Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Hostessy (Booth babes)

91 postów w tym temacie

Jak już "programiści" se dziewczyny na hostessy wybierają, to są takie same jak w ich grach. Najlepsze tekstury sa na "monstrualnych balonach", a reszta olana-rozmazana...;) Dla "informatyka" ładna dziewczyna="wielkie balony" i koniec tematu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak dziewczyny wyglądają na pojedynczym zdjęciu wcale nie musi dokładnie oddawać jak wyglądają na żywo, to po pierwsze. Po drugie ciekawe ilu z narzekających tutaj ma szansę na ładniejszą (co nie znaczy, że wszyscy tutaj to chodzące przykłady "forever alone"):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?!, co to za brzydule???, już z mojej szkoły Licealnej są lepsze niż te ^^ krzywe r*** :P (no, jedna trzecia jest całkiem całkiem ale nie ma wielkiej podniety ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę rodzynek by się wybrało, ale ja naliczyłem chyba zaledwie 4-5 pań które faktycznie odznaczają się urodą. Pozostałe mocno przeciętne, albo takie które (dyplomatycznie mówiąc) dostały pracę chyba po znajomości.

Na moim wydziale znalazłbym spokojnie z 40 panienek które mogłyby bez problemu zastąpić te hostessy, i jestem pewien że zrobiłyby większe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 13:10, Afro69 napisał:

Oczywiście TGS nic nie przebije! Azjatki!!! ;D

+1 :)

Szkoda, że dopiero w Sierpniu, na zdjęcia będzie trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 14:54, neonek90 napisał:

Ojeju, jacy wybredni. Czego można się spodziewać, średnia pewnie <18. ;)

Znalazł sie wielce dorosły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym wybrzydzał, ale spora część tych pań wygląda niestety dość przeciętnie. Nie wiem, może to wina złego skadrowania, a same panie wyglądają w rzeczywistości o wiele ładniej. Jedno jest natomiast pewne zdecydowanie brakuje tutaj niezrównanej i niedoścignionej urody naszych pięknych Polek. :)

Spoiler

PS widzę, że nawet kilka Niemek się załapało (16). :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 18:51, Piotr13PL napisał:

> Tu są Azjatki z Computex 2011. EJDŻOJ.
>
> http://www.tomshardware.com/picturestory/569-computex-booth-babes.html
> http://www.tomshardware.com/picturestory/570-computex-booth-babes.html

Oooo tak. Mój fetysz azjatycki się odzywa <333 Dzieki za linki : D きれいおんあ!


Tez dzieki z azjatki:D
Piotr nie wiem czy nie chciales czasem napisac きれいおんな。
Ale dosc gadania czas na czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurka wodna, wiedziałem, że coś spierniczyłem - ożeniłem się.Trzeba było się nie żenić, i jeździć na takie targi. Brzydkich parę jest, ale Little John nie ma aż tak dobrego wzroku i nie jest wybredny. A przy okazji, że to jest california to ludzie, wiecie jak one się parzą? biorę rozwód i zmieniam pracę, na tą ściśle związaną z grami komputerowymi. Toż to się bardziej opłaca. i zdrowsze jest TAKIE ŻYCIE no i SEXPO E3 2011 niezapomniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje panie to na zdjęciu 7, i na zdjęciu 15 ta po prawej obok tej w niebieskiej koronie. ponadto ekipa z nos.i ta taka opalona po prawej z napisem na koszulce pew pen 914 zdjęcie od końca chyba).

taki żarcik:

Czym się różni brunetka lub blondynka od świni?
niczym!
i to i to ryje nosem trufla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie wybrzydzać. Kobiety są jak wino im starsze tym lepsze. Chociaż zdarzają się takie ,które są jak mleko.. Większość jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 08:59, metalic1990 napisał:

Piotr nie wiem czy nie chciales czasem napisac きれいおんな。


Oj, rzeczywiście, mój błąd ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować