Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wraca temat Borderlands 2. Randy Pitchford znów tylko żartuje?

21 postów w tym temacie

Najpierw przeproście graczy za Duke Nukem Forever.

Taką kaszanę wypuścić. Równie dobrze mogłoby to zrobić City Interactive...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:13, Koski napisał:

Najpierw przeproście graczy za Duke Nukem Forever.

Taką kaszanę wypuścić. Równie dobrze mogłoby to zrobić City Interactive...


Grałeś? Bo ja grałem i jestem jak najbardziej zadowolony z tej produkcji, ma wady, ale to dalej dobra gra. To nie jest CoD.

Jak wypusci Bordelands 2 to sie uciesze. Na razie czekam na Rage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:24, Zgreed66 napisał:

Grałeś? Bo ja grałem i jestem jak najbardziej zadowolony z tej produkcji, ma wady, ale
dalej do dobra gra. To nie jest CoD.


Wiem że to nie jest CoD. Nie lubię cod, wręcz nienawidzę. DNF jest po prostu słabe. Robiło ją zbyt wielu nieskoordynowanych ze sobą ludzi w zbyt długim czasie. I po prostu gra jest dla mnie niesatysfakcjonująca. Mało tego - nie rajcuje mnie klozetowy, w wielu miejscach niesmaczny humor

Oczywiście grałem w DNF. Z palca swojej opini nie wyssałem

Lubię też gry Gearbox. Borderlands, a najbardziej Brothers in Arms. Prosiłbym cię, żebyś nie robił ze mnie bez postaw fanboya CoD i wyznawcę Kotickizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:26, Koski napisał:

Mało tego - nie rajcuje mnie klozetowy, w wielu miejscach
niesmaczny humor

Dnia 12.06.2011 o 17:26, Koski napisał:

Oczywiście grałem w DNF. Z palca swojej opini nie wyssałem


Czyli po prostu gra, nie była dla ciebie. Jezeli jedna z najmocniejszych zalet gry ci sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w pierwszą część Borderlands, ale dość ciekawe opinie graczy na temat jedynki chyba mnie skłonią do zakupu dwójki. O ile wyjdzie, rzecz jasna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:28, Zgreed66 napisał:

Czyli po prostu gra, nie była dla ciebie. Jezeli jedna z najmocniejszych zalet gry ci
sie nie podoba.


Kiedyś mnie to bawiło. Teraz jest to dla mnie niesmaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:30, Koski napisał:

Kiedyś mnie to bawiło. Teraz jest to dla mnie niesmaczne :)

Ja ryłem jak głupi, od poczatku do konca :)

A to, ze gra wyjdzie technicznie słaba, było przeciez wiadome.
W kazdym razie widać gołym okiem, ze gra miala ogromny potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:13, Koski napisał:

Najpierw przeproście graczy za Duke Nukem Forever.


Do tego należy dorzucić przeprosiny za Brothers in Arms: Furious 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeproście jeszcze za Smoleńsk!

Przecież to pewne, że Gearbox nie odpuści takiej marce. Jeszcze nie. Szkoda, że są problemy u Cenegi z dostępnością edycji GOTY Borderlands...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Randy Pitchford? najwiekszy żartowniś w branży, powiedział, że dnf jest na 16-18h:
http://www.computerandvideogames.com/288892/news/duke-nukem-forever-campaign-is-16-18-hours-long-has-glory-hole/

w praktyce blizej do dlugosci cod''a, ukonczenie dnf zajelo mi 7.5h, do tego niektore miejsca powtarzalem kilka razy cofajac sie przez checkpointy, zagladalem gdzie sie da, gralem w kazda minigierke, wyciskalem sztangi itd, z jednej strony dobrze, ze nie jest dluzsza bo gra jest dosc slaba :)

troche dziwi mnie co oni robili od koncowki 2009 roku kiedy Triptych Games skonczylo robic single player, gearbox im pozniej pomagal zrobic multi i portowac gre na konsole (chociaz patrzac na akceleracje myszy i inne rozwiazania sterowania powiedzialbym ze wersja pc to port z konsoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:35, Gumisiek2 napisał:

> Najpierw przeproście graczy za Duke Nukem Forever.

Do tego należy dorzucić przeprosiny za Brothers in Arms: Furious 4.

Dokładnie, Niech przeproszą za Furious 4. Z genialnej serii Brothers In Arms zrobili mega dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2011 o 19:04, Qbon11 napisał:

Dokładnie, Niech przeproszą za Furious 4. Z genialnej serii Brothers In Arms zrobili
mega dno.

Ile Ci zajęło przejście BiA4 i co Ci się najbardziej nie spodobało w tej grze?
Rozumiem, że już grę masz, bo ocenianie po jednym bardzo krótkim filmiku jest kretyństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 19:16, Growin napisał:


> Dokładnie, Niech przeproszą za Furious 4. Z genialnej serii Brothers In Arms zrobili

> mega dno.
Ile Ci zajęło przejście BiA4 i co Ci się najbardziej nie spodobało w tej grze?
Rozumiem, że już grę masz, bo ocenianie po jednym bardzo krótkim filmiku jest kretyństwem.

Nie rozumiemy się chyba. Dla mnie ta gra już jest gównem przez to, że nie będzie tam NIC z prawdziwego BiA. Liczyłem na kontynuację 3 części a dostaję głupawą strzelankę w stylu Bulletstorm. To co już wiadomo o tej grze wystarczy aby stwierdzić, że z prawdziwym Brothers in Arms dzieli tylko nazwę. Gra w swoim gatunku może nie będzie zła ale to nie jest BiA i jak się komuś spodoba to jego wybór, ja tego 10 metrowym kijem nie tknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Borderlands 2 jest w produkcji, fani się tego kategorycznie domagają i nie ma możliwości żeby było inaczej. A cały ten Randy robi naprawdę świetną otoczkę marketingową wokół tego tytułu. Jednak mimo wszystko oficjalnej zapowiedzi gry prędko bym się nie spodziewał, w końcu Gearbox na brak roboty w najbliższych miesiącach nie może narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO to oczywiste, że Borderlands 2 powstanie. Jedynkę przełaziłem z ogromną chęcią. Mało którego FPSa, czy w ogóle mało którą grę męczę na różnych poziomach trudności ale tutaj zgrane wszystko było kapitalnie. Do tego jedna z niewielu gier, które na tyle mnie przyciągnęły, że dałem twórcom i wydawcy zarobić na DLC, które były całkiem konkretne, a szczególną frajdę dawało przebijanie się przez zombiaki!
Bankowo od dawna pracują nad drugą częścią, proces trochę trwa i gra pewnie jest co najmniej na etapie konceptów, choć podejrzewam, że tak naprawdę jest duuuuużo dalej, ale coś się dzieje od dawna i OK :-) byle nie kazali za długo czekać.
Super gdyby jeszcze połączyli to funkcjonalnie z 1 częścią - np. możliwość importowania postaci i broni i dalszy rozwój ahh fajna sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować