Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Red Faction: Armageddon - recenzja

20 postów w tym temacie

nie wiem czemu recenzenci czepiają się za liniowość jak jest wiesiek to sie czepiają za to że jest taka sobie (nieliniowość) jak nie ma to źle jak jest to też źle najważniejsza jest przyjemność z grania jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]choć tym razem jest rok 2017. Minęło pół wieku od czasu krwawych wydarzeń przedstawionych w Red Faction: Guerrilla.
Coś tu chyba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 12:49, Nalfein napisał:

[...]choć tym razem jest rok 2017. Minęło pół wieku od czasu krwawych wydarzeń
przedstawionych w Red Faction: Guerrilla.

Coś tu chyba nie tak.

ups - chochlik przestawił cyferki - 2170 - dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 12:23, chudyda napisał:

nie wiem czemu recenzenci czepiają się za liniowość jak jest wiesiek to sie czepiają
za to że jest taka sobie (nieliniowość) jak nie ma to źle jak jest to też źle najważniejsza
jest przyjemność z grania jest git


Akurat w tej grze, jak dla mnie, jest za co... jak grałem w pierwszego Red Faction to podobało mi się to, że mogłem sobie rozwalać ścianę którą chcę, obym się tylko dostał w jakieś miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kanale jednego z zagrajmerów niektórzy prosili o przerwę w wysyłaniu LP z Infamous2 na rzec właśnie RF Armageddon, tak dobry widocznie jest :] choć o wykopywaniu przejść jak w pierwszym RF można zapomnieć. Zabawne, że teraz technologia nie za bardzo na to pozwala a w czasach PII 400MHz już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, uwielbialem 1 i 2 czesc za mozliwosc przebijania sie przez sciany :) a po wpisaniu kodow na amunicje (wyrzutnia rakiet) to juz w ogole byla frajda :D

Chociaz z tamtego okresu wole SOF 1 :) chodzilo sie do kafejki "internetowej" i łupało po sieci (nie przez internet ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

borias to głupio robisz.

SpecShadow ciekawe, co piszesz. Choć to różne gry, to inFAMOUS 2 pozostawia daleko w tyle Armageddon pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super, grafika to w sumie nie problem, a że liniowo, no to ostatnimi czasy standard w singlu ;)
POLECAM (zamiast marnego Duke chociaż ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra sie fajnie, ale nie moglem odgonic uczucia, ze czekam na dojscie do jakiejs osady gorniczej gdzie bedzie namiastka sandboxa.. az nie zdecyduje sie pojsc dalej.. to byloby dopiero super. Gra dziala i wyglada lepiej niz Guerilla i az prosi sie o sandbox.. ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak można porównać RF:A do innych strzelanek? bez sensu nie znam wiele gier gdzie mogę strzelać czarnymi dziurami któe zasysają budynek a potem wystrzelić kule energii któa potrafii odbudować zniszczenia w architekturze. WTF!

Liniowa jest ale co z tego? czy to wada czy zaleta to pozostaje ocenić każdemu z osobna. Call of Duty jest milion razy bardziej liniowy niż RF i co z tego? czy to znaczy że RF jest lepszy? no właśnie nie.

Grafika, nie rozumiem tego to Wy w RF stawaliście i patrzeliście na każdą teksturę? bo ja w trakcie gry jakoś nie widzę problemów z jakością a gram z wszystkim na full i wygląda bardzo dobrze, to nie Crysis gdzie priorytetem była grafika.
RF:A tak jak jego poprzednik był nastawiony na gameplay i jako taką fabułę i moim zdaniem wyszło im to nad wyraz i o ile w guerille przeszedłem do polowy o tyle armageddon już prawie skończyłem a w czasie gdy nie gram myślę o tej grze ;)

ps. jak można robić błędy ortograficzne pisząc arta w czasach gdy już od dekady mamy sprawdzanie pisowni i wiele innych udogodnień. Duży i niestety kolejny minus jak dla mnie dla recenzji gry na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gierka, odbudowa terenu też bardzo cieszy spokojnie na 8 zasługa jest. Graficznie też całkiem daje rade a momentami to bardzo daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować