Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

My Little Pony: Friendship Is Magic (2010)

1898 postów w tym temacie

Wiem, że w tej chwili mogę zrobić siebie pośmiewisko, ale muszę zapytać czy ktoś miał kontakt z nową serią My Little Pony ( tak tę kreskówkę z kucykami ).

Natrafiłem na nią przez przypadek przeglądając YouTuba i ku mojemu zdziwieniu spodobało mi się. Postacie są wyraziste i ciekawe, opowiadane historie są pełne humoru, często takiego "z jajem". Prawdziwy program rodzinny gdzie zarówno dzieciaki jak i rodzice mogą się pośmiać.

Każdy odcinek ma na końcu morał przedstawiany w formie listu pisanego przez główną bohaterkę a twórcy podjęli się rozważania takich tematów jak opieka nad słabszymi, nie oceniać po pozorach a nawet rasizmu czy nietolerancji religijnej. Wszystko podano w tak subtelny sposób, że nie widać tu żadnego kazania czy pouczania na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieli wersję z polskim dubbem? Osobiście uważam, że to masakra lekka. W ogóle nie da się tego słuchać porównując do oryginalnych amerykańskich głosów. Sam serial... świetny. Niech żyje przyjaźń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 09:23, Damianuss1 napisał:

A widzieli wersję z polskim dubbem? Osobiście uważam, że to masakra lekka. W ogóle nie
da się tego słuchać porównując do oryginalnych amerykańskich głosów. Sam serial... świetny.
Niech żyje przyjaźń!

już mam, jezuu, to jest masakra, nie ma akcentów... zwyczajnie to spieprzyli..... ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobają hentaje z tymi kucykami. Ale serialem też nie gardzę, jest porządny, przekazuje najlepsze wartości i można się dobrze zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 21:11, kindziukxxx napisał:

Wiem, że w tej chwili mogę zrobić siebie pośmiewisko, ale muszę zapytać czy ktoś miał
kontakt z nową serią My Little Pony ( tak tę kreskówkę z kucykami ).


BWHAHAHAHAHAHAHAHAHA! ON OGLĄDA KUCYKI! JA DZIĘKUJE! OH WAIT! JA TEŻ JE OGLĄDAM!

Szczerze mówiąc, nowe MLP są zrobione naprawdę porządnie i bez strachu można pokazywać je dzieciakom, co przy odmóżdżaczach jakie serwują inne stacje jest wręcz błogosławieństwem. Decyzja Hasbro by stworzyć nowy kanał we współpracy z Discovery wyszła im tylko na dobre. Dzięki nim wracają stare dobre czasy, gdy w kreskówce liczyło się "coś więcej". No i Pinkie Pie wymiata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2011 o 19:01, luzac napisał:

BWHAHAHAHAHAHAHAHAHA! ON OGLĄDA KUCYKI! JA DZIĘKUJE! OH WAIT! JA TEŻ JE OGLĄDAM!

:)

Dnia 26.08.2011 o 19:01, luzac napisał:

Szczerze mówiąc, nowe MLP są zrobione naprawdę porządnie i bez strachu można pokazywać
je dzieciakom, co przy odmóżdżaczach jakie serwują inne stacje jest wręcz błogosławieństwem.
Decyzja Hasbro by stworzyć nowy kanał we współpracy z Discovery wyszła im tylko na dobre.
Dzięki nim wracają stare dobre czasy, gdy w kreskówce liczyło się "coś więcej". No i
Pinkie Pie wymiata. ;)

Dokładnie, to co prezentuje sobą MLP w porównaniu do dzisiejszych kreskówek to naprawdę jest coś fantastycznego :) a Wszystkie kucyki wymiatają , każdy na swój sposób :) ja mam już nawet 3 koszulki z nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie widzę nic złego w wartościach jakie niesie ze sobą wysoki jakościowo serial animowany do którego naprawdę przyłożono solidną rękę, to dziwi mnie i niesmaczy ruch "brony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 19:17, Ostrowiak napisał:

"brony".

Miny, które tworzą te kucyki są rewelacyjne. Wcale się nie zdziwiłem, że ludzie zaczęli się tym bawić, a moda nie prędko minie. We wrześniu (17?) zacznie się ponoć drugi sezon. Przełożyło się to też na inspirowaną twórczość, tworzą własne komiksy, obrazki, filmiki itd. Jeśli chodzi o niesmak to tak, masz rację. Rule34 ryje psyche, zresztą jak w każdym innym przypadku i nie da się tego uniknąć.

@EDIT
Przy okazji. Zauważyłem, że są już podane pierwsze nazwy pierwszych dwóch odcinków nowego sezonu.
The Return of Harmony - Part 1
The Return of Harmony - Part 2
Ponownie podział na dwie części jak to jest w przypadku pierwszego sezonu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 19:17, Ostrowiak napisał:

O ile nie widzę nic złego w wartościach jakie niesie ze sobą wysoki jakościowo serial
animowany do którego naprawdę przyłożono solidną rękę, to dziwi mnie i niesmaczy ruch
"brony".

Jak dla mnie bronies mimo iż są dziwni nie są wcale najgorsi bo wbrew pozorom jest to pozytywny ruch, inny niż wszystko, ale jednak nie szerzą patologi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 18:29, Damianuss1 napisał:

Tak się właściwie zastanawiam, serial nie wyszedł na żadnym DVD/BR z tego co widzę. Skąd
Ci ludzie biorą te odcinki w 1080p lub 720p?


Obstawiam, że nagrywane z jakiegoś kanału HD i wrzucone do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon wystartował i... muszę przyznać że pierwszy odcinek jest bardzo ciekawy, dochodzi nowa postać, a wszystkie z 6 zaczynają się kłócić i przestają być takimi jakie je znaliśmy :)
A jak wasze wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 12:47, kindziukxxx napisał:

A jak wasze wrażenia?

Bardzo pozytywne. Nowy zły pomimo tego, że inaczej go sobie wyobrażałem jest świetną postacią z ciekawym charakterem i genialnym podłożonym głosem. Sam odcinek bardzo ciekawy, dramat psychologiczny :P. Byle do dalszego ciągu pierwszego odcinka. Szkoda, że ten dopiero za calusieńki tydzień.

Przy okazji orientuje się ktoś po jakim czasie pojawił się pierwszy sezon na appstore? Z miłą chęcią zobaczyłbym tam i drugi... jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 11:04, Damianuss1 napisał:

Pomiędzy odcinkami teraz dziura wielka, kolejny dopiero 15 Października :(, ale na pocieszenie
nowy nabytek fana. Ładna?


Gdzie, gdzie, gdzie to można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 11:04, Damianuss1 napisał:

Pomiędzy odcinkami teraz dziura wielka, kolejny dopiero 15 Października :(, ale na pocieszenie
nowy nabytek fana. Ładna?

gdzie zamawiałeś :D, jest mega :), ja mam swoje ale ja kupowałem jak jeszcze licencjonowanych nie było w sprzedaży, jak dopadnę aparat to wrzucę zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 12:59, Piotrbov napisał:

Gdzie, gdzie, gdzie to można kupić?

Na http://www.welovefine.com/ :P. Mają świetne wzory, teraz jest event na nowe projekty związane z drugim sezonem. Tyle, że płacić można tylko kredytową, niemniej polecam. Przesyłka bardzo szybka.

Dnia 30.09.2011 o 12:59, Piotrbov napisał:

dobra znalazłem miniaturki z zamówienia :D

Wrzuć zdjęcia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować