Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever: mnożą się kontrowersje wokół trybu Capture the Babe

32 postów w tym temacie

Promowanie przemocy wobec kobiet...
To wychodzi na to, że Diablo 3 będzie promował satanizm, Battlefield i CoD-y promują morderstwa, a kinectowe głaskanie tygryska zoofilie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Duke ocieka mizoginizmem i jeśli można o coś oskarżać DNF, to raczej o to, a nie o przemoc. Kobiety w tej grze służą za przedmioty i zabawki seksualne. Brzmi jak krytyka? Nie do końca, to raczej moja analiza (nie znowu jakoś tam odkrywcza). Kobiety są tam traktowane w taki sposób, bo DNF stosuje poetykę kina klasy B i wykorzystuje bohatera żywcem wyjętego z kina akcji lat ''80.

Natomiast, czy ten obraz kobiet w DNF powduje u mnie grymas na twarzy? Momentami tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham Randy''iego za te jego wypowiedzi :D i na dodatek ma rację, czemu ludzie czepiają się gier o takie bzdety? Promowanie przemocy wobec kobiet Duke''iem? Dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 22:12, maggit napisał:

Prawda jest taka, że Duke ocieka mizoginizmem i jeśli można o coś oskarżać DNF, to raczej

Chyba seksizmem (a jeszcze bardziej machismo). Duke i nienawiść do kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie czepiają się ludzie normalni, tylko tacy którzy komputera nie mają, w telewizji oglądają programy religijne, i protestują przeciwko aborcji, homoseksualzimowi i które popierają feminizm... czyli jakaś głupie staruchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem taki pewny, czy protestują tylko feministki i skrajni prawicowcy. Polityczna poprawność zaczyna powoli zmieniać się w religię. Co więcej paleni na stosie są nie tylko politycy ale także zwykli ludzie. Ja zostałem wczoraj "ostro zbesztany" przez znajomą za użycie słowa murzyn. A przecież w polskim języku jest to zwykłe określenie osoby czarnoskórej i sam też użyłem go zupełnie neutralnie. W polskim języku pejoratywne są określenia typu "białas", "czarnuch", "żółtek". A murzyn jest neutralny. Może należałoby też przestać mówić o indianach? Najlepsze jest "poprawne" określenie murzyna - afroeuropejczyk...
Niektórzy ludzie chcą być świętsi od papieża i trochę przesadzają. Media po prostu na tym żerują i robią darmową reklamę Duke''owi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz ludzie do wszystkiego muszą się przy****bać. Gra to gra. Jak się kogoś w grze klepnie w tyłek nikt nie jest dotknięty. Ale najprościej zrobić sensacje na takim czymś. Banda głupich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem... czy wasze dziewczyny nie lubią dostać z wyczuciem w tyłek? nie? to albo kłamiecie albo nie umiecie ;) a widzę że randy ma niezłe kompleksy na tym punkcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 22:15, zadymek napisał:

> Prawda jest taka, że Duke ocieka mizoginizmem i jeśli można o coś oskarżać DNF,
to raczej
Chyba seksizmem (a jeszcze bardziej machismo). Duke i nienawiść do kobiet?

Lol, oczywiście to miałem na myśli. :P

Z drugiej strony, to jak czasem odnosi się do nich sam Duke, czy podróbka Marcusa Fenixa (tak się jego nazwisko pisało, czy Phoenix?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odgrzewany kotlet, fox news (jak zwykle) costam nasmarowal kilka miesiecy temu, ale trzeba sensacje zrobic jak to gre atakuja, gra wyszla? wyszla, wycieli cos? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 01:20, kodi24 napisał:

Jak Duke nie lubi Browna to ja tez;


hahaha +1
Tak btw. Juz zacieram rece na LAN. Mam nadzieje, ze bedzie mozna bez wiekszych problemow popykać. Bo trybu multi jeszcze, nawet nie probowalem tykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Stanach takie rzeczy się zdarzają bo tam mają wolność słowa, wyznania itp. hehehehe i każdemu coś może się podobać i coś nie podobać. Zwrócenie uwagi na pseudomolestowanie kobiet czy seksizm spowodowało to, że teraz chłopy polecą chętniej do sklepów po nowego Duke''a bo tam można bez kozery poklepać sobie fajne laski po dupciach :) I ja chętnie poklepię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tu najmniejszego powodu do mnożenia się wspomnianych kontrowersji. Swoją drogą dlaczego one się się tak mnożą? Czy ktoś kontroluje ich populację? Co z planowanym odstrzałem kontrowersji i drastycznego ograniczenia ich terenów występowania? Niekontrolowane rozprzestrzenianie się kontrowersji zagraża zdrowemu rozsądkowi, który jako gatunek obecnie jest w odwrocie i w związku z tym wymaga szczególnej ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 00:01, varamir napisał:

nie wiem... czy wasze dziewczyny nie lubią dostać z wyczuciem w tyłek? nie? to albo kłamiecie
albo nie umiecie ;)


Albo klepanie po tyłku uważamy za sposób okazywania uczuć godny neandertalczyka.

Nie żeby w grze mi to przeszkadzało, bo jak ktoś ma takie ciągoty to "promocja" innych zachowań wiele mu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować