Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

My Little Pony: Friendship Is Magic (2010)

1898 postów w tym temacie

moze ktos podac linka do dobrej polskiej kinowej wersji mlp ? tzn oryginalny dzwiek i polskie napisy

pozdro & pocwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 23:17, Malevyn napisał:

moze ktos podac linka do dobrej polskiej kinowej wersji mlp ? tzn oryginalny dzwiek i
polskie napisy

pozdro & pocwicz

Masz na myśli jakiś pełnometrażowy film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej do serialu :) Najsławniejsza seria z polskimi napisami została usunięta z YT, dubbing dla niektórych może być odpychający, a bez napisów niekiedy ciężko jest wyłapać znaczenie tego kucykowego slangu (everypony, jakieś gadki typowe dla Applejack itp). Napisów angielskich chyba nikt nie robi, bo po co... Też czekam na odpowiedź na pytanie Malevyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, oglądałem i jestem zachwycony :) Tak jak mówił kindziukxxx sama bajka ma w sobie elementy dla każdego dzieci, dorosłych i nastolatków. Powiedzcie mi tylko czy jest już drugi sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Richmond, Malevyn

Napisy po polsku są bez problemu dostępne na jutubie. Ksywy uploaderów nie podam, bo może tu Hasbro węszyć. ;P

@SimFury

Jasne, że jest drugi sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 13:23, SimFury napisał:

A są może już dostępne wszystkie odcinki czy wydają je powoli?


Sezon jest w trakcie emisji, więc wszystkich odcinków jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 12:03, Piciambeer napisał:

> moze ktos podac linka do dobrej polskiej kinowej wersji mlp ? tzn oryginalny dzwiek
i
> polskie napisy
>
> pozdro & pocwicz
Masz na myśli jakiś pełnometrażowy film?



nie, serial. nie ma pelnometrazowki. chodzi mi o linka na youtube. drugi sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"my little pony friendship is magic pl" w wyszukiwarkę YouTube wrzuć, ewentualnie dorzuć "odc xx" -> miłego oglądania :) Nie ma już oficjalnego nieoficjalnego tłumacza, bo Hasbro Polska się pluło. Jeśli gdzieś trafisz na tłumaczenie ObsesionOctopusa to strzał w dziesiątkę, aczkolwiek pałeczkę po nim przejął PhosiQ i to on wrzuca filmiki z różnych kont ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 18:47, Kadaj napisał:

No lol, zobaczyłem ten temat, z ciekawości obejrzałem 2 pierwsze odcinki i mnie wciągnęło.
xD


Ja się wciągnąłem jak chrześniaczka chciała obejrzeć to z nią oglądałem kilka odcinków :D i potem poleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 18:27, Piotrbov napisał:

Takie pytanko. Słyszałem, że od jutra w Happy Meal''ach będzie Friendship is Magic, to
prawda?


Z tego co wiem, to w innych krajach są już od jakiegoś czasu. Ale jeśli to prawda to chyba wybiorę się do McDonalda pierwszy raz od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawniej ogladalem pierwszy sezon z dobrym kinowym tlumaczeniem, w dodatku kolor wypowiedzi kazdej z postaci byl w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować