Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Hostessy (Booth babes)

91 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2011 o 19:27, Growin napisał:


> Osobiście chciałabym móc pracować jak one. :P
Jak chcesz poświecić cycami i tyłkiem to zapraszam do mnie.


Jesteś obleśny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo wyjaśnić dlaczego tylu malkontentów w komentarzach (znaczy się czemu tyle narzekania)
Osoba, która robiła te zdjęcia (z całą pewnością żaden fotograf) pozbawiła kobiety naturalnego piękna.
Prawie wszystkie wykonano "od pasa w górę", a gdzie się podziały długie nogi, atut większości modelek i hostess?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 01:01, DemonCleaner napisał:

Prawie wszystkie wykonano "od pasa w górę", a gdzie się podziały długie nogi, atut większości
modelek i hostess?


Tak zdecydowanie, powinno sie je fotografować od pasa w dół :)

Dnia 12.06.2011 o 01:01, DemonCleaner napisał:

Bardzo łatwo wyjaśnić dlaczego tylu malkontentów w komentarzach (znaczy się czemu tyle
narzekania)


Od czego sa hostessy? Od gapenia sie na nie :)
Tutaj jest IMO fail xD

@OnTop
Swoja drogą ciekawe jak wyglada ostatnia hostessa, bez tego ładnego kostiumu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 18:40, Kessarath napisał:

Tu są Azjatki z Computex 2011. EJDŻOJ.

O chłopie, gdyby nie twoje linki to moja wizyta w tym temacie byłaby stratą czasu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 21:13, pepsi napisał:

A moim skromnym zdaniem zdecydowanej zwyciężczyni nie ma (może za wyjątkiem Cooking Mamy),
jest za to kilka pań, które zdecydowanie nie pasują do tego perfekcyjnego pod każdym
względem (a więc także piękna) świata.

Co Ty mówisz? Przecież wiadomo nie od dziś, że nie ma nieatrakcyjnych kobiet, jedynie wina czasem brak ;). Fakt faktem, że niektóre mogłyby - nawet nocą, w ciemnej ulicy - wzbudzić niepokój samotnego spacerowicza.

A odnośnie pań: stawiam ostrożnie na panią nr 2 (choć oświetlenie nie takie, ale burza blond włosów i rozdęta koszulinka zachęca do podjęcia ryzyka :D), trójeczkę z NOS (nie wiem jak te stroje to wytrzymują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować