinach długości kampanii. A co jeśli dla kogoś średnia w gow1/2 wynosi 3 godziny, albo 33 godziny? Może jak gry skrócą się do 2 godzin w singlu (co możliwe przy nowym bf i modern warfare), to zaczną podawać jeszcze przybliżony czas w minutach?

Nie można prościej napisać: GoW3 będzie miał dłuższą i intensywniejszą kampanię niż poprzednik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears''y ponad wszystko ...kampania mega wypasiona do tego jeszcze dłuższa niż w poprzednich częściach a multi to dla mnie kult!! Wrzesień 2011 can''t wait to play !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, długość gry zależy przede wszystkim od gracza. Gra która zajęła mojemu bratu 10 godzin mi zajęła już tylko 5. Jeden zrobi to sprawniej a drugi niekoniecznie więc takie podawanie czasu kampanii jest co najmniej mało trafne.
A co do intensywności to każdy ma własne zdanie na temat tego co i jak bardzo intensywnym jest. Dla mnie starczy intensywność z dwójki a jak będzie to się okaże.
To może nie jest gra z grona tych na które czekam z niecierpliwością ale odhaczę ten tytuł na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 06:16, Braveheart napisał:

Wow 10 godzin.. Niedługo to będą robić kampanie na 2 do 5 godzin huahauah.

Mam nadzieję, że to żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 11:49, Dared00 napisał:

Mam nadzieję, że to żart.


Witaj.

Raczej nie. Nazwałbym to Realistycznym pesymizmem. Zauważ, że wiele nowych gier od pewnego czasu po prostu rozczarowuje jeśli czas ich ukończenia. Płacić za gry 150 PLN + żeby przejść je w skrajnych warunkach w 2 albo 1 dzień. Mafia ][. Wielki powrót, wielka gra. Tyle lat oczekiwań i co. Gra na 1 dzień ?!! No way. Pamiętam jak dziś że pozbyłem się jej jeszcze w tym samym tygodniu co ją zakupiłem bo byłem taki rozczarowany i wręcz wkur****y. Ciekaw jestem od którego rocznika to się wszystko zaczęło, że gry robią się takie jakimi są. ;/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to stwierdzenie:

Dnia 11.06.2011 o 13:07, Braveheart napisał:

Niedługo to będą robić kampanie na 2 do 5 godzin huahauah.

Takie gry powstają już od paru dobrych lat (patrz Call of Duty). Myślałem, że to po prostu sarkazm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 13:11, Dared00 napisał:

Takie gry powstają już od paru dobrych lat (patrz Call of Duty). Myślałem, że to po prostu
sarkazm ;)


Sarkazm czy nie sarkazm. Odbierać można różnie, ale to chyba nieuniknione panie Daredzie :) co do CODa to się zgadzam. Co gra to coraz krótsza. Kiedyś pewnie będą powstawać turnieje. Jak przejść w najdłuższym czasie CODa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować