Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Logitech Optical Gaming Mouse G400 - nadchodzi następca MX518

29 postów w tym temacie

Cierpik182 czekaj na G400, sensor będzie troszkę lepszy niż w MX518. Jak się okaże że dali ciała z nową myszką to wtedy kupisz starszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cierpik182 moim zdaniem powinieneś brać MX518, jak widzisz mało kto na nie narzeka, a są tańsze oraz mówiłeś, że 1500 dpi ci wystarczy. G400 pewnie będzie ze 2x droższe. Ale możesz poczekać, tak jak ci Blobax doradził i zobaczyć jak wypadnie G400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wtrącić 3 grosze a propo niezawodności myszy Logitecha, od już chyba 10 lat mam 2 MX510 które jeszcze kupował mój ś.p. ojciec (jedną dla siebie, jedną dla mnie). Obie działają idealnie do tej pory. Pal 6 jego gdy całymi dniami grał w Neverwinter Nights i Warcrafta III, swoją eksploatowałem z 10x intensywniej! Co prawda poodklejały się teflonowe nóżki(nie wszystkie ;]), starła naklejka od spodu, ale po dokładnym umyciu wręcz wygląda jak nowa!!
Jedna jest wciąż "w użyciu" przy kompie jaki matce złożyłem, a drugą trzymam na czarną godzinę jakby coś się stało mojej G700. Ale to musiało by być chyba trzęsienie ziemi żeby coś jej się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 09:34, Astropath napisał:

No to będę pierwszy mówiąc, że swego czasu zepsułem Mx 518. Wyślizgałem ślizgacze aż
do jakiejś białej folii. Nauczka żeby używać materiałowej podkładki :/ Gdyby nie to,
pewnie nadal bym jej używał. Mniej funkcjonalna niż np. g500, ale o wiele lepiej w dłoni
leżała i łatwiej się fragowało ;)

Jednak nie będziesz pierwszy - zużycie ślizgaczy to nie jest zepsucie myszki :P To jest tak, jakbyś twierdził, że samochód Ci się zepsuł, bo skończyła się okleina na klockach hamulcowych :)

Ja MX518 używam w jednym z komputerów już od chyba 6 lat, przez 5 pracowała na gołym blacie biurka, od roku na podkładce qck, nigdy nie wymieniałem ślizgaczy, a myszka działa jak pierwszego dnia - git majonez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 09:09, Cierpik182 napisał:

Tylko jeszcze jedno pytanie. Poczekać na G400
czy brać MX518 w ciemno?


To juz zalezy jaka kasa dysponujesz :) Patrzac po cenie sugerowanej G400 nie powinna byc przesadnie droga, ale z pewnoscia bedzie drozsza od MX518
No i przy nowych myszkach istnieje zawsze ryzyko jakis wad albo problemow - ja nigdy nie kupuje od razu po premierze, zawsze czekam na recenzje (chociaz nimi nie ma sie za bardzo co sugerowac) i co wazniejsze opinie uzytkownikow. Chociaz patrzac na poprzednie produkty Logitecha raczej bubla nie wypuszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wyglądzie widać, że wyglądem i ergonomią nie odbiega od innych produktów Logitecha. A jeśli chodzi o możliwości, to jest zbliżona do mojej G500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować