Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

My Little Pony: Friendship Is Magic (2010)

1898 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2012 o 18:47, Malevyn napisał:

dawniej ogladalem pierwszy sezon z dobrym kinowym tlumaczeniem, w dodatku kolor wypowiedzi
kazdej z postaci byl w innym kolorze.

Cóż, nie śledzę polskiego dubbingu ale wiem, że na pewno nie było jednej wersji dubbingu więc bardzo możliwe, że jedna z nich była przyzwoita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 14:02, Piciambeer napisał:

> dawniej ogladalem pierwszy sezon z dobrym kinowym tlumaczeniem, w dodatku kolor
wypowiedzi
> kazdej z postaci byl w innym kolorze.
Cóż, nie śledzę polskiego dubbingu ale wiem, że na pewno nie było jednej wersji dubbingu
więc bardzo możliwe, że jedna z nich była przyzwoita :)

były wersje z gazet, które były bardzo słabe natomiast wersja z mini mini jest już całkiem przyzwoita, jednak i tak wolę oryginał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 20:04, Malevyn napisał:

ale caly czas mowie o wersji kinowej tzn oryginalny dzwiek tylko polskie napisy. polski
dubbing jest do D.

Aha, nie połapałem się. To owszem, to, o czym mówisz to dzieło ObsesionOctopusa i jego tłumaczenia były absolutnie najlepsze z wszystkich, które widziałem. Szkoda, że musiał przestać. Teraz jego dzieła musisz szukać po hostingach niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:04, Piciambeer napisał:

By nie było wątpliwości: To fanmade jest.

I też wolę oryginał.

Ta piosenka to akurat nie jest fanmade tylko materiał dodatkowy z DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:04, Piciambeer napisał:

By nie było wątpliwości: To fanmade jest.

I też wolę oryginał.

O!, nawet się nie spodziewałem że można aż tak fajnie to przygotować :), ale na opening za długie :P

a co sądzicie przemówieniu Derpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:30, kindziukxxx napisał:

O!, nawet się nie spodziewałem że można aż tak fajnie to przygotować :), ale na opening
za długie :P

Ano, Zdecydowanie nie nadaje się na opening, i generalnie jakoś do mnie nie przemawia.
No i tak jak mówi Hydro, może się mylę z tym fanmadem. Co nie zmienia faktu, że nie porywa :S

Dnia 15.03.2012 o 20:30, kindziukxxx napisał:

a co sądzicie przemówieniu Derpy?

http://www.youtube.com/watch?v=Jwr_863mXgA
http://www.youtube.com/watch?v=geTCP666Yf4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Canterlot Wedding czyli finał drugiego sezonu

Może na początek powiem, że wbrew moim najśmielszym oczekiwaniom, nigdy bym się nie spodziewał, że będę z takim entuzjazmem oglądał jakikolwiek serial animowany o kucykach. Pamiętam jeszcze oryginalne z lat osiemdziesiątych i wystarczy powiedzieć, że od oglądania tego czegoś dosłownie bolał mózg... Jednak to co stworzyła Lauren Faust jest po prostu genialne! Nie wiem czym to jest spowodowany - ładna animacja, character development, przemyślana fabuła, głębia świata, czy też po prostu nostalgia starego konia za bajkami z morałem... Bądź co bądź po prostu rozbraja mnie, że twórcy tak bardzo chybili z grupą docelową ;]

Przejdźmy jednak do wielkiego finału, który najprościej i najlepiej opisała Dash: Most AWESOME wedding EVER! xD Jak to zawsze nasuwają się też (ociupinkę krytyczne pytania) ^^ :

Spoiler


1. Cholercia jasna od kiedy Trollestia nie jest wszechmogącym bóstwem? Sprawia, że wstaje i zachodzi słońce, a mimo wszystko pokonało ją zombie-podobne coś, ponieważ nassało się miłości? xD
2. Kim są rodzice Cadence? Jest za stara, aby jej matką była Luna, a ta z drugiej strony wygląda na za młodą aby mieć źrebaki... Mogli by wreszcie wytłumaczyć sytuację Alicornów w serii.
3. What the buck?! Nikt nie zaprosił Luny na ślub? Gdyby na miejscu były dwie istoty boskie, to na pewno skopałyby zad tego lisza, a tu co? Na koniec się na wesele wprosiła ;]
4.Equestria coraz bardziej przypomina mi mieszankę platońskiej wizji idealnego państwa ze Sparta - dwóch równouprawnionych władców, kasta wojownicza, a po ślubie widać, że kucyki naprawdę mają silną prezencję militarną i fakt, że większość poddanych wykonuje te zawody, do których się najlepiej nadaje.
5. Ostatnie tak btw. od kiedy MLP zamienił się w serial wojenny, a główne bohaterki w takie badasski, zdolne gołymi kopytami i Twilight-gatlingiem pokonać przeważające siły wroga? xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:41, Piotrbov napisał:

A ja muszę kurczę zacząć oglądać ten drugi sezon, lecz czasu brak.


Chronologicznie to jestem dopiero przy 16 odcinku pierwszego, ale przy tak dużym hypie przedfinałowym (i poprzez fakt, że ścisła chronologia tak naprawdę tutaj nie istnieje) musiałem zobaczyć the royal wedding ;] Btw. czy przed chwilą nie miałeś jeszcze zwykłej Dash jako avka? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:53, Alamut napisał:

musiałem zobaczyć the royal wedding ;] Btw. czy przed chwilą nie miałeś jeszcze zwykłej
Dash jako avka? o_O


Mam ten avatar, już od ponad miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:56, Piotrbov napisał:

Mam ten avatar, już od ponad miesiąca.


Ups sorrka, do tej pory myślałem, że to jej zwykły ogon, a dopiero po obejrzeniu odcinka z pokazem mody dopatrzyłem się tej nieaerodynamicznej sukni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co przytoczyłeś jako usprawiedliwienie, dlaczego ta animacja tak wciąga idealnie reprezentuje faktyczny obraz sprawy. MLP po prostu przypomina stare dobre kreskówki.

A ja finałowy epek obejrzę sobie elegancko jutro, poczekam na napisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 00:11, Piciambeer napisał:

To co przytoczyłeś jako usprawiedliwienie, dlaczego ta animacja tak wciąga idealnie reprezentuje
faktyczny obraz sprawy. MLP po prostu przypomina stare dobre kreskówki.

Uzasadnione jeszcze bardziej faktem, że Lauren Faust pracowała jeszcze przy m. in. Atomówkach, KND i tym śmiesznym czymś z wymyślonymi przyjaciółmi ;]

Dnia 22.04.2012 o 00:11, Piciambeer napisał:

A ja finałowy epek obejrzę sobie elegancko jutro, poczekam na napisy ;)

Ja zobaczę po raz drugi jak będzie lepsza jakość. Rozdzielczość 480 da się przeżyć, ale preferuję dostrzegać szczegóły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 00:19, kindziukxxx napisał:

ostatni odcinek był naprawdę dość ciekawy, jeden z lepszych, serii, szkoda tylko że to
już koniec tego sezonu. Trzeba przyznać że sezon 2 był nawet lepszy niż 1 :)

Na szczęście skończenie go jest jeszcze przede mną ^^

>"Season 8 was the best"
Mówi kucyk, z bardzo niedalekiej przyszłości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować